Nacionalinės sekso pozos rinkimai (VIII raundas)

klaustuksss.png
 
Septintajame Nacionalinės sekso pozos rinkimų etape, be didelės konkurencijos nugalėjo poza "Skalikai". Ji varžysis finale su kitomis Jūsų pamėgtomis kamasutros pozomis. Ką nuspręsite šį kartą? Mylimės daugiau, dažniau ir įvairiau, jog vienbalsiai galėtume paskelbti Nacionalinės lietuvių sekso pozos vardą!

Kuri sekso poza verta būti tarp pačių geriausių?

Kamasutros poza  "Apgaubtis": Moteris atsigula ant labai tvirto čiužinio ir aukštos kokybės pagalvės, o tuo tarpu vyras sėdi ištiestomis kojomis kiek toliau nuo jos.Tada jis atsargiai prisotraukia ją laikydamas už pagalvės. 

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Aukštuminė padėtis": Vyras atsisėda ant kėdės, o dama -  ant ant vyro juosmens.Tada slinkdama žemyn užimą reikiamą įsiskverbimo poziciją. Mylintis partneriai naudoja kojų jėgą ir atlieka aukštyn ir žemyn judesius. Vyras glamonėja jos krūtis ir klitorį. Moteris gali šiek tiek pasislinkti į priekį, kad būtų šiek tiek lengviau skverbtis.  

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Kaistis2": Ji ištiestomis kojomis atsigula ant partnerio, o jis reguliuoja skverbtį. Moteris prisiglaudusi prie partnerio, laiko kojas suglaustas ir tiesias. Judama pageidaujamu ritmu.  

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Sekso poza "Pasipiršimas": Poza gali pareikalauti šiek tiek praktinių įgūdžių ir tikslas bus pasiektas!Jis atsiklaupia ant kairiojo kelio  ir sulenkęs dešiniąją stato šono, jog nebūtų kliūčių įsisikverbimui. Moteris tokioje pat padėtyje prieina jam iš priekio.
  

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza: "Lotusas": Lotuso poza gali pareikalauti daugiau lankstumo iš vyro.Jis sėdi sukryžiuotomis kojomis, o ji tokioje pat padėtyje atsisėda ant jo.  

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Tigrė" : Ji atsigula ant jo atsukdama jam užpakalį ir įsikiša sau į makštį jo stačią varpą, pasislinkdama atgal. Tada moteris atpalaiduoja liemenį ir patogiai įsitaiso tarp jo kojų bei sėdmenimis ir kelių pagalba juda aukštyn ir žemyn.
 

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza " Galey": Vyras sėdi ištiestomis ir kiek per kelius sulenktomis kojomis, o rankomis pasiremia ir atsilošia, kad būtų patogu judėti aukštyn ir žemyn. Ji prieina prie jo intymios zonos atbulomis ir keliais remiasi į pagrindą, kad būtų lengviau išlaikyti lygsvarą. Rankomis taip pat remiasi į pagrindą.  

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Sekso poza "Samba":  gulėdama pusiau ant šono atsigula ant lovos krašto, o kojas laiko ant grindų taip, kad kampas ties kojomis ir viršutine kūno dalinis sudarytų 90 laipsnių kampą. Judama Sambos ritmu​.  

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Kamasutros poza "Kolona": Mylėtis šia poza galima priešais stalą, jog būtų galima pasiremti, kada įsiskverbiama giliai ir judama gan energingai.     (norint padidinti, spausti ant pav.)

Sekso poza "Super Nova:  "Supernova" primena klasikinę sekso poza, kai moteris būna viršuje.Moteris išlaiko tupėjimo padėtį ir judama norimu tempu.    (norint padidinti, spausti ant pav.)


Kamasutros poza "Laiptų meistras" : Šia sekso poza galite mylėtis ir analiniu būdu. 

  (norint padidinti, spausti ant pav.)

Sekso poza "X kreivė": Moteris priekiu atsigula ant lovos pilvu ir rankomis prisitraukia prie grindų taip, kad dubuo liktų ant lovos (ant grindų galima pasidėti minkštą pagalvę).    (norint padidinti, spausti ant pav.)

Sekso poza "Kuždesys": Pozos pavadinimas išduoda, kad tokia lytinio akto padėtis leidžia pajusti intymų bendravimą. Mylėdamiesi "Kuždesio" poza  galėsite bučiuotis į lūpas ir kuždėti trokštamus dalykus vienas kitam į ausį.
  (norint padidinti, spausti ant pav.)
 

Sekso poza "Šoninis balnas": Vyras atsigula ant nugaros, kojas laiko šiek tiek pražerktas, o galvą padeda patogiai ant pagalvės. Moteris imasi iniciatyvos ir suranda patogią padėtį įsiskverbimui.

 (norint padidinti, spausti ant pav.)Nacionalinės sekso pozos rinkimai!

 
Komentarai
Naujas komentaras