Gruodžio mėnesio horoskopas

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS

AVINAS
Gruodžio mėnesį Avinams bus ypač svarbi karjera.  Nepaisant spaudimo prisiimti kaltę už keletą smulkių nesėkmių, jums seksis puikiai. Būsite pripažintas, įvertintas, jumis žavėsis. Tačiau nepamirškite skirti laiko darbo bei sveikatos reikalų permąstymui. Nuo 12-14 mėnesio dienos gali tekti priimti sunkius sprendimus, galite sulaukti reputacijos pasikeitimų ar tiesiog kažką suerzinsite savo kalbomis. Kyla poreikis prisiimti atsakomybę už visus savo veiksmus. Pasistenkite išvengti ekstremalaus atsako. Gruodis – finansiškai naudingas mėnuo, jei reikia, tai tinkamiausias laikas prašyti paramos.

JAUTIS

JAUTIS
Patobulinti „signalai“ santykiuose bei aiškesni asmeniniai tikslai lems Jaučiams pasitenkinimo kupiną mėnesį. Daugybė draugystėje „sutiktų“ skirtumų po truputį jus išmoko susilygiuoti, geriau vienas kitą suprasti. Apskritai, šiuo metu jaučiatės geriau pasiruošęs pats valdyti savo gyvenimą. Nekreipkite dėmesio į spaudimą, gruodis jums – palankus metas priimti sprendimus dėl kelionių ar išsilavinimo. Gali iškilti kažkoks praeities faktas ar žmogus, tai, kas pakeis jūsų požiūrį. Antroje mėnesio pusėje, ko gero, jausite nenumaldomą finansinio gyvenimo pokyčių poreikį. Taps aiškesni profesiniai tikslai, gerės jūsų reputacija, tapsite tikslingesniu, kryptingesniu žmogumi.

DVYNIAI

DVYNIAI
Gruodžio mėnesį Dvynių gebėjimas prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių gali pareikalauti išbandymų. Laimei, esate lankstus iš prigimties. Mėnuo bus iš tiesų socialiai aktyvus, palankus laikas ypač ateičiai svarbiems įvaizdžio pokyčiams. Asmeninis atsiskleidimas bus akivaizdus apie 21 mėnesio dieną. Mėnesio viduryje sulauksite spaudimo finansiniams pokyčiams. Atėjo metas peržiūrėti savo biudžetą. Taip pat gruodis Dvyniams žada puikius santykius su kolegomis, tai palankus laikas sukurti harmoningesnes darbo sąlygas. Kasdieniniai santykiai su aplinkiniais taip pat bus šiltesni, stipresni.

VĖŽYS

VĖŽYS
Darbas ir kasdienė rutina užims didžiąją dalį Vėžių  laiko. Esate tikrai švelnus bendraudamas su kitais, pastebėsite, jog aplinkiniai, žvelgę į jus iš toli, po truputį tampa artimesni. Puikiai klosis kasdieniai santykiai, tačiau atkreipkite dėmesį, partneris šiuo metu reikalaus papildomo rūpesčio ar dėmesio. Sugrįš kažkokie praeities reikalai ir tai iš pradžių gali sukelti nepatogumų. Pajusite būtinybę atnaujinti esamus santykius, būsite apdovanotas dideliu įžvalgumu. Beje, nors galite sulaukti spaudimo greičiau priimti sprendimus, tačiau neleiskite kažkam to nulemti. Nors išorėje atrodysite laimingas, švelnus, viduje gali kilti mažytė sumaištis. Neskubėkite ir viskas išsispręs. 

LIŪTAS

LIŪTAS
Gruodžio mėnesis Liūtams bus žaismingas, laimingas. Trokšite papildomo dėmesio. Santykiai su šeima bus puikūs, jausite atgauną prarastą ryšį su pačiais artimiausiais žmonėmis. Patirsite spaudimą dėl sveikatos ar darbo, tačiau ir pats jausite reikiamybę greičiau priimti sprendimus, taip pat išspręsti finansines problemas. Tinkamas laikas vystyti sistemą, padėsiančią jums būti produktyvesniu, atidesniu darbų terminams, detalėms, taisyklėms. Svajonių siekti padės griežtesnė gyvenimo bei laiko struktūra. Apie 21 dieną galite sulaukti dramatiškų įvykių draugo gyvenime, tad būsite jam reikalingas. Atraskite laiko branginti tuos, kurie jums iš tiesų svarbūs.

MERGELĖ

MERGELĖ
Gruodžio mėnuo Mergelėms stiprus finansiniams reikalams bei darbiniams santykiams. Esate pasiruošęs kažką nustebinti puikia idėja, kurią vystėte pastarąjį mėnesį, tik geriausia tai padaryti iki 10-os mėnesio dienos.  Puikus laikas pelningoms mintims, reklamoms. Antroje mėnesio pusėje galite tapti neryžtingu, savistabiu. Patirsite spaudimą greičiau priimti sprendimą dėl reikšmingų pokyčių. Svarbiausius sprendimus atidėkite sausiui ar vasariui. Šį mėnesį šiaip ar taip sulauksite neišvengiamų romantinio gyvenimo bei karjeros pokyčių.

SVARSTYKLĖS

SVARSTYKLĖS
Svarstyklėms Žvaigždės pataria susikoncentruoti ties asmeniniu bei emociniu gyvenimu, vietoj laiko švaistymo profesiniams ar viešiesiems tikslams. Tai būtina šiuo metu, jei norite pasiekti emocinio stabilumo, pilnatvės. Gruodžio mėnuo bus užimtas mokymusi, bendravimu, veikla, susijusia su namais bei šeima. 12-14 dienomis galite sulaukti spaudimo priimti sprendimą dėl šeiminių reikalų. Svarbiems apsipirkimams, pavedimams laikas tinkamiausias prieš 10 mėnesio dieną. Jausite nenumaldomą norą pirkti daiktus, kurie padaro jūsų gyvenimą patogesnį, tačiau pasistenkite kontroliuoti savo poreikius. Maždaug 21 dieną sulauksite žinių dėl kelionės ar išsilavinimo, pasiruoškite dideliems pokyčiams.

SKORPIONAS

SKORPIONAS
Skorpionai sulauks sėkmės – jų siunčiama žinutė aplinkiniams pagaliau taps aiški bei patraukli!Puikiai tvarkysitės su iškilusiomis problemomis ir aplinkiniai tai tikrai pastebės. Tapsite prieinamesniu, asmeniniai santykiai vėl pagerės, grįš į normalias vėžes. Galiausiai išnyks dviprasmiški signalai, abu su partneriu imsite geriau vienas kitą suprasti. Mėnesio viduryje galimas spaudimas greičiau prabilti tais klausimais, apie kuriuos dar per anksti net galvoti. Deja, jums padėti gali tik žiaurus sąžiningumas.Stenkitės reikalauti laiko tiek, kiek jums reikia, kad galėtumėte prieiti svarbių išvadų. Antroje mėnesio pusėje žadami finansiniai pokyčiai.

ŠAULYS

ŠAULYS
Šį mėnesį, ypač 12-14 dienomis, jūsų laukia sėkmingi sprendimai dėl pinigų ar asmeninio turto. Nors naujų projektų pristatymas – ne pati geriausia mintis 10-30 mėnesio dienomis, šiuo metu kilusios idėjos ar strategijos gali būti reikšmingos, tad derėtų jas pasižymėti. Laikas atnaujinti požiūrį į asmeninių finansų valdymą, palankus laikas atsisakyti lengvabūdiškų išlaidų. Jei jūs ar partneris sunkiai priimate pokyčius, galite susidurti su santykių sunkumais. Esminių vertybių skirtumai, pinigų valdymo įpročiai – tai svarbiausios ginčų priežastys. Kažkas iš praeities pareikalaus jūsų dėmesio, tačiau apskritai gruodžio mėnuo palankus draugystei, tad visos bėdos susitvarkys.

OŽIARAGIS

OŽIARAGIS
Ožiaragiai gruodžio mėnesį bus svarbūs bei atsakingi, kažkas privers juos pasiryžti išvaizdos pokyčiams. Jūsų elgesys, ypač 7-10 dienomis, gali būti kiek bauginantis, tad būkite atsargus. Viena vertus esate atkaklus bei draugiškas, tačiau taip pat kiek paslaptingas, abejingas, sunkiai kitų suprantamas. Pats metas nors šiek tiek pailsėti nuo konkurencijos, ambicijų, skirti daugiau laiko pamąstymams, ko iš tiesų norite. Stipri energija jūsų pusėje. Sušvelninkite savo būdą, elgesį – tai raktas į sėkmę šį mėnesį. Antroje gruodžio pusėje daug dėmesio pareikalaus darbas. Išgyvensite daugybę emocijų, galite sunerimti dėl sveikatos. Rūpinkitės savimi ir pasieksite viršūnę.

VANDENIS

VANDENIS
Puikus mėnuo Vandenių subtilumui bei žavesiui. Pagerės jūsų reputacija, apskritai būsite tikslingesnis, puikiai seksis bendradarbiauti. Antroje mėnesio pusėje sulauksite ypač stiprių emocijų, susijusių su meile ar bet kokiais kūrybiniais reikalais. Galite staigiai kažką suprasti, ir tai atrodys galutinis atsakymas ar sprendimas, tačiau tikriausiai klysite, tad nepergyvenkite ir geriau viską apmąstykite. Tai metas, kai bendravimą lydės painiava, bus sunku suprasti aplinkinius, o šiems – jus. Tikėtina, grumsitės su savimi dėl svarbaus asmeninio sprendimo. Nepamirškite šventinės dvasios, nuoširdumo ir išspręsite visas problemas.

ŽUVYS

ŽUVYS
Gruodis Žuvims žada nuotykius, atvirumą ir naujus meilės atradimus. Antroje mėnesio pusėje daugiausia dėmesio pareikalaus šeima bei vidinės problemos. Tai – pasikeitimų, ypač stiprių emocijų metas. Taip pat labai reikšmingi bus santykiai su draugais, galbūt sustiprinsite esamą draugystę, galbūt užmegsite naują, atitinkančią jūsų tikslus ir gyvenimo kryptį. Tikėtinas oficialus jūsų sunkaus darbo, įgūdžių ir ambicijų įvertinimas. Puikiausiai atsiskleisite dirbdamas komandoje.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
darbas... o kur meilė?
Naujas komentaras