Vaginaliniai rutuliukai Mankšta II

woman-body-art-1600x1200-36-25463.jpg
 
Kas pirmiausia sužavėjo gavus šią prekę tai įpakavimas. Švelniai rožinė spalva rėkte rėkė, kad kamuoliukai skirti tik moterims. Stumtelėjus dėžutę, kaip nurodyta instrukcijoje, pasirodė dar viena dėžutė, šį kartą aukso spalvos. Atidarius ją ant viršaus buvo padėta naudojimo instrukcija, kuri buvo pakankamai išsami ir iliustruota. Tad aiškiau ir būti negali kaip naudotis šiais rutuliukais. Na, o po instrukcija slėpėsi ir patys kamuoliukai.Paėmus šiuos rutuliukus į rankas, su nekantrumu norėjau juos išbandyti.

 

Švelniai rožinė spalva rėkte rėkė, kad kamuoliukai skirti tik moterims. Stumtelėjus dėžutę, kaip nurodyta instrukcijoje, pasirodė dar viena dėžutė, šį kartą aukso spalvos. Atidarius ją ant viršaus buvo padėta naudojimo instrukcija, kuri buvo pakankamai išsami ir iliustruota. Tad aiškiau ir būti negali, kaip naudotis šiais rutuliukais. Prieš išbandant šiuos kamuoliukus,  internete pasiskaitinėjau, kaip geriausia mankštintis. Užbėgdama įvykiams už akių galiu pasakyti, jog geriausias ir efektingiausias mankštos būdas yra Kėgelio pratimai, suderinti būtent su vaginaliniais rutuliukais. Žinoma, Kegelio pratimus galima atlikti ir be kamuoliukų pagalbos, bet tuo atveju reikės skirti tam daugiau laiko ir pastangų. Kaip palyginimą, galima pateikti paprastą mankštos pavyzdį. Kokia treniruotė bus geresnė, su svareliais ar be jų?  Manau, kad su. Bent mano atveju, intymi mankšta su papildomu treniruokliu yra daug geresnė negu ta, kuri atliekama savarankiškai be jokių papildomų priemonių. 
 

 

 

Užbėgdama įvykiams už akių galiu pasakyti, jog geriausias ir efektingiausias mankštos būdas yra Kėgelio pratimai, suderinti būtent su vaginaliniais rutuliukais. Žinoma, Kegelio pratimus galima atlikti ir be kamuoliukų pagalbos, bet tuo atveju reikės skirti tam daugiau laiko ir pastangų.


Pats kamuoliukų įsidėjimas buvo gana paprastas, aišku reikėjo šiek tiek ir lubrikanto pagalbos. Pirmasis pojūtis buvo gana keistas, bet negalėčiau pasakyt, kad sukėlė diskomforto jausmą. Vaikštant jautėsi kamuoliukų virpesiai, kuriuos sukėlė kiekvienas žengtas žingsnis. Apibendrinant pirminius pojūčius, jie buvo įdomūs. Ypač virpesiai keliami judesio. Pakankamai greitai apsipratus su pojūčiais buvo galima imtis ir pratimų. Mano pasirinktas  pirmasis pratimas buvo stengtis kuo ilgiau išlaikyti įtemptus raumenis ir kamuoliukus kartu, pradedant nuo 1 minutės ir palaipsniui didinant išlaikymo trukmę. Žinoma, su maždaug 10-15 sekundžių pertraukomis. Kas man labiausiai patiko, tai, jog atliekant šiuos pratimus galėjau imtis ir kitos veiklos, tokios kaip, namų ruošos darbai, maisto gaminimas ir t.t.. Aišku reikėjo būti susitelkusiai ir stengtis išlaikyti rutuliukus bei skaičiuoti laiką... Taip mankštintis rekomenduojama tris savaites po 15 minučių kasdien. Manau  tai yra minimalus laikas maksimaliam rezultatui pasiekyti. 

 

Mano pasirinktas  pirmasis pratimas buvo stengtis kuo ilgiau išlaikyti įtemptus raumenis ir kamuoliukus kartu, pradedant nuo 1 minutės ir palaipsniui didinant išlaikymo trukmę. Žinoma, su maždaug 10-15 sekundžių pertraukomis. Kas man labiausiai patiko, tai tas, jog atliekant šiuos pratimus galėjau imtis ir kitos veiklos, tokios kaip, namų ruošos darbai, maisto gaminimas ir t.t..

 

Vaginaliniai kamuoliukai stiprina vaginos raumenis, todėl yra rekomenduojami gimdžiusioms moterims ir netgi toms, kurios dar tik laukiasi. Kadangi šie kamuoliukai gali palengvinti patį gimdymą, nes makšties raumenys tampa stipresni ir tvisrtesni. Asmeniškai aš, kamuoliukus pradėjau naudoti jau po gimdymo, kadangi norėjau sustiprinti makšties raumenukus ir susigrąžinti ryškesnius pojūčius akto metu. Poveikį ir mankštos naudą pajutau po dviejų savaičių. Pirma, mylintis su partneriu, pojūčiai jo peniui būnant viduje tapo žymiai stipresni. Antra, mano patirtas orgazmas tapo  ženkliai stipresnis ir efektingesnis. Trečias ir manau pats geriausias pliusas yra tas, jog vyrui būnant viduje, galima  paerzinti jįsutraukinėjant vaginos raumenis. Taip jūsų partneris gali greičiau patirti ejakuliaciją. Pati tai išbandžiau ir manau, kad man pavyko savo vyrą nustebinti. Juolab dėl to, kad galėjau įsikišti į šį procesą ir jį šiek tiek pagreitinti. O ir mano pačios orgazmas tapo stipresnis, ilgesnis ir greičiau pasiekiamas. 

 

Poveikį ir mankštos naudą pajutau po dviejų savaičių. Pirma, mylintis su partneriu, pojūčiai jo peniui būnant viduje tapo žymiai stipresni. Antra, mano patirtas orgazmas tapo  ženkliai stipresnis ir efektingesnis. Trečias ir manau pats geriausias pliusas yra tas, jog vyrui būnant viduje, galima  paerzinti jįsutraukinėjant vaginos raumenis

 

Apibendrinant šiuos rutuliukus, galiu pasakyti, kad jie mane tikrai sužavėjo. Kamuoliukai neturi jokių minusų ir  manau, kad juos privalo turėti kiekviena moteris savo namuose. Priimtina kaina ir gera kokybė šiais laikais retai kur pasitaiko. Ačiū suaugusiems.lt ir Fun Factory už tokią galimybę patirti mankštos ir malonumo suderinamumą.
 


Fun Factory kamuoliukai Mankšta II


Žaisliuką išbandė Milana >>

AMŽIUS  23 metai 

SANTYKIŲ STATUSAS  įsipareigojusi

SEXUALINĖ ORIENTACIJA  heteroseksuali

SEX PRAKTIKA   Nesu profesionalė, bet pakankamai patyrus. Su dabartiniu partneriu kartu esame jau 3 metai, tad pakankamai artimi, kad būtume linkę išbandyti vis kažką naujo. Abu mėgstame viešas vietas, seksą automobilyje,  tad pasižymiu ekstremalumu.

 

- Erotinių žaisliukų testuotojų komanda - 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras