Santuokinį medų bekopinėjant

0635740-149lt_VV876SCK.jpg
 
Po „Stimuliuojančios šluotelės“ laikiau akis pakorusi ant sekso žaisliukų rinkinio „Medaus mėnuo“. Kaip, na, pasakykit, KAIP ir antrankius, ir vibratorių, ir viso kūno kojinę, ir keliaraištį, ir dar visko sutalpinti į 43 eurų ir 15 centų kainą?! Absoliuti mistika!

Bet nesijaudinkit – „Medaus mėnuo“ rinkinys jau guli man ant kelių ir tik ir laukia būti ištyrinėtas...
Ką gi, pati dėžė atrodo padoriai – nei per didelė, nei per maža, nepanašu, kad greitai suplyštų. Atidarykime...
Oi, viduj – sprogimas sekso fabrike! Lepūnėlei man trūksta plastikinio padėklo su kiekvieno daiktelio forma – kad kiekvienas turėtų savo vietą, o ne būtų išmėtyti bet kaip. Na, bet tai smulkmena… Patyrinėkime, kas gi čia tūno.

Antrankiai. Antrankiai su rožiniu kailiuku. Laimė, jį galima nuimti! Paskui, jei ką, vėl uždėti. Supakuoti plastikiniame maišelyje, šie antrankiai tokie patys, kaip dauguma – su dviem rakteliais, bet atsirakina ir be jų. Beje, ant pačių antrankių išgraviruotas numeris, kas galėtų pasitarnauti kaip įrodymas, jog esate nejuokaujantis valdovas, o partneris tėra vergas/kalinys nr. 368...

Vibruojantis penio žiedas. Ryškiai rožinis želinukas iš pradžių nenorėjo užfiksuoti vibracijos, bet kai jau užzvimbė, tai užzvimbė! Atkreipiau dėmesį, jog virš vibruojančios kulkos yra išgraviruotas drugelis, o gal laumžirgis... Hmmm. Rožinė spalva. Drugelis. Ar man vienai tai atrodo kaip paguodos dovanėlė kokiam cuckold vyrukui, stebinčiam, kaip jo moterį kažkas kitas... Hmmm? Išties, tai gali būti paprastas penio žiedas, veikia puikiai. Arba galima akcentuoti jo išvaizdą ir panaudoti kaip pažeminimą. Požiūrio tašką pasirinksite patys...

G taško vibratorius ir Panasonic elementai jam. Iš pradžių buvau nusiteikusi skeptiškai – tamsiai rožinis vibratorius atrodė visiškai paprastas, net neįdomus... Tačiau kai įjungiau, supratau, jog svarbu ne ūgis, o smūgis – šiuo atveju ne išvaizda, o vibracijos galingumas! Dievulėliau, užtenka palaikyti RANKOSE, ir jos jį išjungus vis dar virpa minutę, ką jau bekalbėti apie... Taip... Po pasižaidimo su šiuo vibratoriumi neplanuokite fizinės veiklos – paprasčiausiai nelaikys nei kojos, nei rankos... Ir tai komplimentas žaisliuko kūrėjams. Kai kam tokia vibracija gali būti net per stipri, manau!

Keliaraištis. Keliaraištis žydras su baltu kaspinėliu. Simpatiškas, tamprus, visai kokybiškas. Tačiau man kažko pritrūko... Galbūt elegantiškesnio kaspino? Kitokios spalvos? Nežinau. Lyg ir viskas gerai, bet tuo pačiu galėtų būti dar geriau. Jei keliaraištis svarbi detalė, galbūt norėsite įsigyti kitą, prabangesnį, atskirai. Bet čia tik mano nuomonė.

Pop Rocks. Pamenate legendinį 90-ųjų siaubo filmą „Miesto legenda“, kuriame studentei duodama burnoje traškančius saldainiukus užgerti gazuotu vandeniu, norint išsklaidyti mitą, jog tokiu atveju sprogs pilvas? Ką gi, čia ir yra tie burnoje traškantys saldainiukai/milteliai, tik kitos firmos, ir, kaip matote, panaudoti dar kūrybingiau... Apibarstykite savo partnerį jais ir laižykite, sukeldami spragsėjimą! Arba, dar geriau, pabučiuokite prancūziškai. Turėtų būti labai linksma! Tačiau įspėju – sudėtyje yra laktozės, patariu vengti kontakto su lytiniais organais, kad nekiltų infekcija.

Braškiniai kūno dažai. Įpakavimas dailus, turinys... Na, skonis gana lengvas, bet tuo pačiu labaaai saldus. Lyžtelėjau gal tris kartus, ir gavau visos dienos cukraus dozę. Be to, sudėty taipogi yra pieno bei gali būti riešutų pėdsakų.

Erotinis žaidimas. Gražiai supakuotas širdutės formos dėžutėje, rinkinyje laukė erotinis žaidimėlis – daug susuktų popieriukų, nurodančių, ką daryti, pavyzdžiui:
„Detaliai apibūdink, kokios partnerio savybės tau patinka“
„Išvardink visas sekso pozas, kurias žinai, ir tegu partneris išrenka tris, kurias išbandysite“
„Kartu pažiūrėkite erotinį filmą ir pasisemkite idėjų“
„Parašyk partneriui erotinį eilėraštį“
Iš viso – 21 užduotis. Kaip matote, dalis jų – labai paprastos, bet gal tiek ir tereik, jog užgimtų aistra?
Visos užduotys parašytos vokiečių, anglų, prancūzų ir italų kalbomis.

Katės kostiumas. Arba, kaip labiau mėgstu vadinti, viso kūno kojinė. Gana paprasta, tiesiog vidutiniškai smulkus tinklas su iškirpta mylimiausia vietele. Kalbant apie dydį – manau, tiktų moterims iki 18 (įskaitytinai) dydžio pagal Didžiosios Britanijos matavimo sistemą. Kita vertus, didesnio dydžio moterys su šiuo kostiumu atrodytų gal net seksualiau: įsitempęs per klubus ir/ar pilvą, tinklas baigtųsi po krūtine taip visiškai ją apnuogindamas, ir tik petnešėlėmis prilaikytų, kad nenusmuktų. Nėra to blogo, kas  neišeitų į gera!

Masažo aliejus - žvakė. Arbatinės žvakutės dydžio. Kvapas nestiprus ir malonus. Ant kūno užlašėjęs vaškas šiltas, bet nedegina (iš pradžių bijojau, kad degins, maža ką! Bet tikrai ne – šiltas, labai šiltas, tačiau nedeginantis). Jei erotinės žvakės “nusvilino” jus, bet ne norą žaisti su vašku, išbandykite žvakę - masažinį aliejų. Tiesa, masažuoti su juo gali būti kiek sudėtinga, šitam reikalui verčiau naudoti tikrą masažo aliejų. O šios masažvakės pagalba tiesiog pratinkite partnerį prie naujų pojūčių…

Tai tiek! Sakyčiau, jog šis rinkinys yra vienas iš tų, kuris tikrai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Pirmieji aikčiodami atras, kokių dalykų šiam pasaulyje tik nėra, o antrieji smagiai praleis laiką toliau turtindami savo patirčių kraitelę.
Kai tik atidariau dėžę, buvo šmėstelėjusi mintis, jog ai, gal čia belekokios pigienos pridėta ir kaina nedidelė uždėta, kad gamintojai prastumtų sandėlio likučius, bet tikrai ne. Su šiuo rinkiniu yra ką nuveikti!

 

 
Komentarai
Naujas komentaras