2016 meilės horoskopas

 
Asmeninis horoskopas kiekvienam zodiako ženklui.

AVINAS

2016 - ieji bus pažymėti šūkiu "Emocijos, emocijos ir dar karta emocijos". Ir šis šūkis gali kaip reikiant pakoreguoti avinukų gyvenimo kelio vingius. Tačiau tai  tik į gerą, todėl turėtumėte imtis iniciatyvos!


Vienišiems avinams

Nebijokite veidu tėkštis i vandenį. Šiuo atveju jūsų ugninio temperamento vanduo ne tik neužgesins, bet priešingai, tokios emocijos tik dar labiau pakurstys aistras. Neužgniaužkite savo jausmų savyje, drąsiai dalinkitės  veržliu mąstymu ir neabejokite, kad artėjantys metai atneš  nuostabių akimirkų ir leis pažinti dar daugiau įdomių žmonių. 


Avinams turintiems porą

Poroje gyvenantiems avinukams, 2016 - ieji metai užsimins, kad atėjo laikas paįvairinti savo santykius. Įtraukite daugiau intriguojančių žaidimų į savo miegamąjį. Taip pat gali kilti pagunda nutrūkti nuo grandinės ir pasinerti į egzotiškų pažinčių paieškas. Neužgniaušite savo seksualinės energijos bei  ieškokite būdų kaip galėtumėte suderinti harmoningus santykius  bei  audringą gyvenimą. 

JAUTIS  

Žvaigždės kreipsis tiesiai į jus - nusiraminkite ir atsipalaiduokite. Patikėkite, 2016 metai, nėra pats tinkamiausias laikas antrosios pusės paieškoms. Juo labiau nederėtų bandyti susigrąžinti  prarastą meilę. Nesidairykite į praeitį ir neieškokite sąsajų tarp praeities ir dabarties. Esminis patarimas jautukams - plaukite pasroviui ir atsidursite tinkamoje vietoje, tinkamu metu. 
 

Vienišiems jaučiams

Jokiu būdu negrįškite prie jau nutrauktų santykių, toks žingsnis gali jus uždaryti į emocinio vakumo būseną. Jei žvelgsite tik į priekį, viskas klostysis puikiai. Nesunkiai užmeksite naujas ir jums palankias pažintis.
 

Jaučiams turintiems porą

Sentimentai ir nuolatinis galvojimas apie jūsų santykių pradinę būseną, gali atnešti neigiamą rezultatą. Todėl jei norite, kad jūsų santykiai klostytųsi sėkmingai - žvelkite į ateitį. Negailėkite prabėgusių metų, o įžiūrėkite tai, kad viskas dar prieš akį. Tinkamas laikas susilaukti palikuonių.
 

 

DVYNIAI

2016 metais dvyniams bus svarbu atrasti save iš naujo. Tinkamas laikas dvasiškai tobulėti. Tikėtina, jog per keliones ir gilius išgyvenimus atrasite romantiškos meilės pilnatvę. 
 

Vienišiems dvyniams

2016 metai dvyniams nebus vieniši. Būsite atviri, drąsūs ir žaismingi. Šio ženklo atstovai bus ypatingai įdomūs priešingai lyčiai. Beždžionės metai dvyniuose pažadins smalsumą ir drąsą.Palankios romantiškos kelionės. Tikėtina, kad jų metu suprasite ko iš tiesų norite. Tai pirmas žingsnis siekiant rimtų santykių. 

Dvyniams turintiems porą

Poroje gyvenantiems dvyniams  taip pat rekomenduojamos kelionės. Jos suteiks naujų jėgų. Suplanuokite kelionę su mylimuoju ar mylimąja, tikėtina, kad jų metu savo antrojo pusėje atrasite naujų bruožų, kurie leis išgyventi  meilę iš naujo. 


 

VĖŽIAI

Sumanus ir rimtas vėžys nesupranta nenuoramos beždžionės. Gimusieji po vėžio ženklu visada linkę gerai apgalvoti kiekvieną savo žingsnį, o ne išklysti iš kelio dėl pramogų. Tačiau bežiūrėdami į beždžionės vaipymąsi, vėžiai gebės išlikti tolerantiškais.
 

Vienišiems vėžiams

Dėl stiprios ir spalvingos Beždžionės energetikos, daugelis aplinkinių bus emociškai, kūrybiškai ir audringai nusiteikę, o tokie santūrūs vėžiai tiesiog trauks aplinkinių dėmesį ir susidomėjimą. Todėl 2016 metai vėžiams bus pelningi tiek meilės, tiek piniginės atžvilgiu. Svarbu neužsidaryti po savo kiautu  ir gausite visą puokštę malonių netikėtumų ir staigmenų. 
 

Vėžiams turintiems porą

Kad ir kokie būtumėte rimti, beždžionės metai negali nepalikti pėdsako asmeniniuose santykiuose. Gali būti, kad šio ženklo atstovai patys negalės atsistebėti iš kur tie blyksniai ir naujos emocijos? 2016 metai tikrai nustebins vėžiukus. Tikėkitės naujų vėjų miegamajame!


 

LIŪTAI

2016 metais liūtai suksis lyg voverės rate, tačiau sugebėsite sudalyvauti visur. Daugybė renginių ir iš jų norėsite gauti viską. Smalsioji beždžionė leis  suderinti aktyvų ir linksmą gyvenimą su galimybe tobulėti visomis prasmėmis. Meilės prasme, 2016 metai bus spalvingi, veržlūs ir labai sėkmingi. 
 

Vienišiems liūtams

Nepaisant to, kad turėsite daugybę nuotykių ir galėsite sau leisti rinktis iš daugybės kandidatų, tikėtina, kad vieniši liūtai turės progą užmegzti ilgalaikius ir įdomius santykius. 
 

Liūtams turintiems porą

Erotika, geismas, veržlumas ir besiveržiantys jausmai supurtys liūtų gyvenimą. Tinkamas metas santykių įteisinimui, vestuvėms ar santuokos įžadų atnaujinimui. 
 


MERGELĖS

Tinkamiausias žodis apibūdinti mergelių 2016 metus - kosmosas. Atrodys, kad viskas sukasi neaprėpiamu greičiu. Naujos emocijos, nauji darbai ir  intrigos tikrai apvers mergelių gyvenimą aukštyn kojomis. 
 

Vienišoms mergelėms

Jei seniau guodėtės, kad esate vieniši ir meilėje jums nesiseka, tai artėjančiais beždžionės metais tokiais klausimais sau sukti galvos tiesiog nebus kada. Pažinčių bus ir ne viena, tačiau ilgalaikiams santykiams užmegzti  nebus palankus laikas.
 

Mergelėms turinčioms porą 

Žvaigždės mergelėms prognozuoja įdomius metus, tačiau dėl to gali nukentėti asmeniniai santykiai. Tikėtini kivirčai, nesusikalbėjimas, atšalimas ir nutolimas nuo savo antrosios pusės. Jei nenorite padėti santykiuose taško, teks kaip reikiant pasistengti ir rasti daugiau laiko  savo antrajai pusei. 
 


SVARSTYKLĖS

Svarstyklių gyvenime visada svarbu viską gerai pasverti ir sudėlioti į savas vietas. Tad ir 2016 metais bus svarbu pasirūpinti išlaikyti pusiausvyrą. Venkite skubėjimo, tai prieštarauja jūsų prigimčiai. Gali kilti problemų tvarkant dokumentus, tačiau suimkite save į rankas ir problemos savaime išsispręs. Viskas priklausys tik nuo Jūsų ir jūsų sugebėjimo valdyti emocijas, neleiskite būti užvaldomos panikos ir gyvenimas jus  apdovanos  laime tiek meilėje, tiek karjeroje.
 

Vienišoms svarstyklėms

Pirmąjį pusmetį svarstyklės bus linkusios slapta prisiminti  tai kas buvo ir ko nebuvo. Tikėtina, kad taip į jūsų širdį beldžiasi kažkas, ką jau seniai pažįstate ir kuo visada žavėjotės. Labai tikėtina, kad svarstyklės atnaujins ir sutvirtins senus ryšius. 
 

Svarstyklėms turinčioms porą

2016 svarstyklėms bus senamadiškos romantikos metai. Jūs tiesiog mėgausitės santykių pilnatve, harmonija ir jausitės taip lyg šoktumėte Tango. Palankus laikas santykių įteisinimui - santuokai. Įteisinti santykiai 2016 metais bus tvirti, žaisimingi ir ilgalaikiai.
 


SKORPIONAS
 

Tikėtina, kad skorpionai 2016 metais bus linkę daryti tas pačias klaidas kaip ir 2015 metais. Stenkitės to vengti. Likimas išbando jus. Jeigu manote, kad besibaigiantys metai buvo gana sėkmingi ir nepridarėte per daug klaidų, tikėkitės, kad  2016 metai  bus dar geresni.
 

Vienišiems skorpionams

Vienišiems skorpionams beždžionės metai bus žaismingi ir net agresyvūs. Žaidimai ir flirtas pagreitį įgaus pavasarį ir vasarą. Būkite atsargūs flirtuodami ir nesiųskite klaidingų signalų. Gali kankinti prieštaringi jausmai. Laisvė ir ribos neleis nurimti protui. 
 

