Prezervatyvas paslaptingam orgazmui

paslaptis.jpg
 
Šįkart pasimėgauti vienas kitu nusprendėm nenaudodami jokių papildomų žaisliukų, tačiau nutarėme išbandyti prezervatyvus. Jų kokybę ir, ar, iš tiesų, jie yra tokie, kokie minimi aprašymuose. Manau visi žino, kaip viskas prasideda, tad praleidus šią dalį iš karto papasakosiu jums, mieli skaitytojai, apie prezervatyvus „Apokaliptika“, kurie pirmiausia mane sudomino savo išvaizda.

Manau visi žino, kaip viskas prasideda, tad praleidus šią dalį iš karto papasakosiu jums, mieli skaitytojai, apie prezervatyvus „Apokaliptika“, kurie pirmiausia mane sudomino savo išvaizda.

 

„Luxe“ serijos prezervatyvų pasirinkimas yra gana platus, tad rinktis tikrai yra iš ko. Iš pažiūros atrodo paprastas prezervatyvas, bet mane tiesiog pakerėjo ta raudonų šerelių gausa ir jų išdėstymas žadantis, kad pojūčiai bus tikrai išskirtiniai. Pats išdėstymas tikrai nėra paprastas, šereliai specialiai išdėstyti taip,  kad moteris pajaustų didesnį malonumą. Pakuotėje yra vienas prezervatyvas, kuris supakuotas higieniškoje pakuotėje. Tad puikiai tinka tiems, kurie nori įsigyti vien vedini susidomėjimo ir noro pabandyti nepermokant.  

Iš pažiūros atrodo paprastas prezervatyvas, bet mane tiesiog pakerėjo ta raudonų šerelių gausa ir jų išdėstymas žadantis, kad pojūčiai bus tikrai išskirtiniai

 

Asmeniškai aš malonumo virpuliukus pradėjau justi vien pamačius vaizdą, kaip penis atrodo papuoštas šiuo prezervatyvu. Vaizdas buvo nepakartojamas ir kartu labai linksmas.Tie raudoni šereliai ir ūseliai pabaigoje atrodė labai valiūkiškai ir žaismingai. Kaip sakoma, moterys myli akimis, tad tikrai galiu pasakyti, kad esu tikrai iš tų moterų grupės. Vaizdas tikrai skatino smalsumą, koks bus pojūtis, kai jis atsidurs viduje. 


 

Vaizdas buvo nepakartojamas ir kartu labai linksmas.Tie raudoni šereliai ir ūseliai pabaigoje atrodė labai valiūkiškai ir žaismingai. 

 

Pojūtis buvo tikrai neįprastas. Pats penis viduje atrodė tikrai didesnis. Taip kad šį prezervatyvą gali drąsiai naudoti vyrai, kurie negali pasigirti dideliu savo pasididžiavimu. Dar vienas pastebėjimas, kad didesnis malonumas būna tada, kai įsiskverbimo atstumas didesnis. Tada jaučiasi beveik kiekvienas šerelis, kuris maloniai „kutena“ makšties sieneles. Idealiai tiko „šuniuko“ poza. Greitas ir įspūdingas orgazmas garantuotas. Šis prezervatyvas atitinka savo pavadinimą, nes „apokalipsė“ yra sąvoka reiškianti paslapties, nežinomos didžiajai žmonijos daliai, atskleidimą privilegijuotiems asmenims dažniausiai per angelus. Ta paslaptis yra šis žaismingas prezervatyvas, o angelai esate Jūs, mieli skaitytojai, kurie nuspręsite jį įsigyti. Luxe serijos prezervatyvas Apokalipsis
 

Žaisliuką išbandė Milana >> 

AMŽIUS  23 metai 
SANTYKIŲ STATUSAS  įsipareigojusi
SEXUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali
SEX PRAKTIKA   Nesu profesionalė, bet pakankamai patyrus. Su dabartiniu partneriu kartu esame jau 3 metai, tad pakankamai artimi, kad būtume linkę išbandyti vis kažką naujo. Abu mėgstame viešas vietas, seksą automobilyje,  tad pasižymiu ekstremalumu.
 

- Erotinių žaisliukų  testuotojai - 

 
Komentarai
Naujas komentaras