„Roleplay” ypatumai

fantasias-sexuales-de-los-hombres-3.jpg
 
Kaip įgauti pasitikėjimo savim ir atrodyti seksualiai? Kaip praskaidrinti buitį ir priversti savo vyrą vėl Jūs įsimylėti? Apie tai šiandien papasakosiu savo istoriją.

Mėgstu kiną ir teatrą. Visada žavėjausi aktorėmis, kurie taip drąsiai įsijaučia į savo  vaidmenis, kad vėliau žiūrovams sunku atskirti jų asmenybę nuo suvaidintos roles. Pati aš niekaip nesusieta su vaidyba ir neturiu aktorės talento, bet atsibodusi rutina, slegiantis pastovumas ir noras atgaivinti kadaise aistringus santykius tiesiog privertę manę įsigyti erotinį teminį kostiumėlį. 

Išsirinkau klasikinį, juodai balta zuikučio komplektą, daugeli kartų matyta ant įžymiausių pasaulio „playboy“ modelių. Gavus siuntinį buvau maloniai nustebinta. Nors dydžių skale buvo pažymėta tik raidėmis, jokių išmatavimų nebuvo pateikta, dydis tiko idealiai. Kostiumėlį sudarė bodis iš švelnios tamprios medžiagos korseto tipo, labai gražiai priglundančio prie kūno, tuom pabrėžiantis ir patobulinantis kiekvieną išlinkimą. Taip pat buvo peteliške, dvi baltos rankovės -apyrankes ir, žinoma, ausytės. Prisipažinsiu - atrodė pritrenkiančiai, tarsi ką tik nuo žurnalo viršelio ar kokio erotinio pobūdžio filmo. Pamatytas veidrodyje atspindys akimirksniu nuteikė linksmybėms. Jaučiausi nuostabiai. Vakarui buvau pilnai pasiruošus. Raudonas lupdažis, netvarkingų garbanų šukuosena, naujas drabužėlis. Greitai įsijaučiau į žaismingo ir gundančio zuikio vaidmenį.

Pasidariau pora „selfie“ nuotraukų, kurias nusiuntus vyrui, gavau atsakymą: „Kodėl nesuorganizavus tikros fotosesijos tau?“. Iš tikrųjų, kodėl gi ir ne?!  Jam grįžus pasijaučiau tikrąja kino diva. Vyras buvo aiškiai susijaudinęs, sunkiai tramdydavo savo aistrą, kad  iškart nenumest manęs ant lovos, bet kantriai laukė kol aš visiškai atsipalaiduosiu ir prisisotinsiu savo netikėta šlove. Jo komplimentai, padrąsinimai, patarimai suteikė neįtikėtino pasitikėjimo savimi, kurio neturėjau niekad gyvenime. Pati sau buvau seksuali ir geidžiama. Jo švelnus prisilietimai, tarsi būčiau jam svetima, nepažįstama ir nepasiekiama,jaudino iki šiurpuliuku. Visiškai pamiršau savo kompleksus ir baimes. Vakarą pratęsė audringas seksas. Tokio savo partnerio žvilgsnio nemačiau jau seniai. Išgyventos emocijos buvo nepamirštamos. 

Kitą rytą, perkėlus nuotraukas į kompiuterį, radau daug gerų kadrų. Jausmingų, atvirų, pilnų tikrų emocijų.  Išsirinkus geriausius, užsisakiau nuotraukų knygą. Po savaites atėjus ją atsiimti nesidrovėjau net pardavėjo foto studijoj. Žinojau, kad jis matė tas nuotraukas, bet nebesigėdijau savęs. Pasijutau žvaigžde be visų viešojo gyvenimo pasekmių. Jokių smerkiančiu žvilgsių, aplinkinių kaltinimų, jokio pavydo ir kritikos. Viskas tik tarp mūsų, o albumas su to vakaro prisiminimais vis dar įkvepia manę naujiems iššūkiams. 

Nesidrovėkite savęs ir savo noru, galbūt Jūsų neišsakytos svajonės yra Jūsų parterio slapčiausios fantazijos. Būtinai išbandykite „roleplay“, nes tai gali tapti geriausia terapija nuo nepasitikėjimo savim, linksma pramoga ar būdas bent porai valandų atitrūkti nuo buities ir kasdienybes. Bet kokiu atveju aštrus pojūčiai garantuoti. 

 

Atvirai Jūsų, 
Marina Daugiau apie prekę: teminis kostiumas "Triušiukė"


 


>> Žaisliuką išbandė Marina

AMŽIUS 23
SANTYKIŲ STATUSAS  Ištekėjusi
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali
SEX PRAKTIKA  Esu turėjusi keletą pastovių seksualinių partnerių su kurias esu išbandžiusi nemažai. Santykiuose svarbiausia atvirumas. Tai leidžia įgyvendinti slapčiausius norus ir padeda atrasti save. 


Marinos pasakojimai:
SEKSAS TRISE – TU, JIS IR DILDOwww.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras