A.Lepore charizma (foto, video)

 
17 komentarai
Amanda Lepore – charizmatiškoji gyvenimo artistė, garsiausių Niujorko vakarėlių šeimininkė bei žiūrovų linksmintoja. Kas ši asmenybė yra iš tikrųjų ir kokią gyvenimo paslaptį ji su savimi nešiojasi?

Šiandien Amanda Lepore – garsus amerikiečių modelis, Niujorko naktinio gyvenimo šeimininkė, mados ikona bei dainininkė. Lemtinga pažintis bei nepaprasta jos charizma greitai padovanojo šiai asmenybei šlovę. Lepore buvo „Heatherette“, „M.A.C.“, „Mego Jeans“, „Swatch“ bei kitų žymių prekinių ženklų veidu. Be to, mados ir dizaino kompanija „Heatherette“ naudojo Amandos įvaizdį savo drabužiams kurti bei paprašė jos būti savo kolekcijų veidų pasaulio mados sostinėse – Niujorke, Londone, Paryžiuje ir Milane – vykstančioje „Mados savaitėje“.

Taip pat Lepore yra garsaus fotografo Davido LaChapelle mūza, todėl dažnai matoma jo darbuose. Specifinio grožio savininkė turėjo vojeristinį vaidmenį žymiojoje menininko fotografijų parodoje „Artists and Prostitutes 1985-2005”, eksponuotoje Niujorke.

Garsioji Amanda 1967-ųjų gruodį gimė Amerikoje gyvenančių italo chemijos inžinieriaus ir šizofrenija sirgusios vokietės šeimoje. Tačiau iš tikrųjų pasaulį išvydo berniukas vardu Armandas, kuris, sulaukęs 11 metų amžiaus, suprato, jog nenori būti vyru. Atsitiktinai per televiziją pamatęs laidą apie transseksualumą, jis pajuto nenumaldomą norą pasikeisti lytį. Galiausiai būsimoji žvaigždė nebegalėjo pakelti minties, jog turi rengtis kaip vyras, todėl į mokyklą pradėjo vaikščioti vilkėdamas mergaitiškais drabužiais. Deja, jam labai greitai tai buvo uždrausta, todėl jaunasis Armandas kartu su specialiai pasamdyta pedagoge individualiai mokėsi namuose.

Sulaukusi 15 metų, Amanda pradėjo kurti kostiumus vietiniame Niudžersio striptizo klube dirbusioms šokėjoms. Šiuo periodu ji susipažino su vienu jau lytį pasikeitusiu amerikiečiu, iš kurio slapta gaudavo reikalingų hormonų. Kai ant tuomet dar Armando kūno išryškėjo krūtys, asmeninė mokytoja šiam pasiūlė psichiatro konsultaciją. Specialistas, pabendravęs su paaugliu, iš tiesų pripažino, kad jis transseksualas, pranešė apie tai tėvams bei padėjo legaliai gauti reikiamų hormonų.

Pirmąją plastinę operaciją – nosies korekciją – Amanda pasidarė būdama 15. Tai buvusi jos tuometinio vaikino dovana. Būtų sunku suskaičiuoti, kiek kartų iki šiandienos Lepore teko gultis ant operacinio stalo. Jai buvo atliktos trys krūtų didinimo operacijos, du kartus operuotos akys, pakelta kakta, plaukų linija nuleista žemyn, koreguotas antakių kaulas, sušvirkštos skysto silikono injekcijos į kaktą, sėdmenis bei lūpas. Beje pastaroji veido dalis – itin krentanti į akis. Lūpos susilaukė nemažai medikų įsikišimo: iš pradžių jos buvo stipriai didinamos, o vėliau – kiek pamažintos.

Dar paauglystėje Amanda pradėjo draugauti su vieno knygyno savininku. Iš pradžių šis nežinojo apie tikrąją Lepore lytį, tačiau kai pastaroji papasakojo visą savo istoriją, jis tai priėmė labai ramiai. Negana to, atskleidė visas detales ir savo šeimai, kuri sūnaus mylimąją priėmė itin šiltai. Tuomet Amanda buvo dar nepilnametė, todėl negalėjo pasidaryti visų būtinų operacijų – tam reikėjo motinos sutikimo. Tačiau dėka knygyno savininko tėvų pagalbos bei netikėtai pasitaikiusios teisinės spragos, jau būdama septyniolikos, ji kreipėsi į chirurgus ir galiausiai visiškai pasikeitė lytį.

Gana greitai Lepore ištekėjo už savo mylimojo ir persikėlė gyventi į jo šeimos namus. Tačiau dėl nepakeliamo savo vyro pavydumo bei baimės, kad aplinkiniai sužinos apie jos transseksualumą, Amanda buvo įkalinta namuose. Šis košmaras truko lygiai septynerius mėnesius. Sukandusi dantis Amanda tylėjo, taupė pinigus ir galiausiai pabėgo iš despoto namų. Knygininkas buvo pasiutusiai įniršęs, todėl pasamdė detektyvą, kad šis surastų pasprukusią žmoną. Laimei, ji puikiai sutarė su savo vyro tėvu, kuris suprato pabėgimo būtinybę ir kaip tik galėjo palaikė marčią.

Iš Niudžersio Amanda persikėlė į Niujorką ir kurį laiką dirbo viename salone. Neilgai trukus, ji pasinaudojo draugo patarimu ir tapo kitų erotines fantazijas kurstančia palydove. Tas pats bičiulis Lepore atsivedė į Michaelio Alig vakarėlį „Disco 2000“, kuriame įspūdingoji asmenybė buvo iškart pastebėta ir tapo visų dėmesio centru.

Dirbdama „Bowery“ bare, Amanda susipažino su fotografu Davidu LaChapelle bei greitai tapo jo mūza. Ši pažintis ir buvo lemtingasis įvykis, visiškai pakeitęs Lepore gyvenimą.

Grytė Ivanauskaitė, Suaugusiems.lt, nuotraukos iš contactmusic.com

 
Komentarai (17)
Nakti tikrai nesumaišyssi su tą viėta. Haaaaaa.
baidykle :/
jos ciuj mama neatpazista!!! kazkokia butybe o ne zmogus!jau jacksonas be nosies ir tai smagiau atrode...tegu zelionkes isgeria jei galvoj zaizda...fu
baisybe kazkoki
jei čia boba - aš gegutė. ir jei tai gražu - tai sudieu razumėli. išniokotasnukė.
Paziurejau nuotraukas pasibaisejau, perskaiciau straipsni - pasiurpau... sakes cia vyras pakeites lyti.
ziurint i ja negera pasidaro!!! Ji turbut nezino zodzio STOP... Brrrr, tiesiog baisu!
sudarke moteri kaip reikiant
Dabar neatsimenu ,sita ar ne sita yra SITAS :)
na pats veidas baisus...visas deformuotas o lupos..baisesniu nesu macius, jos distrofiskos,slyksciai atrodo labai feeeee
Pize, durna kai reikalas...
ziauru. kam is saves taip tyciotis, nesuprasiu
dar wiena Lady Gagos pasekme.. Tik ana jau tikrai geriau...
siaubas!!!
ji kazkokia deformata tu plastikos chirurgu
stobal lupos per didelios biski :DDD
nu jo, tos lūpos tai tokios truputį per didelės...
Naujas komentaras