Horoskopas (12 30 - 12 06)

lovehoroscope.jpg
 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS.  Jūsų romantiškas nusiteikimas savaitės pradžioje leis išvengti sunkumų santykiuose  ateityje.  Todėl tai tinkamas metas svajoti ir įvardinti sau, kokių santykių trokštate.  Ketvirtadienį ir penktadienį galimi sunkumai, barniai su antrąja puse, todėl venkite įrodinėti savo tiesą, nes mažai tikėtina, kad šiomis dienomis pavyks išspręsti problemą.  Savaitgalis tinkamesnis metas širdies reikalams. Leiskite savo širdžiai kalbėti ir skirkite laiko meilei.
 

JAUTIS. Savaitės pradžioje jautukus užgrius ne tik romantika, tačiau ir darbai. Tikėtina, kad kažkas jūsų atžvilgiu bus labai saldžiai nusiteikę, tačiau įsijausti į romantiškus jausmus tiesiog neleis darbas ir profesiniai reikalai. Trečiadienis pavyks išlaikyti balansą ir galėsite rasti laiko tiek meilei ir supratimui, tiek darbui.  Tad negailėkite dėmesio ir išklausykite savo antrąją pusę.  Jei esate vieniši savaitgalis tinkamas metas pažintims. Penktadienį, šeštadienį ar sekmadienį užsimezgusi pažintis gali būti sėkminga, nors gali prireikti mokėti būti kantriems. 

 

DVYNIAI. Dvyniams ši savaitė bus puiki, nuostabi ir labai lanksti. Gali kilti originalių idėjų, tad užsirašykite! Nepastebėsite kaip greit gali šios svajonės realizuotis. Antradienis ir trečiadienis ramus, o štai sekančios dienos, iki pat savaitgalio, dvyniams bus socialiai aktyvios. Tikėtini dideli susibūrimai, renginiai ar verslo vakarėlis. Tačiau savaitgalį geriau pasinerkite į linksmybių sūkurį, nes rimtiems reikalams savaitės pabaiga bus netinkama.

 

VĖŽYS. Nieko neklausykite pirmadienį ir antradienį – jūsų intuicija yra viskas, ko reikės. Būtent ji padės vėžiams per iššūkius susidurti su dilema, kurią tinkamai išnarpliosite tik klausydamiesi savo vidinio balso. Galite pastebėti, kad elgiatės priešingai nei jums būdinga. Tačiau tai į gerą ir tokia energija jus lydės nuo trečiadienio. Tad nuo savaitės vidurio iki trečiadienio pabaigos bus tinkamas laikas ginti savo interesus, išsakyti savo asmeninę nuomonę. Savaitgalis  tinkamas laikas ir naujoms pažintis

 

LIŪTAS. Savaitės pradžioje liūtukams rūpės bendravimas. Jūs norėsite susitikti su draugais ir tikėtina, kad mėgausitės puikia kompanija.  Nuo antradienio iki ketvirtadienio galimas išsiblaškymas. Gauta žinia gali kaip reikiant išvesti iš pusiausvyros liūtukus, tačiau pasistenkite sutelkti mintis į darbą ir problemos savaime išsispręs. Savaitgalis tinkamas metas apdovanoti tuos kuriuos mylite. Tad drąsiai skleiskite meilę ir teigiamas emocijas.

 

MERGELĖ.  Pirmadienį ir antradienį skvarbus jūsų protas ims viršų. Nors  teks susidurti ir su problemomis , jas gliaudysite kaip riešutukus ir visa tai pasieksite didingo proto dėka.  Nuo savaitės vidurio būkite atsargios organizuodamos susitikimus. Įsitikinkite ar visiems  tinkamas susitikimo laikas ir vieta. Atsargiau planuokite.  Savaitgalį ne viskas gali klotis taip, kaip buvo suplanuota, tačiau nesisielokite ir atsipalaiduokite, nes visų svarbiausia ne planai, o tai, kokie žmonės jus supa. 

 

SVARSTYKLĖS. Pirmadienis atneš svarstyklėms daug teigiamų emocijų, kurios per bendravimą, atneš norimų rezultatų bei įkvėps jumyse kūrybiškumo, organizuotumo.  Galimi įvairūs nesklandumai, techniniai gedimai nuo trečiadienio popietės. Pasistenkite išlikti ramios ir nesiimkite svarbių darbų iki pat penktadienio. Šeštadienį ir sekmadienį kankins dvejonės ir abejonės. Stenkitės mąstyti racionaliai, sudarykite teigiamų ir neigiamų aspektų klausimyną.  Tai gali padėti išspręsti dilemą tie meilės, tiek profesiniu klausimu. 


SKORPIONAS. Stenkitės nebūti pernelyg savininkiški savaitės pradžioje. Lankstus požiūris ir tolerancija atneš daugiau naudos nei manote. Nuo savaitės vidurio venkite rizikos, pabandykite žaisti saugiai, tai padidins jūsų galimybes pasiekti tai, ko norite.  Savaitgalį gali tekti susidurti galvoti kaip išsisukti nuo keblios padėties. Nepasiduokite emocijoms. 
 ŠAULYS. Pirmadieni ir antradienį jūs patirsite tikrą nušvitimą. O iki trečiadienio patenkinsite savo žinių troškimą ir sužinosite kažką naujo. Tačiau atminkite, jog tobulumui ribų nėra ir prireiks daug valios pastangų, jog įgyvendintumėte savo siekius. Nuo savaitės vidurio tikėtini buitiniai nesklandumai, tačiau bus svarbu įžvelgti ne paviršutines , o  įsišaknyjusias problemas. Savaitgalis tinkamas kelionėms, buvimui gamtoje. Tai padės atrasti tinkamą kelią.

 

OŽIARAGIS. Pirmadienis bus palankus dirbantiems kūrybišką darbą. Tikėtina, kad gims naujas ir pelningas projektas.  Puiku, kad darbas ir įvairūs projektai nukreips jūsų dėmesį nuo širdies reikalų, tačiau atminkite, kad visas problemas reikia spręsti ir kuo skubiau.  Savaitgalį galimi finansiniai nesklndumai, tačiau viskas išsispręs jeigu sugebėsite išlikti šalto ir sveiko proto. 

 

VANDENIS. Jūsų unikalūs metodai ir saviraiška nutolins jus nuo vargų ir rūpesčių. Sveikiname. Tačiau tikrasis įkarštis presidės nuo savaitės vidurio. Tikėtinos svarbios pažintys ir naujos sąjungos. Tad trečiadienį galite pajusti emocinę perkrovą. Stenkitės nenuvarginti savęs naujais jausmais ir pabandykite išlikti ramūs. Pabūkite su šeima, draugais ar skirkite laiko mėgiamai ir aktyviai veiklai. Savaitgalį tikėtina rasite kompromisą ir sugebėsite nuraminti chaosą, siaučiantį jūsų smegenyse ir širdyje.


ŽUVYS. Nors dar gimtadienį švęsti ankstoka, tačiau būtent taip jausitės nuo pirmadienio iki pat trečiadienio. Jausmas bus tiesiog nuostabus, kai paskui jus seks kiti žmonės ir semsis žuviškos išminties. Nuo trečiadienio būkite atsargesni. Žvaigždės jums gali siųsti painius ženklus, o šie tik dar labiau apsunkis jūsų troškimą išsiaiškinti, ką aplinkiniai mąsto apie jus. Nesisielokite, savaitgalį kuo puikiausiai žinosite kuo galite pasitikėti, o kuo ne.  Rašymas bus ypač naudingas žuvims.


www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras