Penktadienio dvikova: Emma Watson VS Charlize Theron

maxresdefault(10).jpg
 
Šioje dvikovoje itin skirtingo amžiaus aktorės, tai - Emma Watson it Charlize Theron. Kiekviena iš jų savo laikotarpiu atliko gan svarbius vaidmenis kino industrijoje ir tapo žinomos visame pasaulyje. O šiandien šios aktorės mūsų penktadienio dvikovoje. Kuri ją laimės?

Kuri aktorė seksualesnė?

Emma Watson - 27-erių metų anglų aktorė, pagarsėjusi vaidmeniu filmuose apie Harį Poterį. Būdama aštuonerių, mokykloje Emma aktyviai dalyvavo mokslo srityje, buvo svarbi mokyklos debatų komandai, ir visa tai ji suderino su savo menine veikla, bei, galbūt daug kam neįtikėtinu sportu – žolės rieduliu. Taip pat ji buvo jauniausia visu laikų aktorė, kuri buvo ant Teen Vogue ir Tatler  žurnalų viršelių. Pasigrožėkite Emma skleidžiamu grožiu ir seksualumu šioje nuotraukų galerijoje:

 

 

Charlize Theron - 43-ejų metų aktorė, prodiuserė ir modelis. Charlize yra pirmoji moteris, kilusi iš PAR, apdovanota „Oskaru“. Būsimoji aktorė svajojo tapti šokėja, tačiau dėl patirtų traumų šios svajonės teko atsisakyti. Charlize kiekvienam žinoma kaip puiki ir charizmatiška aktorė. Kaip Jūs vertinate Charlize Theron?

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras