Prabangi lova – už šimtus tūkstančių

 
2 komentarai
Niekaip negalite apsispręsti, kokios miegamojo lovos norėtumėte savo lizdeliui? Be to, kišenes begėdiškai spaudžia atliekami keli šimtai tūkst. litų? Vadinasi naujo dizaino „InDecent Bed“ (liet. – „Nepadori lova“) sprendimas – kaip tik jums!

Pagrindinė šio ekstravagantiško baldo detalė – asmeninė erotinė fotografija ant neįprastos lovos galvūgalio atlošo. Iš arti viskas atrodo kaip raštuota įvairiaspalvė mozaika, tačiau žiūrint iš toliau, išryškėja vientisas vaizdas.

Šios iš blizgaus ąžuolo pagamintos prabangios interjero detalės kaina – apie 210 tūkst. litų (50 tūkst. svarų). Į kainą įeina ne tik pats baldas, bet ir kelionė į Los Andželą (JAV), kur įvyksta seksuali fotosesija su garsiausiais pasaulio fotografais. Pasirinktoji nuotrauka galiausiai įamžinama ant lovos atlošo.

Tokios solidžios sumos neturintys pirkėjai už 38 tūkst. litų (9 tūkst. svarų) gali įsigyti baldo atitikmenį. Vienintelis skirtumas – šio guolio savininkai džiaugtųsi ne savo asmenine, bet nuogos seksualioje pozoje gulinčios moters kūno fotografija.

Suaugusiems.lt, parengta pagal Thesun.co.uk 

 
Komentarai (2)
gal ir nieko butu isbanditi dviese
na gal ir nieko... jei kas padovanotų :D
Naujas komentaras