Nacionalinės sekso pozos rinkimai (VI raundas)

klaustuksss(1)(2).png
 
Praėjusiame Nacionalinės sekso pozos rinkimų etape, be konkurencijos nugalėjo poza "Sėdintis lotusas". Ši kamasutros poza keliauja į finalą ir varžysis su kitomis Jūsų mėgstamomis pozomis dėl pirmosios vietos! O dabar skelbiame šeštąjį raundą!

Kuri iš šių pozų nusipelno geriausios sekso pozos vardo?

Kamasutros poza "Magiškas kalnas": Moteris atsiklaupia ant kelių ir pasiremia ant kelių pagalvių. Vyras  įsiskverbia jai iš nugaros ir ją patenkina.  

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Bandooler": Vyras klupomis prieina prie moters, o šlaunis pakiša jai po nugara ir surandą patogią padėtį įsiskverbimui. Vyras būna pasirėmęs alkūnėmis į moters kelius ir juda reguliuodamas norimą įsiskverbimo gylį ir intensyvumą. Poza ypač maloni moterims, nes nesunkiai leidžia pasiekti G zoną.    (norint padidinti, spausti ant pav.)


Kamasutros poza " Sėlinanti tigrė": Sėlinančios tigrės pozicija reikalauja šlaunų ir sėdmenų raumenų darbo, tad ši sekso poza rekomenduojama moterims norinčioms suderinti sportą su malonumu.     (norint padidinti, spausti ant pav.)


Kamasutros poza "Rokenrolas": Moteris atsiugula ant nugaros ir laiko kojas iškėlusi aukštyn ties partnerio galva. Ši poza suteiks leis jai patirti  gilius įsiskverbimus.   

 (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Linksmybės": Išbandant šią sekso pozą jums prireiks kėdės. Vyras kontroliuoja ritmą, glosto jos klitorį ir krūtinę, o moteris tvirtai pasirėmusi į kėdę mėgaujasi malonumu.    

 (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Valtis": Vyras turi atsigulti ant nugaros, o moteris apžergusi jį atsisėda ant varpos. Tada  vyras, keldamas dubenį ir lenkdamas kelius, atsisėda. Moters kojos užima išorinę poziciją. Abu partneriai susikimba rankomis. Toks "irklavimas"  padės išlaikyti reikiamą ritmą.   

 (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Žirklės": Ši pozicija skirta tikriems sportininkams! Mylėjimasis šia poza reikalauja daug energijos bei stiprių rankų.    

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Žvaigždė": Moteris guli ant nugaros. Viena koja ištiesta , kita sulenkta per kelį.Vyras atsisėda apžergdamas moters šlaunį ir prilaikydamas sulenktą koją įsiskverbia. Tada kiek atsilošia atgal ir rankomis atsilošia į lovą. Judama intensyviu ritmu.  

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kmasutros poza "Kaubojė": Jis atsigula iš nugaros, o moteris atsiklaupia ant jo atsukdama jam nugarą taip, kad būtų patogu įsikišti jo varpą. Mergina juda aukštyn ir žemyn pasiremdama rankomis į jo šlaunis. Jis gali ją kilstelėti laikydamas jai už klubų.
 

 (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Super8": Ji atsigula ant nugaros praskėstomis kojomis ir apsikabina partnerį kojomis per jo šlaunis. Vyras laiko rankas statmenai ir ritmingai juda.   

   (norint padidinti, spausti ant pav.)


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras