Žaidimų vakaras

vakarasjpg.jpg
 
Atrodo, kad masturbacija vis dar turi socialinę stigmą, kuri trukdo apie tai kalbėti kaip apie normalų reiškinį. Pilna tiek mitų, tiek mokslinių faktų apie jos poveikį. Kažkodėl mieliau pritariama, kad reikalas ne pats geriausias ir nereikėtų juo dažnai užsiimti. Žinoma, kiekvienam savo. Išpažįstantiems vien „pelytės urvelyje“ principą, siūlau toliau neskaityti.

Vyrų masturbacija – tema, kurią moterys nori praleisti. „Maniškis tai taip nedaro...“ – rūgščiai susiraukia draugė ir kompanija prapliumpa juoku. Vienos krizena dėl to, kad bijo apie tai pagalvoti, kitos - dėl to, jog žino, kad tai vyksta. Gamtos neapgausi. Koks geriausias komplimentas moteriai?... Erekcija! Nesuvaidinsi ir nesuklastosi. O kas, jei esi kelionėje už šimtų kilometrų arba... pas draugę kitame kieme, o Mylimam kyla aiškus ir tvirtas noras vien išgirdus Tavo balsą ar pamačius naujų pirkinių nuotraukas?..

 

Koks geriausias komplimentas moteriai?... Erekcija! Nesuvaidinsi ir nesuklastosi. O kas, jei esi kelionėje už šimtų kilometrų arba... pas draugę kitame kieme, o Mylimam kyla aiškus ir tvirtas noras vien išgirdus Tavo balsą ar pamačius naujų pirkinių nuotraukas?..Džiūgauju kas kartą pritaikiusi kasdieniame gyvenime kokią technologinę naujovę ir mėgstu žinoti, kas „ant bangos“. Japonų kompanija „Tenga“ čia jau nušovė abu zuikius. Jų siūlomas naujas požiūris į vyrų masturbaciją išsiskiria tiek moderniausių medžiagų pritaikymu, tiek patraukliu pateikimu. Ne veltui jie buvo apdovanoti už gaminių dizainą ir pateko tarp 100 požiūrį į seksą pakeitusių dalykų sąrašą žymiajame AskMen. Mano Mielas nustebęs ir sutrikęs vartė rankose „Tenga egg silky“. Gal šokoladinė dalis irgi būtų gerai (valgant nereikėtų kalbėti), bet kiaušinio turinys jam tikrai buvo siurprizas.
 

Japonų kompanija „Tenga“ čia jau nušovė abu zuikius. Jų siūlomas naujas požiūris į vyrų masturbaciją išsiskiria tiek moderniausių medžiagų pritaikymu, tiek patraukliu pateikimu. Nors jau buvome kalbėję apie masturbatorius, bet tema vis dar buvo nejauki. Visi tie Fleshlight dalykėliai atrodo gan grėsmingi, keistuoliškai-iškrypėliškai ir nesinorėtų, kad kas netyčia rastų tokį daiktą namie... Tenga siūloma „pažaisk ir išmesk“ idėja žymiai patrauklesnė už galvojimą, kad nebūtum pričiuptas su nusikaltimo įrankiu. Diskretiškas masturbatorius “Tenga egg silky” supakuotas kaip kiaušinis, todėl neatrodo įtartinai ir yra optimalaus dydžio, kad rastų saugią vietą. Plius, kaip įsitikinau pati, vyrui žymiai geresnė dovana už senus gerus „Kinder“ siurprizus – džiaugsmo žymiai daugiau ir nulis kalorijų! Man svarbu ir tai, kad puikus ledlaužis šitai temai.

 

Tenga siūloma „pažaisk ir išmesk“ idėja žymiai patrauklesnė už galvojimą, kad nebūtum pričiuptas su nusikaltimo įrankiu. Diskretiškas masturbatorius “Tenga egg silky” supakuotas kaip kiaušinis, todėl neatrodo įtartinai ir yra optimalaus dydžio, kad rastų saugią vietą.Malonaus, bekvapio ir tvirto medicininio silikono „rankovė“ rankose atrodo kiek keistas dalykėlis ir, rodos, kelia nervingą jaudulį vietoj geidulio. Aišku, kiaušinis nėra pats seksualiausias dalykas, bet gal tame ir triukas, kad nereikia apriboti savęs išankstinėmis nuostatomis. Ne itin malonią atmosferą ėmiau malšinti senu-geru, patikrintu būdu – minetu. Kiaušinis liko nuošalyje ir aš entuziastingai išblaškiau visas nereikalingas mintis. Įsijaučiau. Nepamiršau, ko norėjau, bet kažkaip norėjosi būti pirmai ir daviau leidimą baigti. Po įmantriausių laižymo, čiulpimo, lyžčiojimo ir stimuliavimo ranka technikų prisiminimo, man Mielas pratrūko. Aš irgi likau patenkinta. Gavau kai ką geriau už šokolado plytelę.

