Marilyn Monroe: „Seksas yra gamtos dalis...“

 
2 komentarai
„...o aš esu išvien su gamta.“ Kur beatsidurtum, tikrai nerasi žmogaus, kuris nepažintų Marilyn Monroe veido – raudonai padažytos lūpos, charakteringas juodas apgamas virš jų ir ilgos blakstienos. Ši puiki aktorė pasiekė pasaulinės karjeros viršūnę.

Šiandien minime vienos iš didžiausių pasaulio kino legendų mirties metines. Marilyn Monroe (gimusi 1926 m. birželio 1 d.)– sekso simbolis, XX amžiaus pop kultūros ikona, dažnai net kulto objektas. Jos drabužiai parduodami už milijonus dolierių. Jos veidas spokso iš daugybės plakatų, puodelių, marškinėlių visame pasaulyje.

Kamera ją mylėjo. Pradžioje Norma Jane Mortenson dirbo fotomodele. Vėliau susidomėjo kinu, pakeitė vardą ir pavardę (Marylin Monroe buvo jos močiutė!) ir pradėjo žvaigždės gyvenimą. Išskirtiniai aktoriniai gabumai, patrauklumas ir seksualumas padėjo jai sulaukti didelės sekmės.

Mirė 1962 m. rugpjūčio 5 d., būdama vos 36 metų. Oficialiai manoma, kad tai buvo savižudybė, tačiau yra ir konspiracijos teoretikų, kurie mano, jog Monroe buvo nužudyta. Juk seksualus jos kūnas patraukė ne vieno vyro dėmesį – tris kartus ištekėjusi, buvo įtariama turėjusi romaną su JAV prezidentu Džonu F. Kenedžiu.

Suaugusiems.lt, nuotraukos iš graphicshunt.com

 
Komentarai (2)
Galinga moteris buvo...
gražuolė.... mmmm.... ;)
Naujas komentaras