Prabangiausi sužadėtuvių žiedai (foto)

 
7 komentarai
Sužadėtuvių žiedų rinkimas dažnam vyrui – tikras rūpestis. Norisi nustebinti mylimąją pačiu gražiausiu žieduku... Šiais metais mados guru grupelė išrinko ir apdovanojo geriausios kainos ir kokybės santykį, tačiau ir jis tik pinigėlių neskaičiuojantiems ponaičiams.

Kviečiame susipažinti su geriausiai įvertintais, nuostabiausiais. Pasisemkite idėjų, ieškokite ir išsirinkite jums artimiausią santykių įtvirtinimo simbolį!

Taigi, gražiausi žiedai:

1. Tacori sužadėtuvių žiedas, nusėtas deimantais

Tradiciško dizaino, nuostabus žiedas su dideliu briliantu ir deimantais nusėtais krašteliais. Kaina – beveik 10 000 litų (4100$).

2. Scott Kay sužadėtuvių žiedas

Beveik puse žiedelio nuklota mažais deimantukais. Ši elegancija tikrai sužavės moterį! Kaina – beveik 4000 litų (1540$).

3. Tacori sužadėtuvių žiedas su soliteru

Stambus briliantas, įtaisytas atskirai, daro žiedą išskirtiniu. Kukli, bet nuostabi puošmena! Kaina – beveik 3000 litų (1140$).

4. Scott Kay smaragdinis sužadėtuvių žiedas

Didžiulis deimantas, „įsitaisęs“ tarp dviejų mažesnių, aplink – dar 10 nedidelių brangiųjų akmenukų... Ar gali nesužavėti? Kaina – maždaug 8000 litų (3400$).

5. Tacori pasakiškas sužadėtuvių žiedas

Rankų darbo žiedas su 20 nuostabių deimantukų… tarsi iš pasakos! Kaina – beveik 9000 litų (3740$).

6. Scott Kay „Vintage“ sužadėtuvių žiedas

Dažną mūsų žavi įvairūs senoviniai dalykėliai, grįžtanti mada... Nuostabus graviruotas žiedas su deimantais! Kaina – beveik 6000 litų (2450$).

7. Tacori deimantais nuklotas sužadėtuvių žiedas

Žiedas, tviskantis prabanga, toks, apie kokį (greta princo ant balto žirgo) svajoja mergaitės... Žavingas! Kaina – virš 9000 litų (3850$).

Suaugusiems.lt, nuotraukos iš allwomenstalk.com

 
Komentarai (7)
omg kokie grazus
tai žinoma, kad rūpi, nes jei afišuoja, kad prabangiausi, tai lai ir duomenis parašo, mat man nepatinka paveiksliukus vien žiūrėti, kaip iš vaikų knygučių :P ar čia tik lydytis reikia pamačius vau paveiksliuką, ir kas kasdieniam skaitytojui svarbiausia - kad tik kaina butų :)
Scott Kay žiedais prekiauja www.auksiniaiziedai.lt
ot tai rupi karatai :D juk vistiek paveiksliukuose esme, aciu, kad nereikia skaityti beletristiku :) beje, Linute, juk ne pati sau pirksi ;)
Jokios informacijos, kiek karatų, nieko.. tuščias straipsnis, paveiksliukų tik įdėta.
mano panasus i 4 ;D
man tai ir varinis tiktu, kad tik butu :)
Naujas komentaras