 

Aišku, kiaušinis nėra pats seksualiausias dalykas, bet gal tame ir triukas, kad nereikia apriboti savęs išankstinėmis nuostatomis. Ne itin malonią atmosferą ėmiau malšinti senu-geru, patikrintu būdu – minetu. Dabar, kai žiūriu atgal, tenka pripažinti, kad padarėme dvi klaidas, todėl pojūčiai nebuvo ypatingai stiprūs. Pirma, manau, kad žaisliuką geriau pasilikti bado periodui. Antra, stimuliacijai užtenka pusės pridedamo lubrikanto pakuotės. Tiesiog po pirmos ejekuliacijos penis nebe toks jautrus, o lubrikanto perteklius dar sumažina pojūčius, be to nuteka į gaktos plaukus (jei jie nėra pašalinti) ir jį išplauti ne taip lengva.


Nebuvo pirmas kartas, kai prašiau vyro pasimasturbuoti man matant, bet šitas labiau buvo dėl manęs. Dėl mano smalsumo patenkinimo. Na, Mielasis jau buvo patenkintas, tai kiek nedrąsiai jis ėmėsi eksperimento. Nors silikoninis kaušelis puikiai apgaubia penį ir išsitempia per jo ilgį be jokios galimybės plyšti (taip tikina gamintojas), užtrunka, kol randamas tinkamas įtempimas ir ritmas. Kiekvienam savo. Mano Mielas nealpo iš malonumo. Priešingai, kiek nemaloniai muistėsi, todėl negalvodama ėmiausi veiksmų.

 

Nors silikoninis kaušelis puikiai apgaubia penį ir išsitempia per jo ilgį be jokios galimybės plyšti (taip tikina gamintojas), užtrunka, kol randamas tinkamas įtempimas ir ritmas.
Įsitaisiusi jam tarp kojų ėmiau laižyti sėklides ir palengva leistis žemyn. Triukas suveikė. Jis ėmė aistringiau dūsauti ir greitinti tempą. Daugybę kartų buvome kalbėję apie seksą trise, todėl kuo puikiausiai įsivaizdavau, jog ant jo penio kita putytė ar burnytė. Deja, kad ir koks patenkintas jis liko, sako, kad nei burnytės, nei putytės efektas nebuvo pasiektas. Malonumas jaudinantis, tačiau kitoks nei bet kas ankščiau. Kartu su papildoma analine stimuliacija suveikė sprogstamai, tačiau Mielas taip pat mieliau taikytų bado periodui, kai primirštamas moteriškas artumas.

 

Įsitaisiusi jam tarp kojų ėmiau laižyti sėklides ir palengva leistis žemyn. Triukas suveikė. Jis ėmė aistringiau dūsauti ir greitinti tempą. Daugybę kartų buvome kalbėję apie seksą trise, todėl kuo puikiausiai įsivaizdavau, jog ant jo penio kita putytė ar burnytė. Aš likau labai patenkinta, kad turėjau laisvę veikti aplink penį, o juo buvo pasirūpinta. Jis irgi pasitenkino, tačiau iki stebuklo šiek tiek pritrūko. Patarimai paprasti: nepadauginti lubrikanto, nesibaiminti, kad silikonas plyš, paeksperimentuoti ieškant geriausio judesio, palikti šiek tiek vietos spermai (kaip prezervatyve), kad ejekuliacija nebūtų skausminga. Pati medžiaga išties labai maloni, o viduje esantys grioveliai (yra keletas skirtingų rūšių iškilimų) sustiprina pojūčius. Jei patobulinimai ima erzinti, galima drąsiai išversti kiaušinį į kitą pusę ir mėgautis šilko švelnumu, tačiau tada stimuliacija gal kiek per švelni.

 

Patarimai paprasti: nepadauginti lubrikanto, nesibaiminti, kad silikonas plyš, paeksperimentuoti ieškant geriausio judesio, palikti šiek tiek vietos spermai (kaip prezervatyve), kad ejekuliacija nebūtų skausminga. 

 

Gamintojai deklaruoja, kad žaisliukas – vienkartinis. Reikėtų sudėti atgal į plastikinį kiaušinį ir išmesti. Kaip rodo patirtis, techniškai tvirtas daikčiukas laisvai gali būti kruopščiai, iš abiejų pusių, išplautas su skystu muilu po šilto vandens srove, išdžiovintas ir vėl naudojamas. Maža produkto kaina turėtų būti patraukliu faktoriumi smalsuoliams, kaip aš, o išbandžius bus aišku, ar norisi tęsti bandymus, ar ne.


Man labiausiai patiko tai, kad nei pakuotė, nei turinys neišduoda, kam daiktas skirtas. Tokia mat japonų rinka – draudžiama rodyti genitalijas, todėl net paveikslėliais pateikta naudojimo instrukcija yra diskretiška. Smagu, kad dabar turime mažytę paslaptį ir galbūt kartais esu jo „nuodėmingų“ užsiėmimų dalimi. Paskambinusi drąsiai galiu pasiteirauti apie kiaušinį, nei jei esu prekybos centre.


Tennga eg
g Silky


>> Žaisliuką išbandė Ina

AMŽIUS  30 metų
SANTYKIŲ STATUSAS  meilužė
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA   linkusi į biseksualumą- Erotinių žaislų testuotojų komanda - 

 
Komentarai
Naujas komentaras