Nacionalinės sekso pozos rinkimai (IV raundas)

klaustuksss(1).png
 
Tęsiame Nacionalinės sekso pozos rinkimus! Trečiajame etape nubalsavote, jog į finalą keliauja "Erelio" poza (ši poza toliau varžysis su "Doggy Style" ir "V" pozomis).

Neprarandam ištvermės ir bandome dar 10 kitų pozų! Kuri iš jų verta keliauti į finalą ir varžytis dėl Nacionalinės sekso pozos vardo?

 

Kamasutros poza "Balanso aktas": Vyras atsigula ant nugaros, per kelius sulenkia kojas ir pritraukia arčiau krūtinės. Moteris įsitaiso tarp jo šlaunų, jog jomis ir klubais galėtų išsilaikyti.Kamasutros pozos pavadinimas taip vadinasi todėl, jog  čia svarbiausia - išlaikyti balansą 

Norint padidinti, spausti ant pav. 


Kamasutros  poza "Perskeltas bambukas":  Lytinio akto metu įprastai kojos būna plačiai išskėstos, tačiau mylintis šia poza,jos kojos laikomos išskėstos vertikalioje padėtyje.  

 Norint padidinti, spausti ant pav. 


Kamasutros poza "Susiraitęs angelas": Ji susisuka ant šono pritraukdama kelius prie krūtinės.Jis tokioje pat pozicijoje įsitaiso už jos. Sekso poza patogi tuo, kad yra nesudėtinga įsiskverbti, o taip lengvai galima glomonėti jos krūtinę ir kitas kūno dalis.    Norint padidinti, spausti ant pav. 
 

Kamasutros poza "Susegimas": Vyras guli ant nugaros ištiestomis kojomis. Ji atsisėda ant jo. Kai moteris  pajaučia penį savo viduje, ji atsilošia ir rankomis pasiremia į lovą ar grindis. Moteris juda vienu ritmu, o vyras masažuoja jos klitorį.    Norint padidinti, spausti ant pav. 
 


Kamasutros poza "Iš arti": Ši sekso poza primena "Susiraičiusio angelo" pozą, tačiau pozą "Iš arti" yra šiek tiek sunkiau įvaldyti.Ji guli susirietusi ant šono, o vyras atsigula  iš nugaros taip, kad savo blauzdomis būtų apsivijęs jos kojas. Poza maloni tuo, kad galima giliai įsiskverbti ir tuo pačiu glamonėtis

 Norint padidinti, spausti ant pav. Kamasutros poza "Dvigubas įsiskverbimas": Vyras guli ant nugaros o moteris atsisėda ant jo atsukusi nugarą. Ji atsigula, pasiremia alkūnėmis į pagrindą, o kojas laiko sulentas pėdomis laikantis ant jo blauzdų.Jis prilaiko moterį už sėdmenų ir  juda pasirinktu tempu.     Norint padidinti, spausti ant pav. Kamasutros poza "Gundymas": Pozos pavadinimas kilęs nuo nekukliai vadinamos sekso pozos "Paimk mane dabar". Moteris atsigula ant nugaros sulenkdama ir po sėdmenimis pakišdama kojas, o rankas ištiesia virš galvos. Vyras atsigula ištiestomis kojomis ant jos ir įsiskverbia. Juda norimu ritmu patogiai pasiremiant sulenktomis rankomis į lovą.     Norint padidinti, spausti ant pav. 
 


Kamasutros poza "Delfinas": akrobatų ir sekso entuziastų mėgstama poza. Tai tikras iššūkis moterims. Remdamasi pečiais ir kaklu į grindis, moteris turi išlaikyti galvą patogioje padėtyje. Apatinę moters kūno dalį prilaiko vyras akto metu. Įsiskverbimas neturėtų būti labai intensyvus.Ši sekso poza yra ne mažiau maloni nei laikant kojas ant žemės, nes dėmesys sukoncentruojamas ties intymia moters vieta, o žvilgsnis į ją iš aukštai, leidžia patirti  dar daugiau malonių potyrių abiems partneriams.  

 Norint padidinti, spausti ant pav. 


Kamasutros poza "Varlytė": Jis atsisėda ant lovos krašto kampo. Pėdos remiasi į grindis. Ji atsukdama nugarą įsitaiso jam tarp kojų. Vyras įsiskverbia į ją šiek tiek pakeldamas moterį už sėdmenų, kad būtų patogiau  judėti pirmyn ir atgal.   Norint padidinti, spausti ant pav. 


Kamasutros poza "Žėrintis kadagys": Norint išbandyti šią kamasutros pozą, moteris turi atsigulti ant nugaros praskėsdama kojas. Vyras atsisėda ant ištiesdamas kojas ir prisitraukia prie moters laikydamas ją už liemens.    Norint padidinti, spausti ant pav. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras