Birželio mėnesio horoskopas

 
Ką žvaigždės žada pirmąjį vasaros mėnesį?

AVINAS
Jumyse slypinti romantika dabar itin išryškės. Taip pat pasižymėsite kaip niekada intensyvia vaizduote. Prie to, beje, prisidės teigiamą stimulą skleidžianti aplinka bei maloniai ir linksmai jaustis priverčiančios mažos smulkmenos.
Nepamirškite, kad meilės santykius reikia nuolatos puoselėti, tad skirkite jiems daugiau dėmesio. Išmokite vienas su kitu dalintis asmeniniais pasiekimais.
Gali būti, kad jūsų psichologinis jautrumas padidės, norėsite pabūti tik su savimi. Tai nėra blogai, tiesiog per savo asmeninius apmąstymus neužmirškite savo antrosios pusės, o juo labiau, nekaltinkite jos dėl susiklosčiusios situacijos.


JAUTIS
Bendrauti su žmonėmis šiuo metu jums bus sudėtinga: tapsite mažiau atviras kitų idėjoms, jausitės kritikuojamas bei teisiamas už savo nuomonę, neišgirstas, nesuprastas, galbūt mėginsite užsidaryti savyje ir atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio.
Didžiausią dėmesį santykiuose su mylimu žmogumi kreipsite į esamas ar būsimas problemas. Atsipalaiduokite, prisiminkite savo humoro jausmą ir pagalvokite apie šviesią ateitį drauge. Gyvenimas nėra toks juodas, kokį piešiate – jis turi ir spalvų.
 

DVYNIAI
Jūs vienas apie kitą žinote viską: tiek intymiausius troškimus, tiek slapčiausias jausmų kerteles. Mokate suteikti vienas kitam malonumą. Net jeigu nesate meilužiai, tarp jūsų sukasi karšto vėjo gūsiai, kurie jus tuoj gali panardinti į šilumos bei malonumo kupiną vandenyną.
Jūsų bendravimas yra aiškus ir atviras, jums pateikiantis puikų pavyzdį, kaip iš tikrųjų turi atrodyti santykiai.
Birželis jums žada nuotykius, svarbius ir naudingus susitikimus. Galite drąsiai investuoti – su mylimu asmeniu įsigyti vertingą daiktą.
 

VĖŽYS
Vieną iš jūsų arba jus abu apniks nepasitenkinimo esama situacija jausmas, sumišimas. Ar tai kas vyksta, yra tik jūsų įsivaizdavimas, ar iš tiesų jūsų santykiuose atsirado daug neaiškumo ir netikrumo?
Bandote svajoti apie neįmanomus dalykus? Viskas yra įmanoma, tik didžiajame kelyje svarbiausia atskirti faktus ir fikcijas bei būti sąžiningiems vienas kitam.
Geriau šį periodą paskirkite maloniems dalykams, o sudėtingas emocines diskusijas atidėkite vėlesniam laikui. Bendraukite su žmonėmis, aplankykite daugus, eikite apsipirkti ar raskite kitų, malonumą teikiančių reikalų.
 

LIŪTAS
Nėra konkrečios priežasties, tačiau jūs jaučiatės vienas nuo kito apsunkę, o konfliktai kyla dėl smulkmenų. Gali būti, kad tokia situacija susidarė dėl to, kad vienas iš jūsų turi polinkį dominuoti ar įsakinėti kitam ką ir kaip daryti.
Kol nesate ilgesniam laikui įkalinti mažoje edvėje – automobilyje ilgos kelionės metu ar nedideliame darbo kabinete – mūšių galite išvengti. Tiesiog duokite vienas kitam daugiau erdvės ir viskas klostysis gerai.
Jūsų taiką trikdys intelektiniai nesutarimai. Šį periodą lengviausiai ištversite tada, jeigu sugebėsite atsilaikyti nuo savų idėjų ar tam tikrų metodų prikišinėjimo kitam. Jeigu manote, kad jūs esate protingesnis ar teisesnis, tai nereiškia, kad jūsų patarimai tikrai naudingi jūsų antrajai pusei.


MERGELĖ
Jūsų santykiai krypsta stebinančia ir netikėta linkme, o šie pokyčiai tikrai nežada liūdesio ar nusivylimo. Dabar jus gali patraukti tai, kas anksčiau atrodė pernelyg drąsu, ar tai, su kuo dar niekada nebuvote susidūrę.
Birželį labai tikėtini nuotykiai, svarbūs ir lemtingi susitikimai, naudingi renginiai. Taip pat tai laikas, kada galite nesibaimindami kloti tvirtesnius savo draugystės pamatus.
Gali būti, kad kai kurios partnerio mintys jums sukels susierzinimą, tačiau nurimkite – kas dabar atrodo žiauru, vėliau atrodys tik juokai.
 

SVARSTYKLĖS
Jūsų santykiai dabar yra labai atviri, vienas su kitu jaučiatės saugiai ir lengvai. Jums patinka drauge leisti laiką bei daryti tai, kuo abu mėgaujatės: vakarais dažniau išeinate iš namų, vakarieniaujate kaskart vis prabangesnėse vietose ir, apskritai, skiriate daugiau nei visada pinigų savo meilei puoselėti. Tačiau privalote būti atsargūs, nes vėliau gali tekti gailėtis arba skaudžiai sumokėti už tuos malonumus, kuriais mėgaujatės dabar.
Gėrį spinduliuojate ne tik patys, bet šiltais jausmais jus supa ir aplinkiniai – artimieji bei draugai. Jeigu santykiuose buvo neišspręstų ar užsitęsusių problemų, dabar pats metas su jomis galiausiai susidoroti.
Šiuo periodu esate pasiryžę asmeniui šalia savęs duoti tik tai, ko jis nori, įskaitant ir daugiau laisvės bei erdvės.
 

SKORPIONAS
Seksualinis jūsų gyvenimas bus įtemptas. Greičiausiai to priežastimi yra besiskiriantys interesai, troškimai, pomėgiai lovoje. Gali būti, jog vienas iš jūsų yra atviresnis ir pasiryžęs stačia galva nerti į naujoves, o kitas – dar ne. Svarbiausia, kad bandytumėte rasti tą aukso viduriuką tarp savo asmeninių ir partnerio troškimų.
Jeigu gyvenate kartu, pasistenkite savo aplinką paversti jaukesne, patrauklesne bei harmoningesne.
 

ŠAULYS
Esate nusiteikę kaip niekada optimistiškai, tapote mažiau atsargūs ir galvojate, kad šiuo periodu tikrai niekas negalėtų pasikeisti į blogąją pusę. Lipate per save, stengiatės perdėtai siekti to, ko trokštate. Ir žvaigždės iš tiesų jums žada daugiau galimybių nei įprastai. Nepaleiskite to kelio, kuriuo dabar einate.
Iki birželio mėnesio galimi emociniai sukrėtimai, dideli išgyvenimai. Gal išnirs praeities įvykiai ar ypatingi prisiminimai, kurie turės įtakos ateityje.
 

OŽIARAGIS
Šiuo metu būsite linkę kritikuoti, teisti kitų idėjas, kabinėtis. Jums tiesiog nesiseks įvertinti ir suprasti skirtingų nei jūsiškė nuomonių. Gali būti, kad nutarsite tiesiog atsiriboti nuo bet kokio bendravimo su žmonėmis ir pasinersite tik į savo vidinį pasaulį.
Tikėtina, kad koncentruositės į esamas ar galimas problemas, ieškosite sprendimo būdų. Bandysite paaiškinti aplinkiniams, kad esate tiesiog realistiškas, bet iš tikrųjų galbūt kažko bijote ar klimpstate į pesimizmo liūną.
Pabandykite pasižiūrėti į ateitį – nėra viskas taip blogai, kaip jums dabar atrodo.
 

VANDENIS
Šiuo metu jūsų bendra istorija ar praeities įvykiai dominuos jūsų draugystėje. Jeigu tai visai nauji santykiai, galbūt jūs sužinosite kažką naujo, labai asmeniško ir intymaus, apie savo partnerį. Jei draugystė jau tęsiasi kurį laiką, ryšys tarp jūsų turėtų dar labiau sustiprėti, atsiras daugiau saugumo, padidės priklausomybės vienas kitam jausmas.
Nors viskas turėtų klostytis puikiai, tačiau šiuo periodu labai lengva tapti irzliems. Pasistenkite nesimėtyti neapgalvotais žodžiais – tai gali sukelti kovą. Būkite taktiški ir atidūs savo antrajai pusei.
 

ŽUVYS
Tai metas, kada nebepavyks nuslėpti visų užspaustų jausmų, apmaudo, pykčio – visa tai iškils į paviršių. Jeigu už visų svarbiausių sprendimų priėmimą poroje yra atsakingas tik vienas iš jūsų, tikėtinas stiprus judviejų ego konfliktas. Net jeigu esate susiderinę vienas su kitu ir mėgaujatės harmoningais santykiais, gali iškilti slėptas konkurencingumo jausmas, noras tapti atsakingiems, lygybės prieš svarbiausius gyvenimo aspektus siekis.
Gali būti, kad jūsų draugystei neįprasto blizgėjimo suteiks kažkas visiškai naujo, netikėto ir stebinančio. Būsite spontaniški bei atviri naujovėms, atradimams.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras