12 Zodiako ženklų: vyrų seksualinės silpnybės

 
14 komentarai
Kiekvienas vyras turi savo seksualinių silpnybių. Tačiau jas gali atskleisti Zodiako ženklas, po kuriuo jis gimė.

Avinas

Jo kaukės:

Sudaro tikro vyro įspūdį – atviras, draugiškas, tvirtai spaudžia ranką. Beprotiškai drąsus. Netikėtai būna labai dosnus.

Jo silpnybės:

Nepajėgia atsakyti draugams. Neužtenka kantrybės išklausyti ir atlikti monotonišką darbą. Pro pirštus žiūri į savo sveikatą. Nemoka būti paklusnus. Mėgsta išnykti, o paskui vėl staiga pasirodyti nieko nepaaiškindamas.  Impulsyvus ir nekantrus sekse.

Rekomendacijos

Reikėtų pamėginti jo energijos perteklių dėl charakterio egocentriškumo įžvelgti mažo berniuko pažeidžiamumą, kuriam reikalingas dėmesys ir rūpestis.

Jautis

Jo kaukės:

Įsivaizduojama gerovė ir komfortas.  Tačiau geras šeimos vyras ir tėvas. Turi auksines rankas ir gerą skonį, todėl tvarkosi pats namuose. Atkaklus.

Jo silpnybės:

Nesugeba atsispirti gražioms moterims ir  seksui. Baimė tapti priklausomu nuo moters. Trauka mėgstamai lovai. Nuleidžia rankas prieš intelektualią pašnekovę. Mėgsta delikatesus  ir desertus, tačiau jie slopina jo seksualines galimybes. Polinkis į primityvų seksą.

Rekomendacijos:

Šio ženklo vyrams amžinai trūksta glamonių ir šilumos.

Dvyniai

Jo kaukės:

Žavumas ir aštrus protas, originalumas ir žaismingumas. Puikus svečias ir lyderis bet kurioje kompanijoje.

Jos silpnybės:

Žada daugiau nei gali išpildyti. Nenustygstantis vietoje. Amžinai vaikosi du zuikius. Dažnai nežino, ko nori. Jame gyvena du viena kitai prieštaraujančios sielos, kurios nuolat blaškosi, dvejoja ir abejoja. Būdingas jaunatviškas nesusitupėjimas.

Rekomendacijos

Jam reikėtų nusistatyti aiškų tikslą gyvenime ir atkakliai jo siekti. Taip pat patartina kontroliuoti šį procesą. Mat Dvyniams reikia dviejų meilių, tačiau nebūtinai dviejų moterų. Tai reiškia, kad jį moteris turėtų mylėti du kartus daugiau, nei jis.

Vėžys

Jo kaukės:

Itin jautrus moterų atžvilgiu, sugeba labai švelniai rūpintis, todėl už jo moteris jaučiasi kaip už mūro sienos. Be to, tai ir vyras, kalbantis atvirai. Tačiau jo elgesys dažnai neatitinka jo kalbų.

Jo silpnybės:

 Ilgai gydosi širdies žaizdas, grįždamas į praeitį. Bijo tapti atsiskyrėliu ir niekam nereikalingu. Labai lengvai pažeidžiamas, mažakalbis, kaprizingas, ilgai nešioja apmaudą savyje ir net kerštingas. Jis sutinka mylėtis tik įprastoje aplinkoje. Nors sekse ir negali pasigirti savo potencijos sugebėjimais ir meistriškumu.

Rekomendacijos:

Reikėtų palikti jį ramybėje, kai supyksta ir išeina namo. Tačiau nereikėtų skubėti jam ir skambinti arba kaip nors kitaip pranešti, kad moteris jo ilgisi.

Liūtas

Jo kaukės:

Graži, ryški išvaizda ir drabužiai. Jam svarbu išlaikyti širdžių ėdiko reputaciją. Nors iš pažiūros jis – romantiškas, dosnus, o manieros – aristokratiškos.

Jo silpnybės:

Bijo nepagarbos ir dėmesio nebuvimo jo atžvilgiu iš aplinkinių. Mėgstami dalykai – patogus krėslas, laikraštis ir konjako taurelė. Mėgsta komfortą ir lovoje.

Rekomendacijos:

Reikėtų leisti suprasti, kad jis jūsų karalius, tačiau taip pat vertėtų nepamiršti, kad jūs – karalienė. Svarbiausia – begalinis žavėjimasis, gyrimas ir palaikymas.

Mergelė

Jo kaukės:

Aiškiai logiškas mąstymas ir racionalus protas. Visados pasitempęs. Mandagus ir punktualus. Sugeba kontroliuoti savo jausmus ir emocijas bei elgesį.

Jo silpnybės:

Jis turi savo susikurtą gyvenimišką poziciją, todėl belieka tik žengti jo pramintu taku ir laikytis jo pozicijos. Užtat jis nevengia atsakomybės, kadangi ir pats yra labai atsakingas. Seksas jam ne tiek palaima ir malonumas, kiek tiesiog galimybė išsikrauti ir pašalinti įtampą.

Rekomendacijos:

Jei moteris sugebėtų  bent kažkiek pakeisti jo nuostatą, vadinasi, dėl jos jis galėtų daug kam ryžtis.

Svarstyklės

Jos kaukės:

Graži šypsena. Sugebėjimas užkariauti priešingą lytį žavesiu ir nusileisti.

Jo silpnybės:

Visada galvoja, kad problema pati savaime išsispręs. Nemoka atsakyti. Pameta galvą, kai pamato išsiskiriančią iš minios, ryškią moterį. Užkietėjęs estetas. Todėl jo nuotaika gali sugesti net nuo žuvies kvapo, kurią moteris kepa jam vakarienei. Lovoje mėgsta vadovauti.

Rekomendacijos:

Visus sprendimus reikėtų priimti kartu. Tačiau pamirškite chalatėlį ir šlepetes! Graži suknelė, serviruotas stalas ir žvakės – ir jis jūsų.

Skorpionas

Jo kaukės:

Įžvalgus, kartais nemirksintis žvilgsnis. Didelė jėga ir patikimumas. Iš prigimties psichologas. Atlaiko ir sunkiausias gyvenimo situacijas.

Jo silpnybės:

Negailestingas moteriškam flirtui ir koketavimui. Poreikis turėti viską arba nieko. Jo savitas moralės supratimas, ir gerokai skiriasi nuo visuomenėje priimtų dorovės normų. Todėl kartais įvyksta nesusipratimų ir su įstatymais. Dažnai išgyvena dėl širdį draskančių vidinių prieštaravimų. Moka mylėti iki širdies gelmių. Lovoje tikras mačo – aistringas ir nepasotinamas.

Rekomendacijos:

Iš moters turi spinduliuoti kantrybė ir begalinis atsidavimas. Turėkite omeny, jis prisimena viską: ir nuoskaudas, ir džiaugsmą.

Šaulys

Jo kaukės:

Respektabilus lovoje ir puikus sekso partneris. Linksmas ir trykštantis gyvenimo džiaugsmu. Jo visados „išpūsti“ ryšiai, kurie, jo tvirtinimu, viską nulemia.

Jo silpnybės:

Jis nuoširdus ir būna teisingas su priešinga lytimi visose savo pomėgiuose, net ir meilės reikaluose. tačiau „amžinas viengungis“: nuo žmonos prie meilužės ir atvirkščiai, nes labai patinka jaustis laisvam. Tiesa, kol neišsikvėpia.  T.y. greitai „sudega“ intymioje gyvenimo sferoje.

Rekomendacijos:

Nepririškite jo nei prie namų, nei prie šeimos. Geriau pasakykite, kad ir jūs mėgstate laisvę. Kartais visai ne pro šalį būtų sukurti intrigą paslaptingais skambučiais ar gėlėmis.

Ožiaragis

Jo kaukės:

Patikimumas. Garantuota meilė visam gyvenimui. Emocinis ir materialinės padėties stabilumas.

Jo silpnybės:

Be tuoktuvių jis jaučiasi neužtikrintai. Jam sunku reikšti savo jausmus ir glamones. Pačiam dažnai trūksta meilės, be kurios jam labai sunku gyventi.Paprastai laukia, kol jį pradės vertinti, dėkoti ir juo žavėtis. Mėgsta kontroliuoti šeimos biudžetą. Jis nori jaustis lovoje lyderiu, todėl linkęs rodyti iniciatyva.

Rekomendacijos:

Neignoruokite jo išvaizdos, nepeikite jo trūkumų, o geriau parodykite, kad mokate suktis virtuvėje prie puodų.

Vandenis

Jo kaukės:

Kiek atsiskyrėliškas svajojantis žvilgsnis, tarsi jo mintys sklandytų kažkur labai toli.

Jo silpnybės:

Atkaklumas – tai akivaizdus signalas, kad jis susidomėjo moterimi ir jos nebepaleis. Pasirengęs susidraugauti net su savo varžovu.  Myli iki pulso praradimo.

Rekomendacijos:

Nuo  moters turi spinduliuoti kantrybė ir atsidavimas, tada ji jausis su juo kaip už mūro sienos.

Žuvys

Jo kaukės:

Džiaugsminga šypsena, o akyse neišsemiamos svajonės ir lūkesčiai. Akivaizdus romantikas, kurio plati širdis. Jis visados pasirengęs suprasti ir paguosti.

Jo silpnybės:

Jam gana sunku atsitokėti ir susitaikyti su karčia realybe. Kartais pamiršta save ir jam nesvarbu jo paties poreikiai. Užtat būna atsidavęs partnerei ir jos tikslams, taip pat ir draugams, o juo labiau mylimai moteriai. Nors po jo humoru neretai slepiasi liūdesys ir gailestis.  Kartais taip įsijaučia į seksą, kad pamiršta net ir darbą.

Rekomendacijos:

Negalima jo apgaudinėti, nes jis to niekados neatleis. Geriau pasidalinkite kartu svajonėmis, ateities planais ir padėkitevienas kitam  įgyvendinti, kad taptų realybe. 

Nuotrauka iš Tony Veloz / Flickr.com

 
Komentarai (14)
ŽUVYS VYRAI,TIKRA TIESA,TIK KARTAIS JIE ATRODO PER SILPNI,AVINAMS
vezys ir mergele 100% tiesa.
Idomu idomu ka raso apie mergeles vyra, turesiu tai galvoje :D
mhm..
as vandenis, tikra tiesa :))) kaip skaudu :)
Zuvys - teisybe :)
apie šauli-tikra nesamone,ne:-)
As Vandenis ir as laisvas :D
bent jau mano atveju apie vezius - visiskai netiesa :)
apie Šaulius - teisybe visiškai :)
Apie skorpiona, tikra tiesa
Apie awinus tikra tiesa raso!! :DD
Pritariu! Apie wandenį rašo tiesą! :)
vandenius vyrus visiška tiesa :D
Naujas komentaras