Skorpionams turintiems porą

Skorpionai bus linkę elgtis laisviau ir drąsiau, tačiau patys iš rankų pavadėlio noriai nepaleis. Būsite linkę kontroliuoti ir daryti spaudimą. Stop. Toks elgesys gali tik atšaldyti santykius. Būkite nuolankūs ir duokite laisvę savo antrajai pusei ir būsite apdovanoti meile, dėmesiu ir pagarba. 


ŠAULYS

Bene svarbiausios permainos šiais beždžionės metais tikėtinos šauliams. Gimę po šiuo ženklu, pagaliau galės rasti savo gyvenimo kelią ir žengs bent pora žingsnių į priekį.
 

Vienišiems šauliams

Vienišiams, artėjantys metai atneš daug įdomių pažinčių. Jos bus įdomios, tačiau laikinos. Tačiau tokius santykius iššauksite jūs patys. Neskubėkite priimti skubotų sprendimų ir neprisiimkite didelių įsipareigojimų naujai sutiktam asmeniui. Tikėtina, kad galite sudaužyti ne vieną širdį.
 

Šauliams turintiems porą

Harmoningi, ramūs ir įkvepiantys santykiai bus jūsų pačių pasiektas rezultatas. Žvaigždės šauliams suteiks antrą progą, todėl bus palankūs metas teigiama linkme pakreipti esamus ryšius.
 


OŽIARAGIS

Ateinantys beždžionės metai ožiaragiams atneš gražaus gyvenimo troškimą. Išmoksite mėgautis gyvenimo teikiamais džiaugsmais ir atversite duris naujovėms bei pramogoms. 2016 - uosius ožiaragių metus geriausiai apibūdintų žodžiai - nauja, tai, kas neatrasta sena. 
 

Vienišiems ožiaragiams

Ožiaragiai savo nauju požiūriu nušvies pilką kasdienybę, todėl atsiras daugiau galimybių sutikti artimą sielai žmogų. Atėjo laikas mėgautis bendravimu bei įdomiomis pažintimis. Intymus gyvenimas taip pat atneš daug naujų ir teigiamų įspūdžių.
 

Ožiaragiams turintiems porą

Artėjantys Ugninės Beždžionės metai neleis užstrigti kasdienybėje ir rutinoje. Į asmeninius santykius norėsis atnešti daugiau šviežumo, pramogų, todėl išmoksite nekonfliktuoti, mažiau žersite priekaištų antrajai pusei. 
 


VANDENIS

2016 metai atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą.Tai radikalių permainų metas. Ir  visa tai galios visose gyvenimo srityse. Tad vandenių gyvenimas gali iš esmės pasikeisti. Beje į gerą, jeigu tik nesigriebsite daryti skubotų sprendimų.
 

Vienišiems vandeniams

Vieniši vandeniai pagaliau sutiks tai, ko taip ilgai ieškojo. Tikėtina, kad gimininga siela jūsų gyvenime atsiras atsitiktinumo dėka. Tokie netikėti postūmiai leis išgyventi jausmingas, romantiškas ir optimalias emocijas.
 

Vandeniams turintiems porą

Vandeniai neskuba išsiskirti su šeima, mylimuoju ar įdomiu darbu. Tad to nepamirškite ir artėjančiais beždžionės metais. Tikėtinos intrigos ir  naujos pažintys, tačiau neskubėkite daryti skubotų sprendimų. Nepamirškite apie savo jausmus antrajai pusei ir dalinkitės savo sėkme kartu su mylimuoju ar mylimąa.
 


ŽUVYS

2016 metai žuvims bus ramūs ir netgi - tylūs. Nebus audrų, cunamių ar uragano. Todėl ramiai ir neskubėdami galėsite tęsti pradėtus planus. Džiugu tai, kad būsite atsparūs baimėms ir bėdoms, todėl daugiau laiko galėsite skirti laisvalaikiui. 
 

Vienišoms žuvims

Maža tikimybė, kad žuvims pavyks užmegzti ilgalaikius ir rimtus santykius. Tačiau nusiminti tikrai neverta. Žaisminga beždžionė pažers jums smagaus bendravimo, flirto ir ryškių spalvų. Tinkamas metas keisti savo išvaizdą, atnaujinti garderobą, įsigyti naujų aksesuarų. Tai pritrauks sėkmę.
 

Žuvims  turinčioms porą

Sėkmingi metai. Šeimos idilė, santarvė ir darna. Tačiau nuobodu nebus, žuvų fantazija kuo puikiausiai leis atskleisti beždžionės metų dvasią.  Tiesa, tikėtina, kad rugpjūtį santykiuose norėsis daugiau permainų, bet žvaigždės nepataria imtis radikalių sprendimų. Naujų metų pagrindinė išimtis žuvims - taika, ramybė ir šeimos gerovė. 

Taip pat skaitykite Dovanų horoskopąwww.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras