Recenzija Nr. 1,5

fifty_shades_sales_comp.jpg
 
Belaukiant kada galėsiu pasidžiaugti antruoju siuntinuku graužė sąžinė, kad neišliaupsinau „zuikučio“. Iš to, ką buvau girdėjusi, atrodė tikrai puikus daiktas, norėjosi patirti pačiai ir pasidalinti patirtimi, deja, mano pasitenkinimas buvo menkas. Galiausiai, kaip gal ne maža moterų po ne stebuklingo sekso, ėmiau klausinėti savęs, kodėl man nepatiko, gal pati kažką dariau ne taip. Žinoma, nesėdėjau ir nežiūrėjau į tą mechanikos šedevrą, todėl noriu pasidalinti kitokia patirtimi. Visgi kai kas man patinka. Labai patinka.

Gal esu tingi šituo klausimu, bet tiesiog mėgstu komfortą ir ne prakaito liejimas dėl rezultato atneša man didžiausią malonumą, o gudraus sprendimo būdas. Išsamiai išdėsčiau savo menką pasitenkinimą zuikučio tipo vibratoriumi ir kol jis laukia dienos, kada galbūt taps "antruoju", ten, kur dar įsivaizduoju jo malonią tekstūrą ir tikrovišką formą, naudoju kitus žaisliukus. Kaip ir iki jo. Baiminausi, kad toks populiaraus tipo agregatas pakeis mano požiūrį ir sukels priklausomybę, bet tik pasitvirtino tai, kuo seniai tikiu - svarbu ne dydis. Daug svarbiau tai, kaip išnaudojami techniniai duomenys.

Mano mėgstamiausias vibratorius – mažutis ir be jokių techninių įmantrybių. Tačiau labai estetiškas, kompaktiškas, prabangiai atrodantis ir stilingas aksesuaras lovos žaidimams. Rodos, nieko ypatingo - beveik galima paslėpti jį delne ar kišenėje. Storis irgi vos kaip stambaus vyriško piršto. O ilgis toks, kad gal net baisu kišti gilyn su mintimi, kad pradings. Tekstūra kaip žaislo - lygi, švelni iš tvirto plastiko (nors atrodo kaip metalas). Nuostabiai estetiškas ir negadina erotiškos nuotaikos kokiomis nors keistomis atšakomis.

Situacijai privertus galima būtų ir masažuokliu pavadinti - dizainas visiškai ne specifinis, todėl labai universalus. Svarbiausias techninis duomuo - varikliukas. Triukšmo daug nekelia, bet veikia puikiai. Valdymas vienu mygtuku nėra trūkumas. Kaip tik man tada atkrenta visas galvojimas ir belieka tai spustelėti jį stipriau, tai priglausti arčiau jautrios vietos, tai atitraukti - visiškai natūralūs kūno judesiai siekiant pasitenkinimo. Vibracijos intensyvumas dar priklauso ir nuo elementų stiprumo. Sakyčiau, kad senkanti baterija ne erzina, o tiesiog suteikia kitokį malonumą. Būna dienų, kada kūnas pats labai jautrus. Ypač po ilgesnių pertraukų.
 


Orgazmas grynai klitorinis, bet lyg būna dienų, kada norisi daugiau pojūčių ir kyšteliu giliau. Abejoju, kad siekia G-tašką, bet irgi malonu. Kitas būdas žaidimų paįvairinimui - anusas. Labai jaudina vibracijos tiesiog aplink raumenų žiedą, o nusiteikus rimčiau galima pasitelkti lubrikantą ir įjungus vibravimą pamaži brautis gilyn. Atsipalaidavus ir apsipratus galima žaisliuką pakeisti peniu ar kitokiu žaisliuku.

Malonumas vienai garantuotas - intensyvi, koncentruota stimuliacija esminiam taškui negali nesukelti pojūčių. Žinoma, kito žmogaus rankose atsiveria daugiau galimybių ir variacijų. Iš esmės vyrus jaudina jau pati mintis, kad jų išsiilgus naudojamasi žaisliuku. Ypač šis toks, kuris nesukelia pavydo: nei didesnis, nei storesnis... Rodos, jų akys nušvinta, kai prisipažįsti, kad buvai bloga mergaitė ir žaidei su savimi, kol jis grįžo namo. Droviesi, o jis vis tiek įkalba parodyti tą žaisliuką. Žinoma, nori išbandyti pats, kad įrodytų, jog su juo daug geriau nei su kažkokiu aparatėliu. Mielai naudoja jį speneliams. Vieną laižo, čiulpia, o aplink kitą suka ratukus vibratoriaus galiuku. Tada juda žemyn žymėdami kelią bučiniais ir vibracijomis. Lyžteli susijaudinusią putytę ir bando suprasti, kaip vyksta pasitenkinimas tuo mažučiu žaisliuku. Pasirinkimai du: arba pačiai imti ir parodyti, arba leisti jam tyrinėti pasakant, kada ką padarė gerai. Neabejoju, kad abu veda ten pat, o tokia preliudija beveik garantuoja orgazmą nuo tolesnės stimuliacijos peniu.

Įsivažiavus su eksperimentais su mylimuoju ar tiesiog užklupus nuotaikai, kada norisi ko nors neįprasto, irgi galima čiupti šitą dailų žaisliuką. Maniškį sujaudino vien kalbėjimasis apie tai, ką jaučiu naudodama žaisliuką, ką norėčiau padaryti jam ir ką jis galbūt jaustų. Tik po kelių tokių pokalbių ėmėmės veiksmo. Taigi dar vienas dalykas, kuriam tinka šis vibratorius - partnerio organų stimuliacija. Atsargus, kažką nauja atnešantis, lėtas ir retas žaidimas, dar greičiau sukeliantis malonumą jam. Galima tartis, kad baigtų kuo greičiau, jei antroji erekcija išlieka ilgiau. Arba uždrausti baigti kol nebus leista ir mėgautis jo patiriamu susijaudinimu integruojant į žaidimą oralinius triukus.

Manau, svarbiausia, kad kartais užtenka ir žinojimo, kad daikčiukas rankinėje. Kaip koks ženklas, kad esu nusiteikusi pasitenkinti. Pasimėgauti savimi. Su partneriu ar be jo. Su savo patikimu žaisliuku.


Nuoširdžiai, Ina

 


Daugiau apie prekę: Mini vibratorius WE AIM TO PLEASE

 


>> žaisliuką išbandė Ina

AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą


 

Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras