Už gyvūnų teises – nuogu kūnu (foto)

 
2 komentarai
PETA - „Žmonės už etišką elgesį su gyvūnais“ – didžiausia pasaulyje tarptautinė organizacija, kovojanti už gyvūnų teises. Vienas iš jos idėjų skleidimo būdų yra aštrios reklamos, dažniausiai vaizduojančios tik apnuogintus žmonių kūnus.

Prieš tris dešimtmečius įkurta organizacija, kurios dabartinė prezidentė yra Ingrid Newkirk, savo idėjas pasauliui skleidžia rengdama įvairius mitingus, piketus bei kurdama aštrias reklamines kampanijas. Pastarosiose tik retomis išimtimis pasirodo apsirengę žmonės. Dažniausiai pateikiamos apsinuogusių ar nuogų asmenų, neretai ir įžymybių, fotografijos su prierašais, paprastai šaukiančiais: „Geriau eisiu nuogas, nei su kailiniais“.

Įdomiausia tai, kad PETA pasisako ne tik prieš medžioklę, žvejybą, mokslinių bandymų atlikimą su gyvūnais, mėsos valgymą ar kailių bei odos naudojimą, bet ir prieš šunų vedlių pagalbą akliesiems bei kenksmingų vabzdžių naikinimą.

Suaugusiems.lt, parengta pagal Peta.org  

 
Komentarai (2)
Sitokios grazios mergos kai nuogos fotkinasi, tai neatbaido nuo nieko :). Turi baisuniu pririnkt su kailiniais ir rodyti kaip tai yra baisu :DDDD
ta su zebra gera!
Naujas komentaras