Penktadienio dvikova: Dominic Purcell VS Wentworth Miller

Cpj4sxgXYAAugVy(1).jpg
 
Šiam penktadieniui paruošėme dviejų itin populiaraus serialo aktorių dvikovą. Abu vyrai itin vyriški, tvirti ir dailiai nulieti. Bet kuris jums karštesnis?

Kuris aktorius karštesnis?

Dominic Purcell gimė Anglijoje, tačiau užaugo Australijoje. Dirbo sodininku, tačiau paauglystėje suvokė, kad nori būti aktoriumi, todėl ėmė lankyti dramos mokyklą. 1997 metais Dominykas vaidino Australijos televizijos seriale, vėliau vaidino įvairius smulkius vaidmenis įvairiuose projektuose, kol gavo vaidmenį "Misija neįmanoma 2", kur gavo galimybę vaidinti su kitais žinomais aktoriais. Tada jis susilaukė prodiuserių dėmesio, o 2000 m. laimėjo žaliąją kortą ir su šeima persikėlė gyventi į JAV. 2005 m. gavo vaidmenį populiariajame seriale "Kalėjimo bėgliai", kur vaidino vieną iš pagrindinių vaidmenų.

 

 

Wentworth Miller - britų ir amerikiečių aktorius bei scenaristas. Išpopuliarėjo gavęs vaidmenį "Kalėjimo bėgliuose", už jį buvo nominuotas Auksinio gaublio apdovanojimui. Gimė Anglijoje, bet jo tėvai amerikiečiai. Jo tėvai persikėlė į JAV, kai Wentworth tebuvo vieneri. 1995 metais baigė universitetą ir gavo anglų literatūros bakalaurą, o tais pačiais metais persikėlė į Los Andželą ir bandė pradėti aktoriaus karjerą. 1998 metais pirmą kartą pasirodė televizojoje.

   

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras