Horoskopas... netikintiems horoskopais!

 
26 komentarai
Kiekviename Zodiako ženkle glūdi tiek teigiamas, tiek neigiamas potencialas. Paprastai tradiciniuose horoskopuose labiau akcentuojamos teigiamos ženklo savybės, o apie neigiamas užsimenama tik probėgšmais.

Kompensuokime šį stygių ir pažvelkime tiesai į akis!

Šiame antihoroskope kai kur spalvos sutirštintos, kai kur šmėsteli sarkazmas ar ironija, bet nepaneigsite: po juodo jumoro skraiste vis dėlto slepiasi gryniausia tiesa.

Avinas (03.21-04.20). Agresyvus iki kraštutinumo, primityvus, karingas, piktas. Dažnai protas tik vejasi pirmyn bėgančias emocijas. Jam sunku įsiminti net paprasčiausius dalykus. Jei tik galės – tikrai iškrės kiaulystę. Didžiąją laiko dalį praleidžia ieškodamas sau naujų iššūkių su kuo nors pasigalynėti. Vulgarus, nelaiko liežuvio už dantų – dėl to dažnai įsivelia į atvirus konfliktus ar net muštynes. Šeimyniniame gyvenime Avinus geriau laikyti atokiau nuo pinigų – šis ženklas beprotiškai išlaidus, o kur švaisto pinigus – nė pats gerai nesuvokia. Kompanijoje gali būti įkyrus, gali valandų valandas pliurpti apie save ir nepastebėti kitų. Neblaivūs Avinai ypač linkę kelti skandalus, veltis į peštynes.

Jautis (04.21 – 05.20). Smulkmeniškas, nuobodus, prisitaikėlis ir skundikas. Lekia ten, kur vėjas pučia, stropiai vykdo vadovybės nurodymus. Iš prigimties artistas (vyrai dažniausiai vaidina altruistus, moterys – kankines), bet iš tikrųjų patyliukais niekina visus aplinkinius, sielos gelmėse jaučiasi pačiu tikriausiu visatos centru. Linkęs kaupti turtus, taigi gali būti tikras šykštuolis. Gali nulupti paskutinius marškinius – bet tik ne nuo savęs. Egocentriškas, gali turėti net sadistinių polinkių, savo šeimą terorizuoja nuo vaikystės iki žilos senatvės, nors iš pažiūros atrodo meilus ir švelnus. Nepasitiki niekuo, net ir pačiu savimi. Mielai uzurpuoja visas privilegijas, kokias tik gali pasiekti savo kanopomis.

Dvyniai (05.21-06.21). Amžinas vaikas – tiek kalbant apie protą, tiek apie jausmus. Suaugti atsisako iš principo, taigi dažniausiai kaip parazitas prisikabina prie kieno nors iki žilos senatvės. Viena, ką nuoširdžiai mėgsta – tai paplepėti, dažniausiai pilstydamas iš tuščio į kiaurą. Skaito nedaug, bet apie viską turi savo nuomonę, kurią, tiesa, pakeičia kokius 10-12 kartų per savaitę. Vyresniame amžiuje tampa „brandžiu mąstytoju“, dažnai pasirenka aktoriaus arba rašytojo kelią. Negali pakęsti įtampos – nei protinės, nei fizinės. Jam patinka priimti svečius, bet juos vaišina geriausiu atveju – pirktiniais saldainiais, o dar dažniau – tik savo plepalais.

Vėžys (06.22-07.22). Jis jau gimė nelaimėlis. Konservatorius ir oportunistas, nuolat praktikuojantis savianalizę. Niekas nepakeis jo įsitikinimų, bet pasiginčyti jam patinka – kad parodytų oponento kvailumą ir pats pasijaustų geriau. Iš baimės gali pulti pirmas, bet paprastai vos pajutęs realų pavojų pats deda į kojas. Bėga ne bet kur, o į savo namus-urvą, ten jaučiasi geriausiai ir saugiausiai. Jis mielai apjuodins visus ir viską, mėgsta jaustis padėties šeimininku, apsimeta stipriu ir pasitikinčiu savimi. Iš tikrųjų bijo daugybės dalykų iki skausmo, labai vertina vienatvę ir ramybę.

Liūtas (07.23-08.23). Nuo ankstyvos vaikystės linkęs į vakarėlius, išgertuves ir pinigų reikalavimą. Reikalus tvarko ypač tingiai. Vaikystėje kaulija pinigų iš tėvų, vėliau – iš draugų, šeimos, darbdavių. Jo išdidumas ir savimeilė apnuodys gyvenimą bet kam, o pomėgis gerai pavalgyti suplonins net ir storiausią piniginę. Jo laimė, kad jis nelinkęs į storėjimą. Jam patinka kai visas pasaulis sukasi aplink jį, todėl visada ir visur stengiasi būti pirmas. Jei tai nepavyksta – lieja apmaudą ir neišpasakytai graužiasi. Niekas nenugalės jo didybės, savo vertės jausmo. Jo įsitikinimu, jis niekada neklysta.

Mergelė (08.24-09.23). Grakšti kaip dramblys, protinga kaip triušis. Smulkmeniška, šykšti, nuobodi ir priekabi. Jos pedantizmas daro ją tiesiog nepakenčiamą tiek darbe, tiek namuose. Savo nuobodžiomis priekabėmis gali bet ką išvesti iš pusiausvyros. Ji niekada neimprovizuoja, nuolat rezga detaliausius ir nuobodžiausius planus sau ir savo artimiesiems, nepaisydama pastarųjų protesto. Ji viską apskaičiuoja, o viskas, ko ji imasi – sunku, solidu ir nuobodu. Be to, ji – tikra intrigų meistrė, tad jei jau įsigijo priešų – nenurims kol neatkeršys jiems visiems iki dešimtos kartos.

