Penktadienio dvikova: Jake Gyllenhall VS Chris Evans

jake-gyllenhaal-esquire-2015-photoshoot-sea-suit.jpg
 
Šį penktadienį skiriame toms, kurios trokšta paganyti akis į karštus Holivudo aktorius! Abu vyrai neabejotinai puikūs aktoriai ir labai seksualūs vyrai, tad moterys, jūs nenusivilsite. O kuris aktorius karštesnis jums?

Jake Gyllenhaal - JAV aktorius, gimęs kino režisieriaus ir scenaristės šeimoje. Jake vaidinti pradėjo sulaukęs vos 10 - ies metų, on 1999 - aisiais atliko savo pirmąjį pagrindinį vaidmenį kino filme „October Sky“, po jo sekė vaidmuo puikiame filme „Donis Darko“. Šis aktorius pelnė BAFTA apdovanojimą už antraeilį vaidmenį filme „Kuprotas kalnas“. Aktorius garsus ir pripažintas visame pasaulyje ir tikrai labai patrauklus!

 

 

Chris Evans - JAV aktorius, geriausiai žinomas dėl savo vaidmenų „Marvel“ komiksų filmuose. Evansas karjerą pradėjo 2000 m., o be vaidmenų superherojų filmuose, taip pat atliko vaidmenis kituose filmuose, taip pat režisavo filmą „Before We Go“, kuriame jis taip pat vaidino. 2018 - aisiais Chris debiutavo Brodvėjaus spektaklyje. Puikus aktorius ir žavingas vyras, tiesa?

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras