Horoskopas (11 02 - 11 08)

lovehoroscope.jpg
 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS. Sunkus darbas ir nieko daugiau? Pirmadienį būsite apdovanoti ir  už tai sulauksite atlygio. Avinukų raktas į sėkmę bus jų atkaklumas ir gebėjimas bendrauti su irzliais žmonėmis. Visą savaitę jus lydės simboliai, todėl tiesiog žinosite kaip  padaryti taip, kad viskas eitųsi sklandžiai. Nuo savaitės vidurio savo intuiciją ir bendravimo gebėjimus būsite linkę nukreipti meilės linkme. Šalia jūsų yra žmogus, kuris kaip ir jūs, stebėtinai geba vadovautis intuicija ir jis vis arčiau ir arčiau sėlina link jūsų. Tai stebina ir yra gan keista.
 

JAUTIS. Jus supanti aplinka leis jaustis kaip niekad nuostabiai. Todėl nepraleisite progos šių teigiamų emocijų įnešti ir į meilės gyvenimą. Galimi įdomūs meilės iššūkiai, o esamos problemos virs pačiu tikriausiu stebuklu. Nuo savaitės vidurio tinkamas metas planuoti, o savaitės pabaigoje žvaigždės jautukams  žada pasitenkinimą, kurį sukels kažkas labai netikėto.DVYNIAI. Tai ne pasaulio pabaiga, o tik nedidelis nelygumas jūsų gyvenimo kelyje. Nuo savaitės vidurio viskas pasikeis ir tikėtina, kad trečiadienį sutiktas žmogus gerokai pakoreguos visus jūsų planus. Net jei ir neplanavote meilės nuotykio, aistra ir susižavėjimas kaip magnetas trauks jus į nuodėmingą gyvenimą. Dėl tokio susidomėjimo jumis, savaitgalį jausitės kaip tikra roko žvaigždė.

 

VĖŽYS. Šią savaitę vėžių laukia draugų organizuojamas vakarėlis. Ir nors šventė skirta ne jums, būsite vakarėlio puošmena, todėl nepraleiskite progos pasilinksminti. Šią savaitę vėžiai bus nusiteikę aktyviam bendravimui ir rizikai, o savaitės pabaigoje teks pažinti žmones, kurie su jumis mažai ką turi bendro. Tačiau tokia pažintis bus įdomus ir paskatins jus pasinerti į naujų vertybių paieškas.


LIŪTAS. Karjera, tai viskas apie ką galvosite savaitės pradžioje. Šiuo metu darbo srityje vyks daug permainų, tačiau objektyviausiai savo situacija žinote tik jūs patys. Iki trečiadienio liūtukams bus labai svarbu išlikti lankstiems, o nuo savaitės vidurio norėsis išlaikyti balansą tarp meilės ir darbo. Savaitgalį jūsų pastangos atsipirks su kaupu. Jausitės taip, lyg būtumėte laimėję milijoną.SVARSTYKLĖS. Pirmadienį norėsis visiems išrėkti, kad pasaulis yra nuostabus. Toks romantiškas ir dvasingas pirmadienis lauks svarstyklių. Akivaizdu, kad tokia energija,  trečiadienį arba ketvirtadienį materializuosis į dar tikresnius ir romantiškesnius, jausmus, nes svarstyklės turės itin įdomų pokalbį. Savaitės pabaigoje ir toliau žavėsitės pasaulio grožiu, o apie tai jums primins ir draugai.ŠAULYS. Šią savaitę turėsite didelių planų ir idėjų, tačiau vertėtų permąstyti ar jos tikrai tokios šaunios. Tikėtini nuostoliai ir nesklandumai  įgyvendinant savo planus. Šią savaitę šauliams bus puiki proga pelnyti prarastą pasitikėjimą, todėl neatsakykite prašomas pagalbos . Labai tikėtina, kad sustiprinsite ryšy tiek su draugais, tiek su pačiais brangiausiais žmonėmis ar mylimuoju. Jei vis dar norėsite įgyvendinti savo grandiozinius planus, patartina tai daryti savaitės pabaigoje.OŽIARAGIS. Šio ženklo atstovus pirmadienį valdys instinktai ir paviršutinis mąstymas. Tačiau tai nėra blogai, nes esate per daug įpratęs rūpintis aplinkiniais ir retai kada pro pirštus žiūrite į iškilusias problemas. Tikėtina, kad savaitės viduryje išgirsite nemalonią žinią apie savo antrąją pusę ar patinkantį asmenį, tačiau nederėtų kelti panikos, o pirmiausia išgirskite ką apie tai sako jums brangus žmogus. SKORPIONAS. Tikėtina, kad žmogus, kuris visada buvo šalia jūsų, pereis į kitą barikados pusę. Tai gali žeisti, tačiau susimąstykite ar dėl to nesate kalti patys. Dėl tokios dramos iki pat savaitės vidurio jausitės lyg sėdėtumėte ant adatų. Antroji savaitės pusė suteiks progą  viską ištaisyti. Tikėtinas atviras ir gilus pokalbis su mylimuoju. Nenuvilkite antrosios širdies pusės ir išklausykite ją.MERGELĖ. Kartais reikia sutelkti visą dėmesį į paveikslą, kad pamatytumėte jį. Tačiau tik ne pirmadienį. Pirmadienį nereikėtų priimti jokių rimtų sprendimų, nes turima informacija bus klaidinanti. Nuo antradienio iki savaitgalio pradžios pamatysite, kad viskas keisis akimirksniu. Tokios permainos bus labiau susiję ne su konkrečiais įvykiais, o pačių mergelių mąstymų. Į dalykus, apie kuriuos turėjote tvirtą nuomonę jūsų  požiūris gali apsiversti 180 laipsnių kampu. Savaitgalis žvaigždės numato didelį susibūrimą, todėl būsite nusiteikę bendravimui. 


VANDENIS. Kuo atidžiau pažvelgsite į savo šeimos istoriją, tuo geriau pažinsite patys save. Žinoma, kiekviena istorija gali būti labai abstraktyvi, tačiau jūs žinosite kaip teisingai tai traktuoti. Antradienį arba trečiadienį intelektualus pokalbis atvers kelią naujos romantikos paieškoms ir būsite ryžtingai nusiteikę juo eiti. Savaitgalį sieksite suprasti savo jausmus, tačiau tai padaryti bus gana nelengva užduotis. 

 

ŽUVYS. Šią savaitę žvaigždės žuvims įteiks romantikos notą. Tai gali pasireikšti meilės laiškuose, poezijoje ar kitokiame kūrybiniame procese. Nežinia ar gausite meilės laišką ar jį rašysite patys, tačiau tokia romantika ir jausmingumas tikrai susuks galvą. Nepaisant to, kad būsite išsiblaškę, jausitės kuo puikiausiai visą savaitę.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras