Nacionalinės sekso pozos rinkimai (FINALAS)

 
1 komentaras
Sveikiname visus išbandžius visą šimtą kamasutros pozų! Kiekviename Nacionalinės sekso pozos rinkimų etape balsavote už vieną savo mėgstamiausią sex pozą. Daugiausia Jūsų balsų surinkusios pozos jau pasiekė finalą. Taigi, skelbiame 10 pačių įnoringiausių ir mylimiausių kamasutros pozų dešimtuką! Sekančio mėnesio pabaigoje, atsižvelgiant į Jūsų balsų skaičių, išrinksime vieną pačią mylimiausią pozą, kuri bus oficialiai pripažinta Nacionaline sekso poza!

Balsavimas baigtas

Jūs nusprendėte, kad Nacionalinės sekso pozos vardo nusipelno poza "Doggy Style". Sekso poza Šuniuko stiliumi surinko net 584 balsus ir yra pati mėgstamiausia lietuvių poza!

>> TOP 10 sekso pozų

 

Trumpi pozų finalininkių aprašymai:

Sekso poza "Erelis": Moteris patogiai guli ant nugaros (rekomenduojama po galva pasidėti pagalvę). Vyras atsistoja priešais moterį ir praskėsdamas jos kojas tvirtai paima ją už šlaunų bei patenkina.   

(spausti ant pav.)

Sekso poza "V":  Ši sekso poza reikalauja tam tikrų akrobatinių sugebėjimų! Dama atsisėda ant stalo krašto. Vyras prieina prie jos ir pasirenka patogią padėtį įsiskverbti.Ji apsikabina kojomis partnerio liemenį, rankomis apsivija jo kaklą, o kojas pakelia aukštyn. Pasirinkite norimą greitį ir judėkite!    (spausti ant pav.)


Sekso poza "Susegimas": Pozicija, kai ji būna viršuje. Kai moteris  pajaučia penį savyje, ji atsilošia ir rankomis pasiremia į lovą ar grindis.    (spausti ant pav.)


Kamasutros poza "Sėdintis lotusas": Moteris atsigula ant nugaros sukryžiuodama kojas, kad priešinga koja būtų ant priešingo kelio. Jis įsiskverbia būdamas tarp jos kojų. Partnerė gali remtis  kojomis į vyrą. Rekomenduojama, kad mylintis šia poza moteris apsikabintų vyrą ties kaklu.    (spausti ant pav.)


Sekso poza "Skalikai": Moteris atsigula keturiomis ir atsiremia dilbiaia į lovą. Partneris prieina iš nugaros ir įsiskverbia. Judama sparčiu ritmu.    (spausti ant pav.)


Kamasutros poza "Galey": Vyras sėdi ištiestomis ir kiek per kelius sulenktomis kojomis, o rankomis pasiremia ir atsilošia, kad būtų patogu judėti aukštyn ir žemyn.    (spausti ant pav.)

Sekso poza "Iš nugaros": Ši sekso poza yra nesudėtinga, o bus dar lengviau jei mylintis tokioje padėtyje, pasiremsite į sieną.Abu partneriai būna atsistoję.  Vyras patenkina moterį iš nugaros. 

 (spausti ant pav.)
 

Sekso poza  "Šuniuko stiliumi": Mylėjimosi aktas šuniuko stiliumi yra absoliuti klasika. Sekso poza leis stimuliuoti tašką G ir nesunkiai leis pasiekti orgazmą 

 (spausti ant pav.)


Kamasutros poza "Linksmybės": Mergina pasiremia rankomis ant kėdės krašto atsukdama partneriui sėdmenis.Jis kiek pasilenkdamas įsiskverbia. Dama jaus neapsakomą malonumą jusdama gilius  įsiskverbimus ir G taško stimuliaciją. 
   (spausti ant pav.)


Sekso poza "Perskeltas bambukas": Lytinio akto metu įprastai kojos būna plačiai išskėstos, tačiau mylintis šia sex poza,jos kojos  būna išskėstos vertikalioje padėtyje.   (spausti ant pav.)www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Trūksta
Naujas komentaras