Nuogos karių žmonos vilioja vyrus namo (foto)

 
8 komentarai
Tuo metu, kai jų išrinktieji narsiai kovėsi už savo šalį ir karalienę, neformali britų kareivių žmonų ir draugių organizacija „The Service Wives and Girlfriends“ (SWAG) pasirūpino, kad jų mylimieji turėtų dar vieną priežastį skubėti grįžti namo.

Vieno Afganistane tarnaujančio kareivio sužadėtinė Kelly Monk ėmėsi iniciatyvos ir subūrė britų karių antrąsias puses, kurios nusifotografavo pikantiškam kalendoriui. Pusnuogės merginos ir moterys pozavo karinėje aplinkoje, ropštėsi ant lėktuvų bei tankų, ir taip pademonstravo savo paramą kareiviams.

Iš kalendorių pardavimo SWAG sugebėjo uždirbti apie 25 000 svarų. Projekto iniciatorė panelė Monk pasakojo, kad savanorių šiam projektui ji ieškojo per Facebook'ą. Kaip paaiškėjo, norinčių papozuoti be rūbų karinėje aplinkoje netrūko.

Vėliau K. Monk kreipėsi į fotografą Roy Goodingą, kuris jų triumfo akimirkas užfiksavo. Visos iš kalendorių pardavimo surinktos lėšos atiteko „Help for Heroes“ labdaros organizacijai. Savo tinklalapyje K. Monk apgailestauja, kad dar vieno kalendoriaus nuspręsta neruošti. Mums irgi apmaudu, Kelly!

O ar Jūs, vyrai, leistumėte savo žmonoms pozuoti tokiam kalendoriui?

 
Komentarai (8)
ir as sugrysciau
tikrai leisciau pozuoti savo antrajai pusei tokiam kalendoriui
"tik kad kaikurios galejo ir nesifotkint :D" - labai grazios moterys ir gerai kad visos nusifotkino.
vau, grazu
budamas kariskiu tikrai skubeciau namo :)
grazu
Moterys gražios, nuotraukos vykusios, tikslas pagirtinas. Viskas puiku.
Saunuoles moterytes, drasios. Visu skoniai skirtingi, vieniem vyram patinka vienokios kitiem kitokios, cia kaip sakant visiem skoniam :)
Super kalendorius tik kad kaikurios galejo ir nesifotkint :D
Naujas komentaras