PRISIJUNK PRIE ŽAISLIUKŲ TESTUOTOJŲ KOMANDOS!

staigmena(1).jpg
 
Erotinių prekių parduotuvė prekės.suaugusiems.lt turi išskirtinį pasiūlymą drąsioms ir naujų išbandymų nebijančioms asmenybėms! Jei mėgsti eksperimentuoti lovoje ir negali atsispirti kūniškiems malonumams, išbandyk savo jėgas ir tapk erotinių prekių testuotoju!

 

Šiuo metu jau esame subūrę  žaisliukų testuotojų komandą, o visas testuotojų aprašytas prekes ir dosjė apie pačius bandytojus rasite  straipsnių kategorijoje "Erotinių žaislų testuotojai". 
 

Jei manote, jog galėtumėte prisidėti prie mūsų šauniosios komandos, susisiekite su mumis el. paštu info@suaugusiems.lt   ir plačiau papasakoti apie save ir, kodėl norėtumėte tapti nauju erotinių žaisliukų testuotojų komandos nariu. Visi Jūsų laiškai bus saugomi mūsų duomenų bazėje, tam, kad prireikus, galėtume susisiekti su Jumis. Kas žino, galbūt,  naujuoju bandytoju tapsi būtent Tu!
 


Sąlygos ir įsipareigojimai erotinių žaisliukų testuotojams (bandytojams):
 

  • Kiekvienas tapęs erotinių žaisliukų testuotojų komandos nariu ir  gavęs nemokamų erotinių prekių paketą privalo aprašyti visus gautus žaisliukus.

 

  • Tik išbandžius visas pakete esančias prekes  ir pasidalinus patirtimi (atsiuntus  žaisliukų recenziją/recenzijas), bandytojui (bandytojams) bus išduotos naujos nemokamos prekės.

 

  • Jeigu žaislų testuotojas (testuotojai) nebenori tęsti tolimesnio bendradarbiavimo ir daugiau nebenori būti žaisliukų testuotojų komandos nariu, bandytojas privalo apie tai kaip galima greičiau mus informuoti el. paštu info@suaugusiems.lt

 

  • Žaisliukų bandytojai, kurie daugiau nebenori tęsti bendradarbiavimo su mūsų komanda, privalo būti atsiuntę visas išduotų nemokamų prekių recenzijas. Naujos ir dar neišpakuotos prekės (pakuotė negali būti pažeista) gali būti grąžinamos  arba jas galite įsigyti už tą prekės kainą, kuri yra nurodyta prekes.suaugusiems.lt svetainėje (tuo atveju, jeigu prekė yra negražintina arba neaprašyta).

 

  • Recenzijos privalo būti išsamios, įdomios ir parašytos taisyklinga lietuvių kalba.

 

        Linkime sėkmės, įkvėpimo ir malonių emocijų naujų atradimų paieškose!
TESTUOTOJŲ KOMANDOS NARIŲ ANKETOS IR PASAKOJIMAI:
Serena (19 metų)
Marina (23 metai)
Audrius ir Erika (31 metai)
Ina (30 metų)
Milana (23 metai)www.prekes.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras