Gegužės mėnesio horoskopas

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Avino ženklo atstovai gegužės mėnesį įžengs į naują, nuostabų ir pelningą gyvenimo periodą. Būsite užsiėmę, daug laiko reikalaus finansiniai reikalai. Šį mėnesį neabejotinai sulauksite galimybės užsidirbti – nepristikite motyvacijos, pasiimkite tai, kas geriausia. Nesvarbu, ar tai bus paaukštinimas pareigose, ar kažkas visai naujo – tai palankus metas prašyti to, ko norite. Gyvenimas stabilizuosis, romantiniai santykiai bus ramūs, tačiau tvirti, sėkmingi. Apskritai prioritetu turėtų tapti saugumo jausmas – nepamirškite to siekti tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

JAUTIS
Gegužė – svarbus mėnuo Jaučio ženklo atstovams. Birželį prasidės ilgalaikis pažangos, kilimo ciklas, tad šį mėnesį turite pakloti tam pamatus, po truputį atidaryti galimybėms duris. Kurį laiką dvejojote dėl keleto dalykų gyvenime, tačiau galite nusiraminti: gegužės mėnesį viskas taps nepalyginamai aiškiau, nesunkiai priimsite sprendimą. Svarbiausia šiuo metu – pernelyg nespausti nei savęs, nei kitų, nereikalaukite per daug. Apskritai, jausite padidėjusią energiją, stiprią motyvaciją, tai puikus laikas idėjų realizavimui, verslui, sveikatos ir asmeniniam tobulėjimui. Tik nepamirškite, jog viskas turi vykti natūraliai.

DVYNIAI
Gegužė Dvynių ženklo atstovams prasidės daugybe veiklos, bendravimu, tačiau pasibaigs – ramybe. Apskritai, tai puikus laikas savęs pažinimui, susikaupimui, atidėliotų darbų pabaigai, poilsiui... Beje, mėnesio viduryje viską sujudinti gali netikėtumai darbe. Skubėsite, bus sunku „tilpti“ į terminus... Galite stokoti energijos bei motyvacijos – nebūtinai visi darbai bus malonūs. Trumpai tariant, Žvaigždės pataria kuo produktyviau išnaudoti laiką pirmąsias dvi mėnesio savaites – veikite, tobulėkite, bendraukite, dirbkite... Tuo tarpu antrąją mėnesio pusę verčiau leiskite įvykiams tekėti sava vaga, skirkite laiko sau ir kaupkite jėgas energingam birželiui.

VĖŽYS
Vėžio ženklo atstovų pirmąją mėnesio savaitę laukia didelės karjeros galimybės – nepraleiskite jų. Apskritai, vadovai jus palankiai vertins, projektai bus sėkmingi ir,rodos, neteks sutikti jokių kliūčių.  Ko gero, šį mėnesį jausite pripažinimą ir aplinkinių vertinimą už tai, ką darote, kaip atsakingai viską vertinate. Pasitikėkite savimi, tačiau nepraraskite nuoširdumo ir paprastumo. Mėnesio viduryje daugiau laiko reikalaus bendravimas, kitokia socialinė veikla. Mėgaukitės buvimu geroje draugų kompanijoje, nenumokite ranka į kylančias idėjas ir priimkite sėkmę!

LIŪTAS
Po truputį žengiate į naują, ilgalaikį gyvenimo ciklą, kuriame gerės jūsų socialinis statusas, aplinkiniai labiau vertins profesines pastangas, apskritai jus. Būkite tam pasiruošę, atviri naujovėms, pokyčiams… Skatinkite savo emocijas, motyvuokite save, tačiau neskubinkite įvykių – taip galite sugriauti pagrindinius tikslus. Beje, pasiruoškite įvairioms aplinkinių reakcijoms: nors artimieji džiaugsis jūsų pastangomis, pasiekimais, gali atsirasti tokių, kurie niekins ir pavydės. Išlikite nepriklausomi, būkite savimi. Mėnesio viduryje ypatingo dėmesio pareikalauti gali namų rūpesčiai, nepamirškite šeimos nariams parodyti, kokie brangūs šie jums yra.

MERGELĖ
Paskutiniu metu Mergelės ženklo atstovai buvo savistabūs, daug dėmesio skyrė vidiniam savo pasauliui – tai tęsis ir pirmąją gegužės savaitę. Tačiau po truputį vėl grįšite į aktyvų socialinį gyvenimą. Trokškite nuotykių, patirties, kažko, kas sugriautų kasdienybę ir rutiną. Ypač Žvaigždės dėmesį atkreipti pataria į mokslą ir į keliones. Gali pasitaikyti galimybė priimti iššūkį, išmokti kažką visai naujo,patobulėti. Taip pat galite sulaukti kelionės pasiūlymo. Tai – jūsų šansas pradėti sėkmingą etapą, truksiantį visus 2011 metus. Būkite atviri naujovėms!

SVARSTYKLĖS
Gegužė Svarstyklių ženklo atstovams – finansinės atsakomybės mėnuo. Tai palankus metas skolintis, imti paskolą, tačiau tik tada, jei tai iš tiesų būtina. Beje, priešinga situacija – susidorojimas su paskola, jos grąžinimas – gali lemti daugybę teigiamų padarinių. Svarbiausia bus apskritai imtis spręsti savo finansinius reikalus, problemas. Nemažai dėmesio ir laiko reikalaus santykiai, norėsite su mylimu žmogumi dalintis mintimis, svajonėmis, trokšite paramos ir supratimo. Taip pat vis dažniau ramybės neduos mintys apie pasikeitimus – trokšite asmeninės transformacijos. Pats metas atsikratyti blogų įpročių, pradėti naują sveikatinimosi kursą, atsikratyti laiką švaistančios veiklos. Mylėkite ir rūpinkitės savimi!

SKORPIONAS
Pirmoji gegužės mėnesio pusė Skorpionams – puiki darbui, atsakomybėms. Šiuo metu turėsite didelę profesinę įtaką, galėsite susikurti ateities gerovę. Beje, tikėtina, jog šiuo metu darbe ar sveikatinimosi įstaigose vieniši ženklo atstovai sutiks antrąją pusę. Mėnesio viduryje svarbiausia taps artima draugystė, romantika. Tai iš tiesų palaikus metas santykiams: tiek naujiems užmegzti, tiek seniems atnaujinti. Būsite linkę dėl kitų laimės atsisakyti kažko, kas jums brangu – tai nėra blogai, svarbiausia – niekam nepakenkti. Beje, maždaug 17 dieną sulauksite netikėtos galimybės, labai svarbios jūsų asmeniniam atsiskleidimui,tobulėjimui – nepraleiskite!

ŠAULYS
Šį mėnesį Šaulio ženklo atstovams svarbiausia bus kūrybinė bei fizinė veikla, ypač – pirmoje gegužės dalyje. Romantiniai jausmai bus stiprūs, lengvai žavėsite, trauksite kitų dėmesį. Nesvarbu, tai nauja draugystė, ar senokai egzistuojanti, šiuo metu aistra kaip niekada išaugs. Pasimatymai, pramogos, kūrybinė veikla… viskas puikiai seksis!Antroje mėnesio pusėje daugiau dėmesio pareikalaus darbas, sveikata ir savęs priežiūra. Apskritai, tai puikus laikas ne tik naujam darbui, bet ir naujų santykių užmezgimui. Pasitikėkite savimi!

OŽIARAGIS
Paskutiniu metu Ožiaragio ženklo atstovai daug dėmesio skyrė šeimai, karjeros reikalams – toks laviravimas kainavo ne tik nemažai pastangų, tačiau sukėlė ir nemažai streso. Laimei, įžengiate į paprastesnį, sėkmingesnį ir labiau saviraiškai palankų periodą. Gegužės viduryje pajusite kūrybiškumo antplūdį, tuo pačiu sulauksite daugiau galimybių džiaugtis savimi. Beje, romantiniai reikalai taip pat klosis puikiai. Būsite puikiai nusiteikę ir jūsų žaismingumas, nuotaikingumas ir unikalumas romantikoje liks įvertinta. Tai ypač palankus laikas menininkams – galite susikurti ar susiplanuoti kažką, kas sėkmę užtikrins ne vienam mėnesiui.

VANDENIS
Pirmąją gegužės pusę Vandenio ženklo atstovai gyvens greitu, gana įtemptu ritmu. Pirma mėnesio savaitė – palanki mokslams, studijoms, bendravimui.Būsite žavūs,pasitikėsite savimi ir tai padės visose srityse!Mėnesio viduryje šis tas keisis, daugiau dėmesio mielai skirsite šeimai, namų tobulinimui. Skirkite laiko ir vidiniams apmąstymams, asmeniniam tobulėjimui – atradę vidinę ramybę taikiau sutarsite ir su aplinkiniais. Būsite motyvuoti kažką keisti, svarbiausia – nestabdykite savęs, neleiskite vadovauti baimėms ir neatidėliokite darbų.

ŽUVYS
Pirmoji gegužės savaitė Žuvims palanki naujoms galimybėms darbe – priimkite paslaugas, dovanas, premijas. Nors jausitės pilnavertiškai, būsite gausiai apsirūpinę, tačiau turėsite gyventi ypač greitu tempu. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti mokymuisi bei bendravimui. Atnaujinkite santykius su seniai nematytais giminaičiais, kaimynais, senais draugais... Apskritai, nors būsite užsiėmę, darbų sūkuryje užmegsite nemažai naujų ryšių. Bendraukite, būkite atviri naujovėms ir iš kiekvienos situacijos pasiimkite tai, kas geriausia!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras