Sportiškas seksas

sport-wooman.jpg
 
Esu išbandžiusi ne vieną sporto rūšį. Atėjo metas sportiniam seksui! Che che, juokauju. Kalbu ne apie sekso maratoną, bet intymių vietų mankštą. Kaip jau tikriausiai supratote, ši recenzija bus apie vaginalinius rutuliukus, konkrečiai – „Sporty“.


Esu išbandžiusi ne vieną sporto rūšį. Atėjo metas sportiniam seksui! Che che, juokauju. Kalbu ne apie sekso maratoną, bet intymių vietų mankštą. Kaip jau tikriausiai supratote, ši recenzija bus apie vaginalinius rutuliukus, konkrečiai – „Sporty“.

 

Girdėjau daug teigiamų atsiliepimų apie šiuos daikčiukus, bet nemaniau, kad pati per artimiausius dvidešimt metų juos išbandysiu. Ką gi, planai keičiasi.


Reikia pripažinti, jog iš pradžių ne tik neįsivaizdavau, kaip juos naudoti, bet ir kam tiksliai jie reikalingi. Galvoje tesisuko neaiški mintis „kažkas gimdžiusioms moterims“. Pasirodo, ne visai. Tai prevencija ir prieš šlapimo pratekėjimą, ir makšties bei dubens raumenų susilpnėjimą, ir net būdas reguliuoti makšties plotį.
  

Galvoje tesisuko neaiški mintis kažkas gimdžiusioms moterims. Pasirodo, ne visai. Tai prevencija ir prieš šlapimo pratekėjimą, ir makšties bei dubens raumenų susilpnėjimą, ir net būdas reguliuoti makšties plotį.Taip užsiskaičiau straipsnį apie haremo sugulovių ir geišų erotinius egzaminus, kuriuos išlaikydavo tik po treniruočių su nefrito rutuliukais, kad kone pamiršau, jog ir pačios laukia praktika.

Pirmas įspūdis – ir šitie abu tilps manyje?! Aš galvojau, jog jie mažučiai, o čia... Aišku, tai tik optinė apgaulė – iš tikrųjų jie yra vidutinio vibratoriaus išmatavimų – 3,6 x 9 cm, bet neįprasta forma daro savo.


Prireikė gerokai lubrikanto, kol sportukai atsidūrė vietoje. Jausmas buvo keistas. Jei jie būtų mažesni, galėtų būti sekso žaisliukais, o dabar... Ką gi, mankšta visada prasideda tingiai, tad iš pradžių bandžiau apsiprasti su jausmu, jog kažkas neįprastas yra viduje. Tuomet, po minutėlės, pradėjau treniruotę.

 

Prireikė gerokai lubrikanto, kol sportukai atsidūrė vietoje. Jausmas buvo keistas. Jei jie būtų mažesni, galėtų būti sekso žaisliukais, o dabar... Ką gi, mankšta visada prasideda tingiai, tad iš pradžių bandžiau apsiprasti su jausmu, jog kažkas neįprastas yra viduje. Įsitaisiusi ant lovos pabandžiau atrasti savo vidinius raumenis. Įsivaizduok, kad bandai sulaikyti šlapimą… Regis, pavyko. Jie įsitempė. Ne taip ir sunku… Bet jaučiu, kad, taip sakant, svareliai pirmajai treniruotei per sunkūs! Manau, pirmajam kartui Sporty truputį per dideli.

 

Įsitaisiusi ant lovos pabandžiau atrasti savo vidinius raumenis. Įsivaizduok, kad bandai sulaikyti šlapimą… Regis, pavyko. Jie įsitempė. Ne taip ir sunku…Šiaip ar taip, nėra pergalės be kovos. Susikaupiu ir stengiuosi išlaikyti raumenis įtemptus. Iš pradžių lengva, bet paskui pajauti, jog nejučia atsileido. Pakartoju veiksmą kelis kartus. Sakyčiau, toks „sportas“ reikalauja dar ir psichologinio susikaupimo. Nesitikėjau, jog čia bus tikras išbandymas! Ir, pasak gydytojų, taip reikia daryti kelis kartus per dieną? Matyt, tai tvarkaraštis stipriausios makšties konkurso dalyvėms. Savaitė ir tapsiu antrąja Kim Anami!

 

Šiaip ar taip, nėra pergalės be kovos. Susikaupiu ir stengiuosi išlaikyti raumenis įtemptus. Iš pradžių lengva, bet paskui pajauti, jog nejučia atsileido. Pakartoju veiksmą kelis kartus. Sakyčiau, toks „sportas“ reikalauja dar ir psichologinio susikaupimo. 
 

 

Pabandžiau atsargiai atsistoti. Stipraus traukimo žemyn nepajutau, tad svoris tinkamas. Jei tik dydis būtų nors kiek mažesnis.


Apibendrindama pasakyčiau, jog šis daiktas ne visai man. Jausmas, kai rutuliukai viduje, tikrai keistas, ir, nepaisant privalumų sveikatos srityje, nemanau, jog sukaupsiu valios taip „sportuoti“ kasdien. Svarstau, jog pirmam kartui labiau tiktų mažesni, be to, tas pirmas kartas turėtų būti vyresniame amžiuje arba esant aukščiau minėtoms problemoms.

Apskritai, tai atrodo kokybiškas daiktas, tad jei „išaugote“ mažesnius rutuliukus, galite bandyti šiuos.

 


Vaginos kamuoliukai Sporty

 

>> Žaisliuką išbandė Serena

AMŽIUS 19 metų
SANTYKIŲ STATUSAS Laisva elfė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA Panseksuali
SEX PRAKTIKA  Praktikuoju BDSM (kas mentaliniu lygmeniu dar intymiau už patį seksą!) nuo 16 metų, tad patirties jau šiek tiek yra.


 

- Erotinių žaislų testuotojai- 
 

 
Komentarai
Naujas komentaras