Švedijoje suspindo silikoninė žvaigždė

 
37 komentarai
Dvidešimtmetė Aleksandra "Katytė" Nilson (Alexander "Kitty" Nilsson) patyrė tiek, kiek tikriausiai nėra patyrusios daugelis Holivudo žvaigždžių - per savo gyvenimą plastikos chirurgo peilis ją lietė jau 12 kartų.

Nuolat socialiniuose tinkluose aprašinėdama savo plastines operacijas, dvidešimtmetė mergina jau tapo savotiška garsenybe Švedijoje. Aišku, merginos tėvai yra nepadoriai turtingi ir sutinka finansuoti kiekvieną Aleksandros užgaidą. "Mums nieko nėra svarbiau už visišką dukros laimę" - vienam švedų dienraščiui komentavo dukters laime besidžiaugiantys tėvai.

Iki šiol merginai jau buvo koreguotos lūpos, krūtinė, sėdmenys, nosis ir ausys, o pati Aleksandra "Katytė"  tikina, kad tai dar nepabaiga. Beje, su kiekviena operacija, anot merginos, ji sulaukia keliskart didesnio vyrų dėmesio. Dabar belieka tik išsirinkti savo princą ant balto žirgo.

 
Komentarai (37)
O i pizda neprisikiso silikono ?
ir kam bobom tokiu storu lupu reikia? geriau ciulpt buna?
ne nu bet kai baisi :D
Baisa pabaisa ieško drambliuko...
nuotraukos tikrai baisios, čia gal norėta parodyti, kad kas per daug tas nesveika? nes akivaizdžiai matosi, jog nuotraukos sukeltos "neapsakomai gražios" . nesu prieš plastinę chirurgiją, bet tiesiog reikia turėti saiką.... o tiems vaikimams kurie jos geidžia, tai terūpi tik jos tėvelių pinigėliai, bet čia tik mano nuomonė.
Štai ką televizorius ir besaikiai turtai daro su jaunomis, gražiomis merginomis...
va cia tai baidykle gerai kad lietuvoj tokiu mazai lietuvaites grazesnes
nu ir šlykštynė....
Manau cia blogiausios foto jos isrinktos.. Siaip nera grazu man, bet yra tokiu kuriems patinka ir kuriems patinka tokiems buti, tad as tikrai nieko pries tokiu nors ir (baidykliu), jug visokiu reikia ;)
Pasakysiu aš jums štai ką... Klijuojasi merginos dirbtinius nagus, prisiaugina blakstienas, pasididina papus, lūpas ir dar bbž kokių nesamonių dirbtinų pasidaro si savimi. Ir dar jos blemba ieško tikrų vyru? :DDD
man tai kazkokia islepinta baidykle, as neleisciau savo vaikui taip darkytis
baisu ...
suzibo....,net bloga pasidare
nera ji man grazi, bet kunelis tobulas. nei i viena is cia rasanciu vaikiūnu ji neziuretu....ot todel ir stumiat
JI NE KITTY o KIssie!!!!!
o...baisiau už gaga..
Cia nuotraukos specialiai sokiruojancios padarytos. Vienoj galva didesne uz subine :) O jei ziureti gyvai, ne is foto, tai atrodytu visai sexy :)
slykstu daug isgerti reiketu kad su toke permiegociau
Per daug jau..
reiketų jei smegenų didinimo operacijos, ką čia daugiau ir bepridursi
ziauru.... is pirmos nuotraukos pagalvojau, kad panike salia pripuciamos leles nusifotkinus... o cia pasirodo visas straipsnis apie ta lele...
man įdomu,kiek ji sveria 35? ar 25??? žiauru,dar ta krūtinė nieko,bet ji pati,ir jos kūnas..kaip lavono..
Buvau Kissie sutikus gyvai, tikrai nėra tokia baisi, kokia yra šiuose nuotraukose.
nu slyksciau senai beesu mates.. zmones darosi plastines operacijas, kad graziau atrodytu, o cia prisidaro, kad baisesne butu :D jokio supratimo apie grozi :D ir tevai debilai, kad $$ duoda..
Nežinau ar tik 13-oje nuotraukoj taip atrodo ar tikrai jos vienas papas žemiau už kitą :D
maiklas dzeksonas is europos:DDDD
Baisu, kur cia grozi atrado?
nakti sutikius tokia dar nieko,,, bet ryta pabudus ir pamatyti ja butu krauou...
Matosi, kad galvoje tuščia, o jei galvoje tuščia, tai ir lovoje gali būt, kad kaip lentą reiktų vartyt, nes fantazija ne iš papų dydžio atsiranda..
turbut tau tik nuo tokiu monstru pasistoja, jei manai kad bet kox bent kiek proto turintis vyras susidetu su tokia persisoliariuminuse, didziapape anorektike su lupom kaip dviracio sliaupas.... matos kad pas tave zuvies smegenys jei apie tokia fantazuoji...
isp...st per visus galus taip aisku dauguma vyru to noretu, bet, kad jos gyvenime neatsiras nei vienas i ja rimtai ziurintis po tokiu tuningu tai garantuotai :D
nu nekniskit proto vyrai, kad tokia pamate klube nenoretumet jos gerai isbarskint... manau visi puikiai noretu, o apie ilgalaikius rysius nieko nekalbu. Įsivaizduoju, ka ji lovoje isdarineja...
atsiras ir atsiras kol bus tokiu durniu kaip jurgis ir adas...
reto baisumo
tikrai puiki, galetu daugiau tokiu buti
man lai labai grazi panele, pati ta seksui :)
is kur tokiu durniu atsiranda?
Naujas komentaras