Karščiausios Holivudo filmų scenos (video) I dalis

 
Atrinkome, mūsų nuomone, karščiausias Holivudo filmų scenas ir kviečiame pasižiūrėti. Beje, tai - tik pirma dalis, tad laukite tęsinio!

Ponas ir ponia Smitai (angl. Mr. & Mrs. Smith )

Pora: Angelina Jolie ir Brad Pitt

Scena: Tikriausiai visi esame išgyvenę meilės-neapykantos istoriją, bet šioji – ypatinga. Jie ne tik bando vienas kitą nužudyti, bet ir labai karštai mylisi... Manau, nusivylusių scena negali būti.

Kas tokio seksualaus: įtampa, karštis, aistra... Sukuriamas iš tiesų seksualus fonas.

Smurto istorija (angl. A history of violence)

Pora: Viggo Mortensen ir Maria Bello

Scena: Žmogžudystė – tikras afrodiziakas, bent jau Bello vaidinamai herojai Edie. Kai ji supranta, kad jos vyras Tomas yra žudikas, be galo susijaudina. Savo nuomonę parodo ir aistrą patenkina tiesiog ant laiptų...

Kas tokio seksualaus: Filmuose tai, kas realiame gyvenime būtų keista ir nepatogu, pavaizduojama ypač karštai ir jaudinančiai. Šiuo atveju Tomo ir Edie skubota aistra ant laiptų iš tiesų žavi. Ypač – kad paskutinio laiptelio pasiekti nesugebėjo...

Esminis instinktas (angl. Basic instinct)

Pora: Michael Douglas ir Sharon Stone

Scena: Žinoma, yra visa policininko dėl žmogžudystės  įtariamo asmens istorija. Pridėkite Katerinos (Sharon) pastangų nereikalaujantį viliokliškumą ir detektyvo Niko (Douglas) bejėgiškumą, tinkamoje vietoje padėtą veidrodį, lengvą vergijos prieskonį, susidariusią chemiją... ir turime vieną seksualiausių Holivudo filmų sceną.

Kas tokio seksualaus: Tai viena tų scenų, kuri priverčia susimąstyti: kaip toks seksas gali būti ne realus?

Desperado

Pora: Salma Hayek ir Antonio Banderas

Scena: Pirmiausia, bet kokia scena, nepriklausomai nuo to, nuoga ar ne, su šiais aktoriais yra labai seksuali. Žinoma, žvakės, laukinė aistra, ilgi Banderas‘o plaukai, tobulos Salmos krūtys vaizdą padaro dar labiau jaudinančiu.

Kas tokio seksualaus: Kai kurie dalykai tiesiog be galo seksualūs ir ne visada gali paaiškinti kodėl. Pažiūrėti verta.

Užrašų knygelė (angl. The notebook)

Pora: Rachel McAdams ir Ryan Gosling

Scena: Šie du aktoriai – viena seksualiausių realaus gyvenimo porų (gaila, jų santykiai nutrūko). Tas karštas laimėtojų bučinys po kelionės valtimi lietuje, tai, kaip jis spaudžia ją prie savęs, kaip nešasi laiptais į lovą... Jaudina!

Kas tokio seksualaus: kai po ilgo vienas kito praradimo įsimylėjėliai nusprendžia atsigriebti... negali nesižavėti jų aistra!

Purvini šokiai (angl. Dirty dancing)

Pora: Patrick Swayze ir Jennifer Grey

Scena: Johnny ir Baby – chemija tarp jų įsižiebė tą pačią akimirką, kai vienas kitą pamatė. Pirma filmo dalis – tarsi ilgai užsitęsusi intymumo įžangos, glamonių scena. Reikalai įkaista, kai Baby aplanko Johnny ir jie pradeda šokti svetainėje... Šokis – jaudinantis, aistringas, jis tampa įžanga prieš intymiuosius santykius. Ši scena priverčia žiūrovus sulaikyti kvapą ir laukti, kas bus toliau.

Kas tokio seksualaus: Faktas, kad mylėtis jie pradeda jausmingu, mielu lėtu šokiu tik parodo, koks nuostabus yra subtilusis seksualumas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras