Penktadienio dvikova: Chris Hemsworth VS Johnny Depp

481269b0fc2e20cbf2a44261d00cb538(1).jpg
 
Šį kartą dvikovoje kaunasi vyrai. Intelektualiai seksualus aktorius Johnny Depp ir nuožmiai gražus stipruolis Chris Hemsworth. O kuris karštesnis jums?

Kuris aktorius karštesnis?

Chris Hemsworth - garsus Australijos aktorius, pelnęs šlovę suvaidinęs griausmingąjį Torą. Savo karjerą pradėjo vaidindamas australų serialuose, po to sekė vaidmuo seriale "Star Trek". Jis taip pat suvaidino daug pagrindinių vaidmenų kituose filmuose, o šiemet išleista nauja "Man in Black" dalis, kur Chrisas vaidina agentą H. Šis žmogus yra ne tik puikus aktorius, bet ir moterų labai geidžiamas vyras!

 

 

Johnny Depp - taip pat aktorius, gimęs Jungtinėse Amerikos valstijose. Šio aktoriaus šeima vaikystėje dažnai kraustėsi - per septynerius metus pakeitė net 20 gyvenamųjų vietų, kol apsigyveno Floridos valstijoje. Vaidyba Deppas susidomėjo kai susipažino su Nickolu Cage. Aktoriaus karjerą pradėjo filme "Košmaras Guobų gatvėje", po to pakeitė kitą aktorių garsiame JAV seriale ir iš karto tapo paauglių "dievuku". Tačiau tai Deppui nepatiko, todėl jis nusprendė vaidinti tik tuose filmuose, kurie jam patinka. Gavęs vaidmenį Timo Burtono filme, aktorius tapo dar populiaresnis.

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras