Balandžio mėnesio horoskopas

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Avino ženklo atstovams balandis – puikus mėnuo asmeninių interesų išsiaiškinimui ir iškėlimui. Kaip bebūtų, dėl Merkurijaus ir Saturno įtakos šį mėnesį galite tikėtis ne vieno užlaikymo, atidėliojimo, kliūčių. Būkite kantrūs ir įveiksite visus nesusipratimus. Ypatingai save kontroliuoti stenkitės 3-ią mėnesio dieną – tądien būsite irzlesni, nekantrūs ir linkę teisti, smerkti. Pasitikėsite savimi, būsite emocionalūs, gal net kiek agresyvūs – nepamirškite bet kurioje situacijoje vadovautis ne vien jausmais. Tokia būsena tęsis iki 21 dienos – kuomet situacija šiek tiek pasikeis. Liksite emocionalūs, tačiau būsite švelnesni, stengsitės išvaikyti visus viesulus iš asmeninio gyvenimo. Beje, 22 – 25 dienos – nuostabus laikas meilei, jaudinantiems nuotykiams. Pasinaudokite tuo!

JAUTIS
Balandžio mėnesį Jaučio ženklo atstovai bus labai savistabūs, neryžtingi, daug laiko skirs dvejonėms. Viskas klosis neįprastai, bus sunku nusibrėžti asmeninio, privataus gyvenimo ribą.  Dabar svarbiausia bus įvairūs apmąstymai, sielos gelmių tyrinėjimai. Nederėtų priimti atsakingų sprendimų, verčiau palaukite. Kartkartėmis liūdinti gali darbas, juntamas spaudimas... Ypač tai kamuos 17 mėnesio dieną. Galbūt jūs tiesiog bijote iššūkių? Neleiskite baimei užkirsti kelią teigiamiems pokyčiams. 20-25 dienos atneš Jums daugiau drąsos, pasitikėjimo savimi ir pasitenkinimo tuo, ką darote.

DVYNIAI
Balandį Dvyniams daugiausia reikšmės turės santykiai su draugais, kolegomis. Bet kokiu atveju, neišvengsite pakilimų, kritimų, pakilimų... Šį mėnesį kartas nuo karto aplankys jausmas, kad esate nesuprasti, per mažai mylimi. Tai – viena iš asmeninių santykių dramatiškumo priežasčių. Kankins daugybė klausimų – apie pinigus, vertybes, romantinę įtampą. Skirkite laiko sau, nepervarkite, pailsėkite vieni. Ypač svarbu tai bus 17 dieną – tuo metu labiausiai tikėtini nesutarimai, nervingumas, įtampa. Tuo tarpu 20-25  dienomis viskas pasikeis: būsite energingi, pasirengę įveikti visas kliūtis.

VĖŽYS
Šis mėnuo Vėžiams – gan pakilus, sėkmingas. Galite sulaukti naujų karjeros galimybių, tačiau, rodos, tai nebus jums netikėta. Mažai rūpesčio kels ambicijos, darbas, tuo tarpu namams, šeimai ar mylimam žmogui iš tiesų stigs jūsų dėmesio. Balansuosite tarp asmeninio ir profesinio gyvenimo – to viršūnę pasieksite maždaug 17 dieną. Po to atsirinksite didesnes vertybes, išmoksite susiplanuoti laiką. Apskritai, balandį aplinkiniai pastebės jūsų talentus, galimybes, būsite motyvuoti ir ambicingi, sėkmingi. Vienintelis dalykas, kurio iš tiesų trūks – tai kantrybė, o ji sėkmei – būtina. Pasistenkite ugdyti kantrumą, pakantumą.

LIŪTAS
Liūto ženklo atstovai balandį bus tarsi ištroškę nuotykių!Troškimams išsipildyti, iš kasdienybės ištrūkti gali trukdyti pareigos, atsakomybės. Jausite norą kažką keisti, būsite sunerimę – galbūt dėl to teks patirti nesutarimų, barnių. Pasistenkite kontroliuoti save, rūpintis artimaisiais. Taip pat Žvaigždės pataria skirti laiko turimų  įgūdžių tobulinimui, savišvietai – artėjantys mėnesiai bus iš tiesų užimti, sudėtingi, tačiau jei būsite pasiruošę – jus lydės sėkmė. Apgalvokite ir savo finansinius planus, kaip tikslingiau paskirstyti pajamas. Toks asmeninis „persitvarkymas“ prišauks gerą energiją, padėsiančią jums tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

MERGELĖ
Balandžio mėnesį Mergelės bus ypač linkę kažką gyvenime keisti. Aplinkiniai gali pasirodyti esą agresyvūs, landūs – dėl šios priežasties jums labai svarbu rasti laiko poilsiui, atsipalaidavimui. Galbūt seniai leidote sau pasilepinti? Taip pat šį mėnesį galimi nesutarimai dėl finansinių klausimų, nuosavybės – nepasiduokite kitiems žmonėms, nepriimkite sprendimų tik bandydami kažko pasigailėti. Žvaigždės pataria peržiūrėti ir savo finansinius įsipareigojimus, lūkesčius – galbūt metas mokytis išmintingiau elgtis su pinigais? Visų svarbiausia – nepamirškite džiaugtis ir vertinti „užuovėją“ namuose – čia tikrai sulauksite supratimo, šilumos.

SVARSTYKLĖS
Balandį Svarstyklės jaus kaip niekada didelį partnerystės, meilės poreikį. Kartais gali atrodyti, kad jūsų likimas – kitų rankose, ir tai liūdins. Pernelyg nesikrimskite, visos šios kliūtys tik dar labiau priartins prie to, ko siekiate, tik primins, kokie svarbūs yra žmonių santykiai. Jei pajusite, kad aplinkiniai siekdami savų tikslų nepaiso jūsų jausmų – netylėkite, aiškiai išreikškite ką ir kodėl darote, parodykite, kas jūs. 17 dieną jūsų ženkle bus pilnaties mėnulis – tai lems emocionalumą. Nenumokite ranka į savo jausmus, nuotaiką – tai pastebėję šiomis dienomis suprasite, ką iš tiesų derėtų gyvenime pakeisti, kokių iššūkių imtis. Daugiau ryžto ir sėkmė netruks ateiti!

SKORPIONAS
Balandžio mėnesį būsite užsiėmę – jūsų laukia pokyčiai, naujos pareigos ar užduotys darbe. Privalote skirti laiko poilsiui, antraip jums grės išsekimas!Dėl kažkokių atidėliojimų, bendravimo nesusipratimų galite sulaukti naujų iššūkių – teks išmokti susidoroti su asmeniškumais, perprasti kitų apgaulę, išlaviruoti valdžios ir kolegų žaidime. Apskritai, šį mėnesį jausitės labai motyvuoti imtis kažko nauja – tobulinsite sveikatą, keisite kasdienės rutinos įpročius... Viskas puiku, tik neapsiimkite to, ko negalite padaryti. Tačiau tai nereiškia, kad neverta stengtis dėl geresnės sveikatos!Būkite kantrūs patys sau, aiškiai numatykite tikslus ir priemones jiems pasiekti. Romantikai palankiausios bus 20-25 dienos. Pasinaudokite tuo!

ŠAULYS
Šaulio ženklo atstovai šį mėnesį jausis nepaprastai įkvėpti, kūrybingi, trokš romantikos, jaukumo. Nors būsite kupini geros energijos, taip pat teks išgyventi emocinius pakilimų ir kritimų šuolius, kažkokias dramas. Visa tai – dėl siekiamų tikslų. Stenkitės būti kantrūs, korektiški, tačiau neatsisakykite savo prioritetų. Kažkam atrodys, jog tikitės per daug, kažkam – jog turite pernelyg mažai entuziazmo. Atsižvelkite tik į argumentuotą nuomonę. Liūdesį gali sukelti nesusipratimai su draugais – padidės įsipareigojimai, supratimo stoka, tačiau viskas tik dėl to, jog šiuo metu esate visiškai skirtinguose emociniuose lygmenyse. Kad ir kaip bebūtų, nepamirškite rodyti pagarbos bei rūpesčio, visa kita išsispręs. Darbui balandis – ne ypač sėkmingas mėnuo, leiskite viskam tekėti įprasta vaga ir nenukentėsite.

OŽIARAGIS
Prasidedant tikrajam pavasariui Ožiaragio ženklo atstovus lydės pakili, sėkminga energija. Svarbiausia šį mėnesį jums bus namai, šeima. Turite tiek daug puikios energijos – iš širdies imkitės šeiminių reikalų, išspręskite visus nesutarimus, pabaikite darbus namuose. Tik būkite atidūs, kantrūs, antraip minėta energija sukels tik konfliktus. Beje, nors didžiausią svarbą jums turės šeima, nepamirškite ir kitų savo įsipareigojimų. 17-18 dienomis daugiau laiko skirkite darbui, profesiniam bendravimui. Svarbiausia – neapsiimkite per daug užduočių vienu metu.

VANDENIS
Balandis Vandeniams – labai užimtas mėnuo, „Privalau atlikti“ darbų sąrašas nusimato ilgas. Nepasiduokite įtampai!Būsite motyvuoti mokytis, bendrauti, bendradarbiauti, tačiau atsakas į entuziazmą gali būti neigiamas. Taip pat problemų gali kelti santykiai su giminaičiais ar net kaimynais. Neleiskite emocionalumui jūsų užvaldyti, nepraraskite kantrybės ir greitai viską išspręsite. Palankiausia veiklai, bendravimui bus paskutinė balandžio savaitė. Tai laikas, kai aplinkiniai bus ypač taikiai nusiteikę, išnaudokite galimybes!

ŽUVYS
Žuvų ženklo atstovams šį mėnesį svarbiausia bus jų finansinė veikla, patiriamas spaudimas, problemos. Žvaigždės pataria nevengti  tiesos, atsakomybės – tik nuoširdus klaidų pripažinimas padės jas ištaisyti. Būsite motyvuoti dirbti ir užsidirbti, turėsite daugybę idėjų.  Saugokitės impulsyvumo – tai gali sugriauti jūsų planus. Apskritai, balandį tarsi trauksite pinigus, o ar tai bus sėkminga, priklausys nuo jūsų sugebėjimo tuos pinigus išlaikyti, protingai panaudoti, neiššvaistyti. Sulauksite tiek pakilimų, tiek kritimų. Susikoncentravę į finansus nepamirškite asmeninio gyvenimo – mėnuo palankus meilei, romantikai. Ypatingai save ir partnerį palepinti stenkitės 20 dieną – taip neleisite nusigręžti pozityvumui.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
o as net nenumanau kaip cia ... ar tiks ar ne bus matyt :) Nu kaskas galetu jau visdelto keistis , bliamba ....
Naujas komentaras