Šokiruojanti realistiškų sekso lėlių gamyba (Foto, VIDEO)

 
4 komentarai
Jie atrodo niekuo neišsiskiriantys vyrukai, išskyrus tai, kad gyvena su silikoninėmis, labai tikroviškomis barbės išvaizdos lėlėmis. Taip kalbama apie vadinamuosius Idoll'us, kurie vietoj tikros moters įsigyja daugiau nei 7000 dolerių kainuojančią sekso lėlę ir gyvena su ja nejausdami seksualinio bado. Tiesa, dažnai šie vyrukai yra itin drovūs, kompleksuoti ir... pasiturintys.

"Abys Creations" - tai kompanija įkurta 1996 metais Kalifornijoje, kur ir prasidėjo šių lėlių gamyba. Kompanijos savininkas tikina, kad jų lėlės idealiai atitinka moters anatomiją ir kiekvienas klientas gali turėti savo svajonių moterį. Šiuo metu pasaulyje jau gyvena 4000 tokių lėlių, o jų partneriai jų nelaiko tiesiog vieta nuleisti garo, daugelis jų myli savo kompanijones.

Taigi galime pažvelgti į lėlių gamybos procesą:

1. Skeletas apliejamas specialia silikonine medžiaga ir išgaunami septyni kūno tipai:

2. Klientas išssirenka vieną iš septynių kūno tipų. Pats populiariausias yra smulkaus sudėjimo su didele krūtine tipas. Krūtinė pripildyta minkšto silikono, todėl savininkas tikina, kad vyrams jos lietimas nesiskiria nuo tikros krūtinės lietimo.

3. Išsirinkus kūno tipą, visos siūlės apdirbamos aštriu peiluku ir pašalinamas silikono perteklis.

4. Rankomis nudažomi speneliai.

5. Sukurti lėlės veidą, o tuo pačiu ir "asmenybę", užtrunka apie savaitę. Klientas gali keisti odos spalvą, tam naudojami įvairūs pigmentai ir pudros. Galima rinktis vieną iš 5 odos tonų, akių spalvą, 11 akių makiažo variantų ir 7 lūpų atspalvius. Populiariausias derinys: mėlynakės su abrikoso spalvos lūpomis. Dantys ir dantenos taip pat gaminamos iš silikono.

"Reall Dolls" parodų salė. Lėlės čia papuošiamos provokuojančiais rūbais ir aukštakulniais.

Čia galite pasižvalgyti po lėlių gamybos dirbtuves:

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
gerai darot
Kartais kai pagalvoji, tai tuoj nebeatskirsi, kur natūralus daiktas, o kur padirbtas :D
Yra ir moterims: http://www.realdoll.com/cgi-bin/snav.rd?action=viewpage&section=mrealdoll2

gamyba baisi, bet galutiniam variante lele visai nieko
Naujas komentaras