Pliaukšt!

untitled_7E67UUGZ.jpg
 
Prieš kokius metus teko sudalyvauti apklausoje, ir vienas klausimas įstrigo iki šiol. Tema buvo prekių pakuotės – ar asmeniškai jums svarbiau, kad ji greičiau plyštų ir išsipakuotų, ar kad būtų tvirtesnė, ar svarbu, kad būtų perdirbama ir taip toliau.

Tiesą sakant, į pabaigą ėmė įgristi panašūs klausimai – o vienas paskutinių buvo viršūnė – ar pirktumėte daiktą vien dėl to, kad jis būtų gražiai įpakuotas?
Žinoma, pažymėjau atsakymą ne, ir dar nusijuokiau, kad gal šis klausimas atėjo iš gyvūnų karalystės, ir buvo skirtas šarkoms ar beždžionėms, bet tik ne homo sapiens. Tik pagalvokit – įsigyti bereikalingą daiktą vien dėl to, kad jis gražiai atrodo!
Na, dabar nebegalvoju taip kategoriškai. Atvirai kalbant, ši recenzija bus kaip tik apie daiktą, kuris suviliojo mane savo išvaizda.
Buvau mačiusi tokių daiktų ir anksčiau, bet visada praleisdavau pro akis, kadangi nelaikiau jų seksualiu. Nustebtumėte sužinoję, kiek erotinių video atkrenta vien todėl, kad viskas daroma netinkamais įrankiais. Kalbu, pavyzdžiui, apie spankingą. Tiek realiame gyvenime, tiek ekrane, gražiausiai žiūrisi ranka, rykštė ir diržas, ir tik tokia eilės tvarka! Dovanokit, bet šlepetės, šepečiai ir mentelės... Na, tai tiesiog ne savo vietoje atsidūrę daiktai, sakykit ką norit...
Taip kuo nuoširdžiausiai maniau iki tol, kol užmačiau plakimo mentelę Eleganciją. Iš pradžių pasakiau „ne“. Ne, tai ne man. Taip, ji graži, bet man juk nepatinka mentelės, kaip ir šepečiai ir šlepetės, ir... ir... Hmm.
Galiausiai estetika ir grožio pajautimas įveikė išankstinį nusistatymą ir paspaudžiau ant „Elegancijos“.
Pavadinimas kalba pats už save – tai tikrai labai elegantiškai atrodanti mentelė. Graži. Bet juk man nepatinka mentelės, ar ne? Jos ne sexy... Ar... Ne?
Na, taip nieko nebus. Turiu įsitikinti!
Dabar, kai rašau šias eilutes, Elegancija jau guli greta manęs. Ir pirmas dalykas, kuris mane, nepabijosiu pasakyti, tiesiog apakino, buvo būtent pakuotė, kurią kažkada laikiau nieko vertu popieriaus gabalu.
Mentelė „Elegancija“, kaip ir klitorio stimuliatorius „Intymumas“, yra California Exotic Novelties kūrinys, ir aš jau myliu šią firmą. Kaip rašiau apie „Intymumą“, taip antrinu apie „Eleganciją“ – tai visai kitas požiūris į sekso žaislą. Tai – RIMTA! Jau vien pakuotei kūrėjai išnaudojo daugiau fantazijos ir kokybės nei kiti visam žaislui. Pamirškite pigias pusnuoges mergas vulgariom išraiškom, kurios puikuojasi ant kitų „viršelių“. „Elegancija“ slepiasi po gražia, profesionalia ir išties EROTIŠKA nuotrauka. Be dviejų dailių žmonių matosi prabangi aplinka ir vaizdas pro langą. Apatinėje pakuotės dalyje puikuojasi užrašas „Scandal“. Taip, iš tiesų, dėl tokio daikto verta patekti į skandalą...
Žodžiu, dar neišpakavusi pačios mentelės, pasijutau kaip kaimietė, pirmąkart patekusi į miestą – apakinta nematytų šviesų ir įspūdžių. Dabar, kai pamačiau, kiek darbo galima įdėti į kokybišką prekės įpakavimą ir kaip jis pakelia paties daikto vertę, ko gero, tapsiu griežtesne vertintoja...
Taigi, kol kas šaunu! O dabar išpakuokime (tik atsargiai, juk nesinori sugadinti!)
Kaip ir reikėjo tikėtis, pakuotė tvirta ir tikrai artimiausiu metu nesuplyš. Jos vidus išmargintas tokiu pačiu prabangiu raudonu raštu, kaip ir pati mentelė. Pastaroji dar papildomai supakuota į plastikinį maišelį.
„Elegancija“ realybėje kiek kitokia, nei įsivaizdavau iš paveiksliuko – maniau, kad tai bus tiesiog minkšta medžiaga aptraukta medinė mentelė, tačiau, kaip jau derėjo susiprasti anksčiau, California Novelties nesirenka paprasčiausių sprendimų. Viena mentelės pusė tvirta ir išmarginta raudonu raštu, kita – švelni, su kailiuku. Taip pat šis bausmės įrankis vos vos lenktas, kad pliaukštelėjus kietąja puse, būtų galima apsukti ir patogiai paglostyti užpakaliuką minkštąja dalimi.
Dar keli faktai:
•  Mentelės dydis su rankena – 37 cm x 9 cm; nei per maža, nei per didelė (na, gal kokiu vienu cm).
•  Geras svoris – nesunki, tačiau ir ne „plunksninė“, kas apsunkintų naudojimą, ypač „persimetus per kelį“ pozoje.
•  Ideali dovana – nė kiek nevulgari, labai profesionali ir saikingai erotiška.
•  Tinka sekso prekių/BDSM pradedantiesiems.
Tai tiek.
Pliaukšt!

 

 
Komentarai
Naujas komentaras