Recenzija Nr.1

ina.JPG
 
1 komentaras
Man patinka kontrolė. Nevengiu spontaniškumo, bet užtikrinčiau jaučiuosi, kai viskas vyksta pagal mano planą. Šios savaitės planas itin intensyvus darbe, todėl seksui dienotvarkėje vietos neliko. Savaitgalį išvykstu į kelionę, todėl ne maža darbų reikia pasidaryti prieš išvykstant, kad galėčiau pasimėgauti trumpomis atostogomis. Vienas jų – sekso žaisliuko išbandymas.

Nerimavau, kad nespėsiu, tačiau gavau patarimų, kaip su tokiu daiktu elgtis kelionėje ir jau svarsčiau, ar jam liks vietos bagaže.

Nežinojau, ko laukiu. Mano suvokimu „vibratorius“ – techniškai labai plati sąvoka. O štai gavau patį tikriausią vibratorių. T.y. absoliučiai mechaninį įtaisą atliekantį konkrečią funkciją. Kaip kokį mikserį... Nors ir maloniai nustebino dydis, pakuotė šaukte šaukia apie privalumus, o filmo „Seksas ir miestas“ išgirtą kiškučio tipo vibratorių tikrai norisi išbandyti.

Visgi, mano potraukis estetikai nebuvo patenkintas. Pakuotė informatyvi, patvari, bet ne graži. Vibratoriaus dizainas nepatrauklus, techniškas, netgi pigus ar vulgarus. Techniniai duomenys visa tai atsveria, tačiau tokio žaisliuko sau nepirkčiau, o jei pirktų vyras, tai gal siūlyčiau jam juo mane ir aptarnauti. Ne labai aišku, kaip tokį daiktą prižiūrėti ir kaip laikyti. Gal norėtųsi medžiaginio krepšelio, nes komodos stalčiuje jau ir pati dėžutė išduoda apie turinį. Aišku, jei rastų vaikai, būtų sunku priskirti šiam daiktui kokią padoresnę funkciją. Man norėtųsi ko nors žymiai subtilesnio, tačiau įrenginiui palikau šansą nustebinti mane techniškai.
 

Pirmas bandymas

Valdymą perprasti buvo itin lengva, valdyti patogu. Kiek suglumino, kad nėra „įjungti/išjungti“ mygtuko, tačiau procese tai netrukdo. Iš pradžių labai nustebino vibracijos stiprumas, tačiau po ilgesnio laiko (apie 15 min.) pripratau. Funkcija judinanti vibratoriaus galvutę labai maloniai nuteikia pradžiai, stimuliuojant mažąsias lytines lūpas ir klitorį. Patarčiau naudoti lubrikantą. Tikėjausi, kad natūraliai sudrėksiu stipriau, tačiau kūnui neįsakysi. Dabar greičiau griebčiausi lubrikanto. Ne per daug gausiai, bet tikrai smagiau slysta su juo nei be jo. Pojūčiai, brukant vibratorių gilyn, beveik jokie, nebent 3 cm apimties kažkam jau yra daug. Malonu, kad tiek išjungus, tiek įjungus, labai malonus judesys pirmyn-atgal. Čia suveikia tekstūra ir grublėtumas (maloniai jaučiasi ir burnoje). Reikėtų atrasti savo pozą. Mano „misionierišką“ teko patobulinti pagalvėle po sėdmenimis. Sunku patikrinti, bet atrodė, kad kliudomas ir G-taškas. Pats savaime vibratorius ilgainiui nustoja stipriai jaudinti - kūnas apsipranta, todėl siūlyčiau siekti greito efekto, veikti aktyviai. Aš neskubėjau, mėgavausi, tyrinėjau. Jausmas išties panašus į seksą: vis kliudomas klitoris ir gan intensyviai stimuliuojama vagina. Tas intensyvumas labiausiai priklauso nuo valdančios rankos. Manoji pailso ir tie momentai, kai vyrui kuždėtum: „Nesustok, tik nesustok...“, neperaugo į tas aukštumas, kurias galėtų. Brukant vibratorių į makštį tampa labai akivaizdu, kodėl būtent „kiškutis“. Turiu prisipažinti, kad bandžiau nukreipti mažąją atšaką ir kita kryptimi. Labai patiko. Manau, kad vyriškos rankos geriau išnaudotų šito žaislo galimybes. Burzgimas tikrai neerzins kaimynų net naktį, bet dejonių išsprūdo ir veikiant vienai. Užtrukau ilgiau nei pusvalandį, bet didžiojo O nepasiekiau. Buvo labai malonu, bet kažko trūko. Gal ne ta diena (moterys supras). Galbūt pirma reikėtų pažaisti pirštais ar vibratoriumi-kulka pirma pasiekti klitorinį orgazmą, o paskui imtis šito, arba po šito pasižaidimo imtis tikro vyro. Manau, kad solo versija - itin geras masažas prieš miegą arba geras būdas atsipalaiduoti nuo seksualinės įtampos. Taigi, visumoje esu patenkinta, nors tikiuosi, kad pavyks šitą džiaugsmą išbandyti ir su vyru, bei geresnę dieną ir galbūt net kitai skylutei.


Antras bandymas

Po ilgesio įkaitintos preliudijos Jis pasiteiravo, ar išbandžiau naują žaisliuką. Papasakojau, kaip sekėsi ir jis užsinorėjo pamatyti. Atrodė, kad jį jaudina pats faktas. Greitai perprato valdymą ir klausinėjo apie pojūčius brukdamas vibratorių vidun. Ne iš karto suprato, kodėl tokia forma, bet paskui nukreipė mažąją atšaką itin taikliai. Spazmuojantys mano vidiniai raumenys ėmė stabdyti vibratorių. Jam pabodo kovoti ir vibratorius greitai liko nuošalyje. Veiksmo metu jis pastebėjo, kad jaučiasi, jog kažkas prieš jį buvo manyje – nebe taip įsitempia vidiniai raumenys. Vibratorius man greit išdulkėjo iš galvos, tačiau mano Meilužis išreiškė viltį pabandyti jį dar kartą. Galbūt kyštelti į užpakaliuką ir įjungti, kad jis būdamas makštyje jaustų vibraciją. Tokios jo kalbos mane vėl įaudrino. Antrame raunde buvau gerokai aktyvesnė!


Trečias bandymas

Ir manęs neaplenkė Pokemonų manija. Sapnavau, kaip sėdžiu priešais savo vyrą, o jis žaidžia su telefonu tą naują žaidimą. Imu lėtai nusirenginėti. Matau, kad jis pastebėjo, bet apsimeta, kad ne. Neskubėdama išsiskečiu ant sofos ir masturbuojuosi žiūrėdama tiesiai į kamerą. Galiausiai, jis čiumpa mane ir išdulkina. Prabundu susijaudinusi, čiumpu vibratorių ir pirmyn. Užmerkus akis atmintyje kartojasi ką tik pasąmonės pakuždėtas scenarijus, o dailutis vibratoriaus penis smaigsto mane taip greitai, kaip man norisi. Pagreitinu kiškučio atšaką. Tada ir tą storąjį galą. Ir nesiliauju taip ilgai, kaip tik galiu. Sprogimo vėl nebuvo, bet malonumas didžiulis. Galbūt geriau veikia moterims, kurios patiria vaginalinį orgazmą, tačiau ir man buvo labai labai malonu.
Daugiau apie prekę: www.prekes.suaugusiemsian/sekso-prekes/vibratorius-pers
 >> žaisliuką išbandė Ina

AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą
Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 

 
Komentarai (1)
Sujaudino ;)
Naujas komentaras