Seksas trise – tu, jis ir dildo

trise.jpg
 
Seksas trise su vyru – įmanoma. Šiandien galiu atvirai tai pripažinti, nors dar prieš keletą savaičių tai buvo tik mano neįgyvendinama svajonė. Laikas atskleisti paslaptį apie naują įsigytą žaisliuką.

Nesu naujokė erotinių prekių pasaulyje. Dar nuo laikų kai santykiai nebuvo pastovūs, o eksperimentai su savo kūnu ir jo galimybėmis tik prasidėjo, išbandžiau nemažai vibratorių. Naudojant juos pojūčiai buvo visiškai kitokie nei su vaikinais, bei orgazmas pasiekiamas labai greitai, tad nepraleisdavau progos jais pasinaudoti. Dabar esu ištekėjusi ir visa mano sukaupta kolekcija tapo seksualinio gyvenimo su vyru dalis. Esame atviri vienas kitam bei naujovėms miegamajame. Turėjau tik vieną paslaptį – svajojau apie seksą trise. 

Begalybę kartų įsivaizdavau kaip tai įvyktų, kokius naujus pojūčius išgyvenčiau. Vien mintys apie tai mane sujaudindavo. Pagaliau, pasisakius partneriui apie savo norą, aišku, gavau neigiamą atsakymą: „Aš tave myliu ir nenoriu tavim dalintis“. Ginčytis nedrįsau. Kadangi moters gudrumui nėra ribų – ypač kai ji kažko nori, – sugalvojau planą. Užsisakiau falo imitatorių. Gavusi jį buvau maloniai nustebinta. Kokybiškas, paprastas, tikroviškos išvaizdos ir dydžio, su skysčiuo išsiveržimo funkcija. Anksčiau, kažkodėl, nekreipdavau dėmesio į šia prekių kategoriją. Tikriausiai nesupratau kaip jais pasinaudoti pačiai, bet tai ką patyriau iš esmės pakeitė mano požiūrį. 

Visą dieną darbe labai jaudinausi, kankinau save mintimis kaip jis reaguos ir nuo ko reikės pradėti. Grįžus namo sukūriau romantišką atmosferą, o naują „draugą“ iš anksto pripildžiau vandeniu (nors į jį galima pilti bet kokį skystį, niekas kitas neatėjo į galvą) ir padėjau į juodą dovanų dėžutę ant lovos. Kai vyras atidarė durys, iš susijaudinimo ir baimės ištariau: „Šiandien turim svečių“ ir parodžiau į „dovaną“. Jis nusijuokė, atrodė lyg išvis nebūtų nustebęs, bet mano iniciatyvą palaikė. Tai nakčiai aprašyti trūksta žodžių. 

 Aistringos glamonės dar labiau sustiprino geismą, nekantraudama laukiau dvigubo įsiskverbimo. Vyras greitai suprato kaip naudotis įteiktu dildo. Pora lašelių lubrikanto ir jis jau buvo manyje. Pojūčiai buvo tokie tikroviški ir natūralus kad buvau tarsi savo nuostabiausiame sapne. Neskubėdamas, tai sinchroniškai, tai paeiliui, taikydamas tai analinę, tai vaginalinę stimuliaciją jis sukeldavo šiurpuliukų bangas. Kas sekundę artėdavau prie orgazmo ir išsvajoto dvigubo baigimo į vidų. Lengvas žaisliuko suspaudimas ir netikėtinas pilnumo jausmas bei viso kūno drebulys apgaubė mane. Buvo tiesiog nuostabu!  


Antra, bet manau dar svarbesnė, to patirto malonumo dalis, buvo kai vyras ryte pasakė:  „Tu buvai absoliučiai mano, o tavo aimanavimus girdėjo tikriausiai visi. Man patiko įgyvendinti tavo fantazijas, manau galėsim pakartot ir šiandien.“ 

Savo papasakota istorija noriu įkvėpti Jus nenustoti svajoti ir būtinai tas svajones įgyvendinti. Visada yra būdų kaip paversti net pačias slapčiausias fantazijas realybe ir likti ištikimiems. Nebijokite naujovių, nesidrovėkite įsigyti sekso pagalbininkų, nes galbūt būtent to laukėte ištisus metus. Dėka suaugusiems.lt, užsisakiau ir gavau prekę labai greitai, o konfidencialumas leido man padaryti staigmeną ir išsaugoti šią paslaptį. Gailiuosi tik dėl to, kad nepadariau to anksčiau.  

 

Atvirai Jūsų,

Marina


Daugiau apie prekę: www.
prekes.suaugusiems.lt/alo-imitacija-suvis/

___________________

>> Žaisliuką išbandė Marina

AMŽIUS 23
SANTYKIŲ STATUSAS  Ištekėjusi
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali
SEX PRAKTIKA  Esu turėjusi keletą pastovių seksualinių partnerių su kurias esu išbandžiusi nemažai. Santykiuose svarbiausia atvirumas. Tai leidžia įgyvendinti slapčiausius norus ir padeda atrasti save. 


Prisijunk prie testuotojų komandos ir Tu! 

 
Komentarai
Naujas komentaras