Patikima klasika

untitled_2NJPA7BH.jpg
 
Ne kartą juokais buvau pavadinta „seksperte“ dėl sukaupto žinių bagažo. Retkarčiais net susigėstu savo apetito, suvokusi, kad pašnekovės išties žino žymiai mažiau.

Ne kartą juokais buvau pavadinta „seksperte“ dėl sukaupto žinių bagažo. Retkarčiais net susigėstu savo apetito, suvokusi, kad pašnekovės išties žino žymiai mažiau. Juokinga, kad šiuolaikiniai žmonės dažnai vadinami egoistais, o apie tokius dalykus, kaip masturbacija ar pasitenkinimas seksu su partneriu, kalbama tik puse lūpų ar po n-tosios vyno taurės. Manau, kad šis žaisliukas Mini masažuoklis Wanachi stoja būtent tarp droviųjų ir drąsiųjų moterų, kaip vienijant būtinybės mėgautis gyvenimu jungtis.

Tikriausiai, yra tekę girdėti apie „magškąją lazdelę“ (eng. Magic Wand)? Pavadinimas turėjo nepraslysti pro ausis nė vienai „ Seksas ir miestas“ gerbėjai. Taip pat porno filmų nevengiantiems vyrams turėtų kaip mat kilti susidomėjimas šituo moterišku įrankiu ir žadinti fantazijas: nuo savimi pasitikinčios moters „saviveiklos“ iki nedrąsios mergelės „kankinimų“. Įdomiausia, kad net padėjus daikčiuką ant stalo būtų galima šaltu veidu kalbėtis apie jo atpalaiduojantį poveikį: nuo skaudančio peties nuraminimo iki išties asmeniško masažo.

Stulbina tai, kad „magiškoji lazdelė“ - jau beveik 50 metų bene populiariausias masažuoklis JAV. Nekaltai atrodantis, turintis aiškią gydomąją paskirtį, parduodamas vaistinėse ir prekybos centruose. Legenda, kuri ir dabar nukonkuruoja žymiai pažangesnius išradimus, nors dizainas iš esmės nepasikeitęs nuo pat gamybos pradžios. Ekspertai atsargiai perspėja, kad priklausomybė gali būti stipresnė, nei heroinui.

Mano išbandytas mini masažuoklis, žinoma, tik maža šito stebuklo versija, tačiau susižavėjimui įspūdžio pakako. Nors tokie parametrai kaip: aukšta kokybė, galingas japoniškas variklis, silikonu dengta galvutė ir kaklelis, pasižymintys lankstumu, patogus vibracijų reguliavimas, atsparumas vandeniui mažai jaudina skaitant, bet praktiškai suveikia ir paperka labai greitai.

Pirmiausia patiko dydis. 21 cm ilgio ir 3,2 cm skersmens daikčiukas silikonine galvute puikiai telpa tiek į stalčių prie apatinių, tiek į rankinę ar lagaminą (kažkaip vasarą norisi galvoti ir apie keliones). Nustebino itin galinga vibracija bei patogus valdymas ir iškarto kilo gausybė minčių, kaip ją pritaikyti. Diskretiška išvaizda ir švelnios medžiagos duoda laisvę fantazijai. Išties, galima tiesiog masažuoti įsitempusį kaklą be jokių erotiškų ketinimų. Nors... poveikis toks atpalaiduojantis, kad savaime norisi leistis žemyn.

Savo mėgstamiausio mini vibratoriaus We Aim to Please solo pasižaidimams į šitą nekeisčiau. Pastarasis žymiai didesnis, triukšmingesnis, nepatogu likti užsiklojus antklode, tačiau... juntamai galingesnis, stimuliuoja ne tik klitorį, bet ir lytines lūpas, plačiau pritaikomas, o kainos skirtumas nėra itin didelis. Smagiausia – turėti abu. Lanksčios galvutės privalumas atsiskleidė nenusimovus kelnaičių, o tik nusmaukus priekinę dalį – taip masažuoklis puikiai laikėsi reikiamoje vietoje, o lankstant buvo galima reguliuoti spaudimą. Taip pat labai patogus daikčiukas vonioje. Tiek gulint, tiek po dušu.

Man svarbu tai, kad sužavėtas liko ir vyras. Neutrali masažuoklio išvaizda neįpareigojo koncentruotis į vieną vietą ir jaudinamas buvo visas mano kūnas. Jis išties jautėsi, lyg liestų mane magiška lazdele. Puikus būdas ieškoti jautriausių kūno vietų. Abiems. Dedikuodama įrankį vyrui, rinkčiausi juodą masažuoklį. Kažkaip labiau vyriška... Nors, kai vibracija ėjo nuo jo tarpkojo per visą kūną, spalva tikrai nebuvo svarbi. Jaudino ir galimybė abiems naudotis tuo pačiu žaisliuku. Kaip koks žaidimas: padaryk man, padarysiu tau.

Puikus žaisliukas tiek pradedantiesiems, tiek išlepusiems nuo naujausių išradimų. Sena gera klasika. Beliko atsirinkti, kas patinka: didelis ir pakraunamas Stebuklingas prisilietimas, vandeniui atsparus Glotnumas, klasiškas viso kūno masažuoklis Legenda ar modernusis Aqua, itin stiprus Pulsas ar aksominis Lovely vibes. Daugybė variantų kiekvieno skoniui ir poreikiams. Fantastiška dovana tiek konservatyviai moteriai, tiek smalsiam partneriui, tiek sau. Daiktas, kurį tiesiog norisi turėti. Aišku, nepabandęs nesužinosi.

Ina

 
Komentarai
Naujas komentaras