Vaginos pompa. Ko tikėtis?

52a1a0941bc44a94ffa90ac7f14ea0aa.jpg
 
Mėgstu oralinį seksą. Kaip duoti, taip ir priimti. Man tai daug intymiau nei tradicinė jo versija. Jis suartina ir atveria abiems partneriams naujus pojūčius ir pasitikėjimo laipsnį. Deja, ne visi vyrai mano taip pat. Šiandien papasakosiu apie savo naujus masturbacijos būdus.

Atskleisiu daugelio moterų paslaptį – mes mėgstam ir mokam pačios save patenkinti. Pradedant nuo paauglystės bandymų ir erogeninių zonų paieškų iki visiško savo kūno supratimo. Su metais ne tik supranti ko tu nori, bet ir kaip tai pasiekti. Ačiū, erotinių prekių parduotuvėms už įvairovę ir platų žaisliukų asortimentą. Kiekviena iš mūsų bent kartą išbandė vibratorių, o kai kurios net spėjo sukaupti visą jų kolekciją. Falo imitatoriai, stikliniai ir silikoniniai, įvairiausių rūšių ir formų, masažuokliai, spaustukai. Lieka tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Bet kai kurios prekių kategorijos net  ir patyrusioms lieka kažkas uždrausto ir nesuprantamo. Viena iš tokių prekių – vaginos pompa.

 

Mėgstu oralinį seksą. Kaip duoti, taip ir priimti. Man tai daug intymiau nei tradicinė jo versija. Jis suartina ir atveria abiems partneriams naujus pojūčius ir pasitikėjimo laipsnį. Deja, ne visi vyrai mano taip pat. 

 

 

Nežinau kodėl, bet iki šiol pati vengiau šitų prietaisų. Galbūt dėl keistos išvaizdos ar nenuspėjamų rezultatų,  tačiau dabar džiaugiuosi, kad išdrįsau. Naudojimas pasirodė daug paprastesnis nei maniau. Likusi viena, ištraukiau viską iš dėžutės. Raudonos spalvos gaubtuvėlis, pumpavimo kriaušė, mažas vibratorius - kiaušinėlis, lubrikantas ir naudojimo instrukcija. Greit suradus pora baterijų nekantravau pradėti. Nusirengiau, atsiguliau ant lovos, apšilimui panaudojau savo pirštus, švelniai liesdama jais tarpukojį  ir spenelius. 

 

Atskleisiu daugelio moterų paslaptį – mes mėgstam ir mokam pačios save patenkinti. Pradedant nuo paauglystės bandymų ir erogeninių zonų paieškų iki visiško savo kūno supratimo. Su metais ne tik supranti ko tu nori, bet ir kaip tai pasiekti. Ačiū, erotinių prekių parduotuvėms už įvairovę ir platų žaisliukų asortimentą. 

 

Norėjau užtrukti kiek ilgiau nei įprastai ir pasimėgauti vienatve. Kai pakankamai sudrėkau, paėmiau vaginos pompą ir dosniai ją sutepiau lubrikantu, kad ji tolygiai priglustų  prie švelnios odos. Ergonomiška forma puikiai tiks kiekvienai. Prijungus ir paspaudžius pumpavimo kriaušę, pajutau spaudimą. Prekės aprašime sakoma, kad tai suteikia kunilingo pojūčius. Tas visiškai ne įprastas, bet malonus traukimas kažkiek primenantis tai, bet tikrai negalintis to pakeisti. Po kelių sekundžių atleidau spaudimą ir vėl sukūriau vakumą. Taip kartojau keletą kartų, kol mano lupytės prisirpo, padidėjo ir pasidarė be galo jautrios. Būtent tai yra tas nepakartojamas jausmas, kurio nebuvau dar patyrus ir tikrai to nesitikėjau. Nesustojau ir į specialų griovelį įdėjau vibruojantį kiaušinėlį iš rinkinio, tam kad išgauti dar aštresnius pojūčius. Vėl pridėjus prie savo skylutės pompą nebegalėjau kentėt. 

 

Taip kartojau keletą kartų, kol mano lupytės prisirpo, padidėjo ir pasidarė be galo jautrios. Būtent tai yra tas nepakartojamas jausmas, kurio nebuvau dar patyrus ir tikrai to nesitikėjau. 

 

Tas spaudimas ir vibracija nuostabus derinys. Visi, net menkiausi prisilietimai jaučiami tūkstantį kartų stipriau, bet, deja, vien pompos neužteks, vis lieka vos vienas žingsnelis iki orgazmo pasiekimo. Tad paėmiau jau savo pamėgtą vibratorių - kiškutį  "Auksinis princas". Jis  tikrai su manim elgėsi kaip su princese. Švelnūs rotacijos judesiai bei vibruojanti atšaka klitoriui, priverte mane baigti greičiau nei per minutę. Jis jau seniai pelnęs garbingą vietą mano erotinių žaisliukų top`e. Nedidukas bet galingas. Tai, ko reikia ketvirtadienio popietei.

 

Visi, net menkiausi prisilietimai jaučiami tūkstantį kartų stipriau, bet, deja, vien pompos neužteks, vis lieka vos vienas žingsnelis iki orgazmo pasiekimo. Tad paėmiau jau savo pamėgtą vibratorių - kiškutį  "Auksinis princas".

 

Mano nauja patirtis buvo įdomi ir nevienareikšmiška. Vaginos pompa tikrai smagus dalykėlis viską išbandžiusioms moterims ir toms, kurioms trūksta pojūčių ryškumo. Be naujų emocijų sau,  pompa suteiks galimybę jūsų partneriui pasigrožėti dar nematytu vaizdeliu! Vaginos pompa tikrai negali pakeisti oralinio sekso, bet gali jį  puikiai papildyti. Tad nebijokite ir nesidrovėkite, dovanokite malonumą vieni kitiems ir , be abejo, sau.

 

Atvirai Jūsų,

Marina


         
         Vaginos pompa Šėlsmas

 


          Vibratorius Auksinis kiškutis - Princas

 

>> Žaisliukus išbandė erotinių žaisliukų testuotoja Marina

AMŽIUS 23

SANTYKIŲ STATUSAS Ištekėjusi

SEKSUALINĖ ORIENTACIJA heteroseksuali

SEX PRAKTIKA  Esu turėjusi keletą pastovių seksualinių partnerių su kurias esu išbandžiusi nemažai. Santykiuose svarbiausia atvirumas. Tai leidžia įgyvendinti slapčiausius norus ir padeda atrasti save. 

 - Erotinių žaisliukų testuotojų komanda - 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras