Erotinės dovanos pagal horoskopą (savaitės tema)

 
1 komentaras
Platus erotinių prekių asortimentas nedviprasmiškai kužda, kad sekso žaislai ir viskas, kas skirta didesniam malonumui – puiki dovana mylimam žmogui. Tačiau ką būtent išrinkti? Kas teiks daugiausia džiaugsmo? Pamėginkite išrinkti dovaną pagal partnerio(-ės) horoskopą!

 

AVINAS

Avinams flirtas ir meilė – tai intriga, kurioje reikia nugalėti. Jis veikia gretai, ryžtingai, atkakliai. Šio ženklo atstovai dievina aistringą, šiek tiek grubų seksą su pasipriešinimo elementais. Todėl neretai geriausias seksas jiems – po audringo santykių aiškinimosi ir barnių. Barnyje išsiskyręs adrenalinas tarsi varikliukas užkuria Avino jausmingumą. Erogeninės zonos – ausys ir galva. Avinai tirpsta nuo švelnių prisilietimų prie ausų spenelių ir mielų kvailysčių, kurias jiems kuždate į ausį. Ne prasčiau veikia ir lengvas pakaušio masažas. Be to, Avinus galima pavadinti tikrais bučinių ekspertais, jie mėgsta gilius, ilgus bučinius, nuo kurių tiesiogine prasme sukasi galva. Tačiau laiką meilės preliudijai jie linkę sumažinti iki minimumo.

 Geriausia dovana: varpos žiedas, varpos užmovas, vibratorius ir kiti žaisliukai, BDSM rinkinukai, kurie skirti suintensyvinti arba dar labiau prailginti lytinio akto trukmę. Kaip tik jis ir yra Avinui svarbiausioji sekso dalis. Taip pat vyrui praverstų masturbatoriai – jie leistų Avinui atsikratyti įtampos kai užplūsta aistra, o jūsų šalia nėra.

 

JAUTIS

Savo meilės teritoriją užkariauja lėtai, bet su pavydėtinu atkaklumu, ir neklysdamas. Vos pajutęs, kad juo susidomėjote, Jautis noriai leisis į flirtą, žaidimus, atskleis visą savo erotinį potencialą. Kitaip nei Avinai, Jaučiai niekur neskuba. Todėl ugningų aistros plyksnių, prieš tai neapgalvotų ir nesuplanuotų, iš jų geriau nesitikėkite. Kaip ir meilės iš pirmo žvilgsnio. Jaučiai išsiskiria unikaliu gebėjimu maksimaliai ištęsti malonumą. Skubėjimas jiems – erotikos žudikas. Lovoje Jaučiai dievina ilgą, rafinuotą seksą. Jo erogeninės zonos – nosis ir lūpos, šiomis vietomis jis Jaučio ženklo atstovai jautriai reaguoja į visus prisilietimus. Tiesa, jei jau Jautis pagavo aistros bangą, visas jo kūnas tampa viena didele erogenine zona. Jaučiai dievina erotinį masažą, kuris apima visą kūną – nuo galvos iki pirštų galiukų.

Geriausia dovana: kvapnus aliejus erotiniam masažui, masažo aliejus-žvakė, aromatizuotų lubrikantų rinkinys, masažinės pirštinės, vibratoriai su masažo funkcija, moterims – makšties rutuliukai, erotiniai aksesuarai.

 

DVYNIAI

Dvyniams flirtas – tai intelektualus žaidimas, kurio rezultatas ne taip ir svarbu, svarbiausia – dalyvauti ir patirti malonumą! Kuo gudriau bus suregztas dialogas, tuo didesnį malonumą patirs Dvynių ženklo žmogus. Šio ženklo atstovams itin svarbu įvairovė. Jie labai smalsūs, noriai išbando viską, kas nauja – šiuo principu vadovaujasi ir sekse, ir kitose gyvenimo srityse. Svarbiausia taisyklė – jokios rutinos ir monotonijos! Išradingos įžanginės glamonės, meilės žaidimai jam apskritai kur kas svarbiau nei orgazmas. Jautriausios zonos – rankos ir krūtinė.

Geriausia dovana: viskas, kas intriguoja, ko Dvyniai dar nėra išbandę. Be abejo, tai – labai individualu. Vieniems ir vibratorius ar akių raištis jau – egzotika, kitų susidomėjimą žadins įvairūs fetišai, analiniai sekso žaislai.

 

 

VĖŽYS

Meilėje Vėžio ženklo žmonės – labai rūpestingi, stengiasi prisitaikyti prie partnerio norų ir pageidavimų, labiau linkę duoti nei gauti. Dėl to jų santykiai labai greitai tampa artimi. Tiesa, patys Vėžiai ilgokai delsia prieš atsiverdami. Jautrūs ir pažeidžiami Vėžiai meilės žaidimuose labiausiai vertina švelnumą, lovoje mėgsta lepinti ir būti lepinami kaip vaikai. Jiems patinka liesti partnerio odą, visą kūną – taip jie parodo aukščiausią pasitikėjimo laipsnį. Šio ženklo atstovai nelinkę į neištikimybę, yra monogamiški ir dažniausiai – romantiški. Jautriausios kūno vietos – ausų ir krūtų speneliai. Meilės žaidimuose Vėžiai gana konservatyvūs, sekso akrobatika jiems nekelia nei susidomėjimo, nei susižavėjimo.

Geriausia dovana: dovanokite tai, kuo norite būti pamalonintas(-a): masažo plunksna, vibratorius, „strap-on“, prostatos masažuoklis ir kt.

 

LIŪTAS

Flirtas ir naujos pažintys – Liūto stichija. Meilėje jie dosnūs ir kilnūs, stengiasi partnerį nustebinti savo poelgiais, dovanomis, atsidavimu. Tiesa, tiek santykiuose, tiek apskritai gyvenime Liūtai mėgsta būti dėmesio centre. Jie dievina masažą, glamones, entuziastingai patys parodo, ko tikisi iš partnerio, kaip nori būti liečiami, kokią pozą pageidauja išbandyti. Liūtų erogeninė zona – nugara, abipus stuburo. Dar viena jautri vietelė – apatinė lūpa. Taigi tobulinkite savo bučinių techniką!

Geriausia dovana: rafinuotas žaisliukas, dvelkiantis prabanga: stiklinis falo imitatorius, aukščiausios kokybės vibratorius, seksualūs apatiniai rūbai. Vyrams – seksualinę potenciją didinantys produktai.

 

MERGELĖ

Mergelei į tobulų santykių sąvoką įeina intelektualus bendravimas ir nuoširdus rūpestis vienas kitu. Be to, Mergelės išsiskiria smulkmeniškumu, itin daug dėmesio skiria detalėms. Todėl jos retai kada pameta galvą pagautos aistros. Jų lovos žaidimai – rafinuoti, apskaičiuoti, subalansuoti ilgoms distancijoms. Nenustebkite – Mergelės seksą gali planuoti taip, tarsi spręstų sudėtingą algoritmą: numano visas galimas priemones, būdus, pozas. Tam, kad Mergelės patirtų tikrą malonumą meilės žaidimų metu, miegamasis turi būti ne tik švarus, bet ir sterilus. Jautriausios Mergelės kūno vietos – alkūnės, keliai, zona aplink bambą. Mergelėms patinka, kai jų veidą apiberia bučiniais, fone skamba tyli muzika ar jaukiai blykčioja ekrane erotinis filmas.

Geriausia dovana: erotinė knyga, kur aprašytos sekso pozos arba pateikiami erotiniai pasakojimai. Mergeles spausdintas žodis savaime jaudina, o jei jis dar bus ir apie seksą! Švarą ir higieną dievinančios Mergelės įvertins ir sekso žaislus, kuriais galima naudotis duše: ten, kur viskas savaime dvelkia švara, jos geriau atsipalaiduoja. Ir nepamirškite prie dovanos pridėti jai skirtos dezinfekuojančios valymo priemonės! Mergelės vyrai itin asidavę, todėl padovanojite jiems masažo aliejų rinkinį ir jis bus panaudotas Jūsų malonumui.

 

SVARSTYKLĖS

Meilėje jos dievina grožį ir estetiką. Tai – bendravimo ir romantikos genijai. Geriausias seksas – toks, kuris vienaip ar kitaip siejamas su prabanga. Svarstykles labiausiai iš visų ženklų jaudina baldakimas virš lovos, šilkinė patalynė ir šampanas sidabriniame ledų kibirėlyje prie lovos. Svarstyklės dievina kai jas gundo, jos mielai perleidžia iniciatyvą partneriui, Erogeninės zonos – visa, kas žemiau juosmens. Ir pats juosmuo. Meilėje Svarstyklėms labai svarbu harmonija, o greitos ir veržlios atakos gali ne juokais įbauginti.

Geriausia dovana: viskas, kas atrodo gražiai, prabangiai ir rafinuotai. Idealiai tik seksualus kostiumas vaidmeniniam žaidimui, sekso žaislai su blizgučiais, akutėmis, malonumų plunksna.

 

 

SKORPIONAS

Skorpionai meilėje – daug stebi, mąsto, daro savas išvadas. Jie dievina mistinę atmosferą ir visa, kas paslaptinga, turi gilią prasmę. Jie mėgsta laikyti paslaptyje savo seksualinius pomėgius, partneriui belieka gaudyti užuominas ir savarankiškai spėlioti, ko Skorpionas iš tikrųjų nori. Taigi jei norite įtikti – teks patyrinėti visas erotikos puses. Erogeninės Skorpiono zonos – šlaunys, sėdmenys. Šio ženklo atstovai mėgsta eksperimentus lovoje, bet nepamirškite ir klasikinių pozų – maksimalistams Skorpionams reikia visko iš karto!

Geriausia dovana: galite bandyti viską. Skorpionai dievina eksperimentus. Beatodairiškas jų charakteris skatina leistis ir į BDSM žaidimus, todėl veikiausiai tiks vergovės rinkiniai, antrankiai, pančiai: tai, kas kitų ženklų atstovams gali pasirodyti pernelyg keista, Skorpionams – pats tas!

 

 

ŠAULYS

Šio ženklo atstovai – veržlūs, pasitikintys savimi ir draugiški. Jie nuolat kupini naujų idėjų, mielai leidžiasi į avantiūras. Santykiuose vertina komfortą, bet niekada neatsisakys egzotikos. Jie temperamentingi, mėgsta būti lepinami. Šaulio erogeninės zonos – sritis nuo kubų iki kelių. Apskritai kartais šio ženklo atstovams užtenka tik prisilietimo ir apsikabinimų, jie palyginti lengvai gali apsieti be lytinio akto. Šaulio ženklo žmonės atviri naujoms malonumo formoms, seksas jiems visų pirma turėtų būti nenuobodus.

Geriausia dovana: Šauliai dievina keliones. Todėl jiems patiks sekso žaislai, susiję su tolimais kraštais. Indiškas masažo aliejus, japoniški geišos rutuliukai, taip pat po Šaulio ženklu gimusiųjų susidomėjimą skatina įvairūs erotiniai aksesuarai: antkakliai, grandinėlės, spenelių spaustukai ir kt.

 

OŽIARAGIS

Tai žmonės, kurie dažniau kliaujasi protu, o ne instinktais. Seksas ir meilė jiems – taip pat sritys, kuriose privalu viską apskaičiuoti, devynis kartus pamatuoti. Romantika ir netikėtumai jų pernelyg nežavi. Ožiaragiams neretai būna sunku persiorientuoti nuo įprastų darbų prie kūniškų malonumų, jiems atrodo, kad neįmanoma tiesiog taip imti ir gauti malonumą – reikia kažkaip tam pasiruošti, pereiti tam tikrą pereinamąją fazę. Tačiau jei jau perėjote prie kūnų kontakto, Ožiaragiai susijaudina gana greitai. Jautriausios jų zonos – keliai ir pakinkliai.

Geriausia dovana: Sekso vadovas, instrukcijos. Viskas, kas padėtų Ožiaragiams nuosekliai ir tikslingai iš anksto suplanuoti, apgalvoti erotinius potyrius. O aistrai sužadinti nepakenktų ir afrodiziakai – Ožiaragiams taip pat būtų į naudą kartkartėmis labiau atsipalaiduoti ir išjungti šaltą, racionalų mąstymą. Be to, Ožiaragiai dievina technikos naujoves, todėl tiks sekso žaislai su nuotolinio valdymo pulteliais, turintys netikėtų funkcijų: pavyzdžiui, ne tik vibruojantys, bet ir šviečiantys.

 

VANDENIS

Vandenio interesų ir pažinčių ratas labai platus, jie lengvai bendrauja, jį jaudina intelektualios kalbos ir sielų giminystės pojūtis. Jis nemėgsta būti įsipareigojęs, nes pernelyg vertina savo laisvę. Meilės žaidimuose dievina improvizacijas, mielai leidžiasi į įvairiausius žaidimus, šio ženklo atstovus užveda staigūs aistros protrūkiai netikėtoje aplinkoje. Jų seksualinė fantazija – itin turtinga. Viena jautriausių kūno vietų – pėdos ir viršutinė rankų dalis.

Geriausia dovana: Įvairūs sekso žaisliukų rinkiniai. Vandeniui patinka įvairovė, todėl šioje srityje kuo daugiau naujovių išbandys – tuo labiau mėgausis atrastomis naujų malonumų teritorijomis. Dar geriau – kuponas erotinėms prekėms įsigyti. Apsilankymas sekso prekių parduotuvėje ir galimybė pačiam išsirinkti sužadins Vandenio azartą paversti jūsų meilės žaidimus nepaprastais!

 

ŽUVYS

Iš pradžių po Žuvų ženklu gimę žmonės gali pasirodyti drovūs, tačiau kuo artimiau juos pažinsite, tuo labiau įsitikinsite, kad drovumas tėra aplinkiniams skirta kaukė. Žuvų ženklo vyrai ir moterys svajoja apie romantiškus ryšius. Juos jaudina ilga, ištęsta meilės žaidimų preliudija, kupina švelnumo ir garbinimo. Žuvys nemėgsta rodyti iniciatyvos, o kad sujaudintumėte ir sužadintumėte jų aistras – padarykite pėdų masažą. Nuo to jos tiesiog „susileidžia“. Tam, kad Žuvys užplauktų ant erotikos bangos, reikia ne tiek erotikos, kiek empatijos.

Geriausia dovana: Kvepalai su feromonais – Žuvys mėgsta gundyti neįdėdamos fizinių pastangų. Žuvys įvertins ir erotinius aksesuarus, daiktus, padedančius sukurti romantiką – pavyzdžiui, kvapnius kūno dažus, aromatizuotus masažo aliejus ir kitus švelnumą bei pasitikėjimą skatinančius meilės žaidimų priedus.

Suaugusiems.lt

Ar tiki horoskopais?
 
Komentarai (1)
Na as skorpionas, tikiuos vyras irgi paskaitys, ka padovanot :))) o siaip visos dovanos is cia gerai atrodo, bent jau moteriskos :))))
Naujas komentaras