Svingerių vakarėliuose šėlsta ir senoliai (foto)

 
3 komentarai
Žilė galvon – velnias uodegon. Taip galima būtų apibūdinti jau septynias dešimtis metų perkopusios britų poros gyvenimą. Karštieji senukai visai neseniai buvo tituluoti kaip vyriausi svingeriai Didžiojoje Britanijoje.

Ian‘as Smith‘as šiemet atšventė septyniasdešimtąjį jubiliejų, o jo ilgametei žmonai Jean‘ei dabar – septyniasdešimt penkeri. Pora pirmajame svingerių vakarėlyje sudalyvavo praėjus vos pusmečiui po savo vestuvių ir jau trisdešimtmetis, kaip jie gyvena hedonistinį gyvenimą. „Mūsų apetitas seksui be tabu su amžiumi tik didėja“, - atviravo britai.

Vyriausiais Didžiosios Britanijos svingeriais juos pripažino pažinčių portalas Forgetdinner.co.uk, vienijantis ilgų įžanginių kalbų nemėgstančius ir iš karto į miegamąjį traukiančius žmones. Jo atstovas kalbėjo: „Ian‘as ir Jean‘ė mūsų tinklalapyje užsiregistravo pernai. Galiu patvirtinti, kas šiuo metu jie yra vyriausia pas mus užsiregistravusi sutuoktinių pora bei ilgiausiai svinguojantys asmenys šalyje“.

Patys ponai Smith‘ai supranta, kad yra vyriausi iš visų svingerių, su kuriais susiduria, bet priduria, kad jiems širdyje dar tikrai ne ruduo. „Mūsų aistra šiam pomėgiui su amžiumi tikrai nemažėja. Tokiu malonumu mėgausimės, kol leis fizinės galimybės“, - kalbėjo Ian‘as, nuo septyniasdešimtųjų su žmona sudalyvavęs trijuose šimtuose svingerių vakarėlių.

Britai tikino, kad būtent dėl tokio požiūrio į gyvenimą jų santuoka ir yra itin stipri. „Mes vienas kitu be galo pasitikime, o kartu leidžiame mėgautis visais gyvenimo malonumais. Dieviname išeiti iš namų, susipažinti su naujais žmonėmis ir, esant galimybei, su jais nuveikti ir kai ką pikantiškesnio“, - šelmiškai juokėsi pora, svingerių vakarėliuose sudalyvaujanti maždaug kartą per mėnesį.

Apie tokią tėvų aistrą žino ir jų atžalos, tačiau to niekada nekomentuoja. „Nesvarbu, kad daraisi vis vyresnis, tačiau kartais vaikus gali pastatyti į nepatogią situaciją“, - kalbėjo pašėlę britai, jau besidžiaugiantys ir anūkais. 

Suaugusiems.lt, parengta pagal metro.co.uk

 
Komentarai (3)
Jie ligoniai, turėtų nueiti pas seksologą...
seni,susirauksleje ir dar vis svingeriai.Turbut senei daug reikia o jis nepadaro.
man tai kažkaip bjauru.. jie tai jie, bet kas su jais gali...
Naujas komentaras