Instagram'o playboy karalius VS Candyman

multi.jpg
 
Du vyrai, kurių gyvenime netrūksta prabangos, linksmybių, ginklų, sportinių automobilių, merginų bei sekso! Abu velniškai turtingi, barzdoti, raumeningi ir leidžiantys sau viską! Traversas Beynonas savo žmoną, tiesiogine šio žodžio prasme, vedžioja už pavadėlio. Dan Blizerian taip pat nenusileidžia ir pretenduoja tapti "Instagram`s Playboy" karaliumi! O kuris geresnis, išvaizdesnis ir seksualesnis, Traversas Beynonas ar Danas Blizerian, nuspręskite patys!

Travers Beynon ar Dan Blizerian?

 

Traversas Beynonas - tabako magnatas, multimilijonierius ir lovelasas. Saldžiuoju žmogumi save vadinančio vyro silpnybė  - jaunos ir grakščios manekenės, o jo apartamentai garsėja audringais vakarėliais, kurie neapsieina be orgijų ir ištvirkavimų:  

 

 

Socialiniuose tinkluose "Playboy Karaliumi" tituluojamas Dan Blizerian profesionalus pokerio lošėjas, kuris nė per nago juodimą nesikuklina savo didybės. Didingi paveikslai su savo paties atvaizdu puošia jo į rūmus panašius apartamentus, o geidžiamiausios jo viešnios -  ištvirkusios gražuolės, trokštančios pasimaudyti Dano šlovės spinduliuose:
 

 
 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras