Nacionalinės sekso pozos rinkimai (IX raundas)

 
Nenumaldomai artėja Nacionalinės sekso pozos rinkimų finalas! Lietuviai mylisi vis karščiau, aktyviau, o miegamuosiuose nerimsta aistros siekiant išsiaiškinti, kuri gi kamasutros poza verta vadintis pačia mylimiausia! Skamba priešpaskutinis sekso pozos rinkimų bongas ir jau visai netrunkus, rinksime geriausią iš geriausių!

Kuri kamasutros poza verta būti dešimtuke tarp pačių geriausių ir maloningiausių sekso pozų?

Sekso poza "Plačiai atidaryta": Ji pasiremdama kojomis šiek tiek pakelia savo dubenį ir apsižergia partnerio liemenį. 
 

(Spausti, jog padidinti pav.)

Kamasutros poza "Drugelis": Norint mėgautis šios sekso pozos teikiamais malonumais, svarbiausia pasirinkti tinkamo aukščio baldą ir nustatyti mylėjimosi kampą.    (Spausti, jog padidinti pav.)


Kamasutros poza "Iš nugaros"poza yra nesudėtinga, o bus dar lengviau jei mylintis tokioje padėtyje, pasiremsite į sieną.    (Spausti, jog padidinti pav.)


Sekso poza "Kongresas ore": Šią didingą sekso pozą derėtų išbandyti kiekvienai porai.Partneris pakelia moterį ir atsirėmęs į sieną ją pamalonina. Ji šlaunų raumenų pagalba laikosi ant partnerio liemens.    (Spausti, jog padidinti pav.)


Kamasutros poza "Kryžmai": Dama atsigula ant šono ir rankas ištiesia virš galvos.Jis atsigula statmenai partnerės ir įsitaiso tarp jos kojų bei randą padėtį įsiskverbimui. Vyras laikosi jai už pečių ir kontroliuoja judesius.    (Spausti, jog padidinti pav.)


Kamasutros poza "Lap Top": Jis atsisėda ant  sofos ar fotelio su  altašu, o moteris apžergia savo partnerį. Moteris kelia savo kulkšnis vyrui ant pečių. Jis padeda jai išlaikyti šią pozą, laikydamas ją apkabinęs per juosmenį.   (Spausti, jog padidinti pav.)


Sekso poza "Stačiu kampu": Ji guli ant stalo krašto,o vyro pareiga patenkinti ją. Moteris kojas laiko sulenktas per kelius ir kulkšnimis glaudžiasi prie vyro sėdmenų.    (Spausti, jog padidinti pav.)


Kamasutros poza "Indiška stovėsena ant galvos": Moteris ištiestomis rankomis remiasi į grindis ir tokioje padėtyje išlaiko savo kūną. Jeigu patogu, rankomis galima remtis ir į lovą. Vyras prieina iš nugaros, partnerę pakelia per klubus, o ji iškelia savo kojas ir sulenkusi jas laiko prisiglaudusi prie partnerio rankų.    (Spausti, jog padidinti pav.)


Sekso poza "Susegimas": Moteris būną viršuje, kiek atsilošia atgal ir juda pageidaujamu ritmu žiūrėdama partneriui į akis. 
   
(Spausti, jog padidinti pav.)

 

 

Kamasutros poza "Tiltas": ši poza skirta tik atletiškiems ir tvirtą kūną turintiems vyrams. Vyrui tereikia padaryti tiltelį, o moteriai belieka apžergti partnerį .  

 (Spausti, jog padidinti pav.)


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras