Japonas iškepė ir pardavė savo penį (foto)

 
14 komentarai
Silpnų nervų skaitytojams patariama pateiktų nuotraukų nežiūrėti! Vienas japonas nusprendė tapti belyčiu, tačiau ne šiaip sau! Pasirodo, iš to buvo galima neblogai pasipelnyti! 22 metų Tokio gyventojas pagamino patiekalą iš savo penio ir pardavė jį kviestinių pietų metu.

Pagrindinio produkto užteko penkioms porcijoms! Surengtoje vakarienėje dalyvavo 70 žmonių. Viena porcija gurmanams atsiėjo 250 JAV dolerių. Vakarienėje turėjo dalyvauti ir šeštas gurmanas, tačiau prieš renginį – atsisakė. Kiti renginio dalyviai valgė krokodilo mėsą ir jautieną. Vaikino teigimu, kai kurie ragautojai prašė ir antros porcijos.

Įvykis sukėlė skandalą Japonijoje, ir kai kurie šalies gyventojai kreipėsi į Japonijos valdžią prašydami nubausti jaunąjį kulinarą, tačiau jo nubausti nepavyko. Japonijoje nėra jokio įstatymo, draudžiančio tokį kanibalizmą.

Vaikino teigimu, jis nuo vaikystės nejaučia jokio seksualinio potraukio, todėl atsikratęs savo „įrankio“ tik sumažino tikimybę susirgti venerinėmis ligomis. 22-metų Mao prieš tai chirurginiu būdu buvo pašalinti ir krūtinės speneliai.

 

 
Komentarai (14)
ligonine nepades
nu ne pize jau kur jis bus kai senas bus nei nusimist nei ka o dulkinsis tik su liezuviu visiem :D
Gatavas kamikazdzė belieka kad tik kas lėktuvą padovanotų.
Bjauriau ir būt negali
beveik apsivemiau šlykštalas
Ligonis. Visiskas meslas arba kuo kvailiau tuo graziau. Kur ritasi pasaulis? Matyt jau subrendo laikas treciam pasauliniui.
...ir ligoniai valgė.
o sako kanibalizmas tai kaip ir negerai ania :D
koks dar drasus vyrukas jau nebevyrukas nes pimpo tai neturi
man tai idomu ant kiek tie iskrype, kur valge...
Nu jo...Trūksta net žodžių...Nu bet lt užsikalė vyrukas:DDD
that's just gross
sakyciau durnas, drasos cia ne kvapo nera
drasus vyrukas :D
Naujas komentaras