Birželio mėnesio horoskopas

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Galite turėti sunkumų laviruojant tarp privataus gyvenimo ir karjeros, bet jūsų finansinė padėtis gėrės ir jausitės labiau pasitikintys savimi. Todėl lengvai išsiaiškinsite, kaip pasiekti balansą. Jūs ir jūsų partneris (ar konkurentas) nebekariausite, bet gali kilti konfliktų su tėvais, kambariokais, svečiais ar kitais žmonėmis. Kažkas iš jūsų aplinkinių vis liūdina jūsų antrąją pusę, tačiau nors jie su jumis nebesiginčija, vistiek už jus ieško sprendimų. Laimei, Jūsų derybų įgūdžiai birželio mėnesį bus puikūs, todėl sėkmingai viską išsiaiškinsite, žinosite, ką pasakyti, kad nesklandumai susitvarkytų.

JAUTIS
Birželio mėnesį neskaitant kelių neskandumų jums turėtų puikiai sektis karjeros, socialinio gyvenimo ir finansų srityse.  Tik nepainiokite pinigų su draugais ir neleiskite biuro paskaloms ar komunikacijos problemoms paveikti Jūsų profesinius siekius. Kaip bebūtų, būkite ištikimas, nuoširdus sau ir žinosite atsakymus į visus klausimus. O širdies reikalai šį mėnesį pajudės teisinga linkme!

DVYNIAI
Birželio mėnuo daugumai Dvynių asmeniniuose santykiuose gali būti galingas. Dauguma jūsų iš naujo atras save tam tikrose srityse su nauju požiūriu į pasaulį. Būsite iniciatyvus, ypač nuo birželio 21 dienos. Draugystės gali būti ypatingai svarbios ir naudingos. Mėnesio viduryje artimi asmeniniai santykiai pareikalaus daug specialaus Jūsų dėmesio. Pasirūpinkite partnerio poreikiais. Meilė ir socialinės galimybės jus užklups, kai mažiausiai to tikėsitės - birželio mėnuo jų bus tiesiog kupinas.

VĖŽYS
Nors mėnesio pradžioje galite daug iš savęs reikalauti, bet nepamirškite skirti daugiau dėmesio sau bei gerai pailsėkite. Būsite linkęs natūraliai pasitraukti iš pernelyg konkurencingų ir reiklių situacijų. Jums tikrai reikia pertraukos nuo beprotiško tempo ir kitų žmonių kritikos. Be to, darbe gali būti šiokių tokių permainų, kurios pareikalaus prisitaikymo ir lankstumo. Santykiai su draugais, su kuriais galite būti savimi, suteiks daug atgaivos ir teigiamų emocijų.

LIŪTAS
Birželio mėnesį Liūtų laukia pripažinimas už tai, ką daro ir kaip gerai tai daro. Tiesa sakant, nuo šio mėnesio prasidės metų trukmės ciklas, kuomet teigiamas profesinis dėmesys ateis natūraliai, lengvai ir nuoširdžiai!Tuo tarp, kai ir toliau būsite susikoncentravę į karjerą, plėsis ir pažintys. Santykiai birželio mėnesį įgaus didesnę svarbą, jūsų draugai bei bendradarbiai gali būti itin naudingi. Jūs skleisite idėjas apie savo gyvenimo tikslus, o Jūsų entuziazmas bus užkrečiamas.

MERGELĖ
Jūsų profesinis gyvenimas šį mėnesį smarkiai įsibėgės ir save atrasite situacijose, kurios pareikalaus, kad būtumėte žaidimo viršūnėje. Bet jūsų teisingas požiūris lengvai padės susidoroti su iššūkiais. Būkite lankstus dėdami lūkesčius į kitus ir visus pokyčius priimkite kaip galimybę augti ir tobulėti. Birželio mėnesį norėsite patobulinti savo vidinį gyvenimą, darydami pasikeitimus tose srityse, kurios reikalauja daugiau erdvės – persikraustydami į didesnį butą, atsikratydami nereikalingu turtu ar pertvarkydami baldus taip, kad būtų sukurta didesnės erdvės iliuzija.

SVARSTYKLĖS
Birželio mėnesį daugiau laiko praleisite ne namie. Pastaruoju metu per daug dėmesio skyrėte gilesniems dalykams ir turbūt jautėtės kaip nesavam kailyje. Šį mėnesį tai pasikeis, ieškosite naujų patirčių ir leisite sau būti paveiktiems platesnių idėjų. Jausitės šiek tiek nerimastingas, bet gebėsite praplėsti savo mąstymą. Studentams seksis gerai, nors gali būti ir truputį nerimo. Puikus mėnuo kelionėms. Būsite energingesni ir sulauksite mažiau pasipriešinimo iš aplinkybių bei kitų žmonių.

SKORPIONAS
Šį mėnesį pradėsite metų trukmės ciklą, kuomet pasikeis ir prasiplės Jūsų tarpusavio bendravimas su kitais žmonėmis. Sulaksite daugiau malonumo bendraudami su partneriais ir žmonės, kuriuos sutiksite savo kelyje, pagyvins Jūsų gyvenimą. Mylimam žmogui suteikę daugiau laisvės mėgausitės stipresniu asmeniniu pasitenkinimu. Birželis pareikalaus tam tikrų pakoregavimų, ypač iš finansinės pusės, maždaug  birželio 15 dieną. Gali būti reikalingas naujas biudžetas ar mokėjimo planas.

ŠAULYS
Birželis bus puikus mėnuo santykių stiprinimui. Jūsų noras išklausyti ir parama partneriui yra raktas į sėkmę. Žmonėms jūs būsite pozityvumo šaltinis. Šį mėnesį Jūsų viduje vyks daug dalykų, ypač apie 15 dieną, kai Jus aplankys „apsireiškimas“. Emocijos tiesiog kunkuliuos, todėl Jūsų sanykiuose gali būti šiek tiek dramos. Darbo klausimai tiesiog neįtikėtinai gerės ir tai tęsis dar kelis ateinančius mėnesius. Vienintelis įspėjimas – vengti per daug kalbėti. Jūsų gebėjimas išspausti iš visko daugiau nei atrodytų įmanoma gali labai pagerinti Jūsų situaciją. Tačiau, jei susidursite su problemomis, jas galite per nelyg išpūsti.

OŽIARAGIS
Didžiausią dėmesį sutelksite į darbą ir sveikatą, ir nors susidursite su neramumais ir pokyčiais, su kuriais reiks susitvarkyti, apskritaimėnuo nusimato sėkmingas. Viena iš priežasčių - teigiamas požiūrio pasikeitimas, kuris privers jus jaustis viltingai ir užtikrintai.  Konfliktų sprendimas su kitais bus palankus, nes tai seksis daryti lengviau nei įprastai. Galite susidurti su situacijomis, kurios pakels jūsų Ego. Žmonės, kuriuos sutiksite šį mėnesį, gali sukelti pretekstą atsirasti naujoms ateities vizijoms ir naujam įkvėpimui.

VANDENIS
Šį mėnesį išlysite iš savo „kiauto“ ir būsite pasirengęs pasilinksminti. Laimei, kosminė energija suteiks jums teisingas aplinkybes, kurios Jums leis mėgautis ir išreikšti save. Jūsų romantinis gyvenimas birželio mėnesį „paims centrą“, nors  ir galite susidurti su šiokia tokia socialine drama, apskritai gerai leisite laiką. Labai tinkamas metas paskelbti ar parodyti savo kūrybinį darbą. Įžengsite į ilgai truksiantį ciklą, kuris Jums atneš dar daugiau laimės ir pasitenkinimo savo vidine būsena. Problemas lengvai išspręsite su šeimos pagalba, be to gali atsirasti galimybių pagerinti savo gyvenimo sąlygas.

ŽUVYS
Nors birželis gali prasidėti nerimastingu tempu, mėnesio viduryje nusiraminimą rasite namuose ir šeimoje. Pastangos pagerinti namų gyvenimą bus sėkmingos, kils noras namuose papramogauti, o gal kažką perdekoruoti. Šį mėnesį Jupiteris įžengia į palankią padėtį santykiuose Jūsų ženklui, padidindamas ne tik Jūsų pasitikėjimą savimi, bet ir motyvaciją bei gebėjimą veiksmingai bendrauti su kitais. Atrasite naujas mokymosi galimybes ir naujus intelektualius interesus, kas suteiks Jums dar daugiau pasitenkinimo savo gyvenimu.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras