Spenelių pompa žiedeliai

05285100000_nor_a.jpg
 
Tamsių splavų pakuotė iš karto nuteikė “kažkam negero” ir pažadino velnišką šypseną, o mano partneris šiek tiek nusigando, kad linkstame link BDSM. Malonios medžiagos, tamprūs, bet stangrūs žiedeliai – rodos nėra, ko baimintis, tad ryžomės naujam išbandymui.

Prisipažinsiu, žaisliuką pasirinkau visiškai vien savo malonumui. Kad ir koks dėmesingas partneris, speneliais dažnai rūpinamasi per mažai, per grubiai arba jie tiesiog užmirštami tada, kai, prieš pat orgazmą, būna patys jautriausi. Dabar žinojau, kad eksperimento dėka mano krūtinė bus kaip reikiant palepinta dėmesiu. Puiku ir tai, kad glamonėjama krūtinė tarsi prisirpsta, tad tampa didesnė, stangresnė ir jautresnė – koks vyras nesidžiaugs tokiu darbo rezultatu… ir norės kartoti.

Rinkinys susideda iš dviejų skirtingo skersmens pompų ir keturių porų skirtingų dydžių žiedų, tad tikrai tiks kiekvienai. Instrukcija irgi paprasta net neskaičius: užmauti tikamą žiedą ant pompos, o suspaustą pompą uždėti ant spenelio ir leisti pritraukti. Jaučiasi lengvas tempimas ir nors gali pasirodyti skausminga (taip, mano misteris atsargusis, susirūpinęs žiūrėjo man į akis), nieko nemalonaus patirti neteko. Aišku, malonumas augo intensyvėjant glamonėms ir siurbimą kaitaliojant su laižymu ir čiulpimu. Maloniau, kai spenelis drėgnas. Manau, lubrikantas (ypač su skoniu arba šildantis/šaldantis) dar paįvairintų pojūčius. Abiems. 

Spenelių siurbtukai veikia vakuumo principu, tad gali būti kuo puikiausiai naudojami tiek lovoje, tiek vonioje ar duše, tiek bet kur, kur tik norisi. Jokios elektronikos gedimo galimybės, jokio pavojaus vandenyje ir jei koks nesupratingas smalsuolis užmatys rankinėje ar namuose, galima pakalbėti apie medicininę naudą. Pompa ne tik tam kartui išryškina spenelių formą, bet reguliariai naudojant gali padėti juos tokius išlaikyti, jei Motina Gamta neapdovanojo jūsų apvalumų išdidžiomis karūnėlėmis.

Įsismaginus mano partneriui visgi kilo noras mane pakankinti, tad išrinko tinkamo dydžio žiedelį ir užmovė ant kietosios siurbtuko dallies. Vėl pakartojo ankstesnius žingsnius, tačiau šįkart prieš numaunant pompą, nusmaukė guminį žiedelį ir paliko ant spenelio. Pradžiai jaučiau tik menką spaudimą, tačiau mačiau, koks stangrus tapo spenelis ir nuo to jausmo kaito visa krūtinė. Aš tyliai aimanavau, o manasis mėgavosi ir vis aistringiau stimuliavo tiek mano krūtis, tiek visa kūną. Net atsitiktinai mano speneliams prisilietus prie jo nuogo kūno, per nugarą bėgo šiurpuliukai.

Po orgazmo švelniai myluojamas mano partneris tampa itin sukalbamas, tad užsitęsusias glamones paįvairinau čiupusi mažesnę pompą. Aplaižiau jo spenelį, švelniai pačiulpiau ir uždėjau pompą. Jis akimirkai nustėro, bet ėmiau laižyti kitą ir man švelniai sukiojant siurbtuką jis tyliai murkė iš malonumo. Atsargiai nuėmiau ir pakartojau kitoje pusėje. Vėl tyliai murkė užsimerkęs, kol darbavausi liežuviu. Tačiau, kai nuėmiau siurbtuką ir jau ketinau užmauti guminį žiedelį, stipriai sučiupo mane už riešo, prisitraukė aistringam bučiniui ir, nors muisčiausi, nepaleido. Kol abu atgavom kvapą, jis pareiškė, kad net negalvočiau jam taip padaryti dar kartą. Taip, po to sekė dar viena sekso sesija. Greičiau, grubiau… ir žymiai atidžiau glamonėjant mano kraujo pritvinkusius spenelius.

Žaisliukas ne toks, kurį laikyčiau prie lovos, tačiau puikiai įsivaizduoju vyro reakciją, kai po dušo į lovą jau ateinu su žiedeliais ant krūtų spenelių, o kad pavyks jį nustebintį nusiuntus žiedeliu apmauto spenelio nuotrauką darbo metu nė kiek neabejoju, tad siurbtukai keliauja į mano mėgstamų žaisliukų sąrašą.

Ina

 
Komentarai
Naujas komentaras