Svarstyklės (09.24-10.23). Reikia būti tikru nevykėliu kad gimtum po šiuo ženklu. Abi rankos – kairios, ant ausies meška užmynė, regėjimas – kaip kurmio. Jumoro jausmas ir savigarba – kažkur užuomazgos stadijoje. Jie niekada neturi nei pinigų, nei sėkmės, nei meilės, nesiseka jiems nei namuose, nei darbe. Nesugeba uždirbti, nustebinti, sublizgėti. Patologiškai nemoka priimti jokio sprendimo, ima abejoti, blaškytis, drebėti, gali prieiti kone iki alpulio. Bet dažniausiai neprieina, nes neapsikentęs kas nors nusprendžia už juos. Mėgsta vaizduotis esą meno žinovai, nors patys iš tikrųjų puikiai suvokia, kad nė velnio tame mene nenusimano. Turi polinkį rašyti ašaringus memuarus ar bent jau dienoraštį.

Skorpionas (10.24-11.22). Labai pavojingas net per atstumą. Neištikimas, apgavikas, intrigantas, jaučia malonumą naikindamas. Patologiškas sadistas ir mazochistas viename asmenyje. Siekdamas tikslo nepaiso priemonių. Negailėdamas jėgų ir laiko stengiasi sukurti apie save kuo geresnę nuomonę, kad paskui turėtų galimybę prieiti ir smogti iš nugaros. Karjerą daro lipdamas per kitų galvas. Jei Skorpionas pasakė komplimentą ar patikino, kaip vertina jūsų draugystę – žinokite, jis jums už nugaros tikrai kažką rezga. Dievina nešvankius anekdotus ir pornografinius filmus. Skleidžia gandus apie savo meilės nuotykius ir šaiposi iš tų, kurie jais nesižavi.

Šaulys (11.23-12.22). Atrodo kaip linksmas idiotas. Dažniausiai toks ir yra. Jo kretiniško optimizmo ir atkaklumo niekas nenugesins, net jei jam ant galvos užkristų plyta. Pakalbėjus su juo 5 minutes kyla noras jį tiesiog pribaigti. Nuo vaikystės be skrupulų įsibruka į bet kokią kompaniją, visiems primeta savo kvailas idėjas. Šis agresyvus linksmuolis savo namiškiams gali prikurti aibes rūpesčių. Nuolat meluoja, išsigalvoja – dažnai turėdamas piktų kėslų. Puikiai jaučiasi minioje, triukšmingose vietose, ypač ten, kur galima dykai pavalgyti ir išgerti.

Ožiaragis (12.22-01.20). Nuožmus ir šaltas kaip ledkalnis. Namuose – žandaras, darbe – tironas. Savo gyvenimo tikslą mato palauždamas kitus. Jumoro jausmo apskritai neturi. Muša vaikus ir terorizuoja sutuoktinį. Atsitraukia tik pajutęs fizinę grėsmę arba psichologinį spaudimą. Intelektualiai primityvus, be polėkio ir fantazijos, bet labai kerštingas, ilgai prisimena skriaudas, niekam nieko neatleidžia. Retas didybės manijos ir nepilnavertiškumo komplekso derinys. Minimalūs protiniai ir psichiniai gebėjimai verčia jį siekti karjeros padlaižiaujant viršininkams.

Vandenis (01.21-02.19). Fantazuotojas ir svajotojas, visiškai atitrūkęs nuo realaus gyvenimo. Niekada neatiduoda skolų, kadangi jas pamiršta vos tik gavęs. Nuolat laužo duotus pažadus, yra tinginys. Mielai apkalba ir purvais apipila savo artimuosius, bet visada tai daro „saugiai“, jiems už nugaros. Jį traukia prie grubiosios gastronomijos ir vulgarios fantastikos. Atostogauja dažniausiai kokioje nors skylėje, kadangi visus atostogoms taupytus pinigus išleido kokiam nors unikaliam žmonijos išgelbėjimo projektui. O tokių jo kelyje – kaip šieno.

Žuvys (02.20-03.20). Nė dienos neištvertų be apgaulės ir niekšybės. Kartais taip nuoširdžiai apsimeluoja, kad patys nebesugeba atskirti, kas – tiesa, o kas – pramanai. Žuvys prieštarauja pačios sau, nuolat išsisukinėja ir, kas keisčiausia, iš to net nesugeba išpešti jokios naudos. Jos taip daro tiesiog šiaip sau, iš sportinio intereso. Be to, Žuvims labai patinka lįsti į kitų žmonių intymius reikalus, apsimeta tiesiog apsigimusiais šeimos santykių analitikais, o paskui mielai dalinasi išgautomis paslaptimis su kitais. Dirbti ar apskritai ką nors naudingo veikti Žuvys nenori ir nemoka, o priversti jų neįmanoma – vis tiek išsprūs iš rankų ir nuplauks sau.

Nuotrauka iš outcast104 / Flickr.com

 
Komentarai (26)
Tiek prisijuokiau :D sio horoskopo kurejas turejo tikrai gera humoro jausma
an vandenio juodai sustume :D :D :D
tikrai labai humoristinis :)
nesamones raso
apie save tikrai radau daug tiesios. taciau paskaicius apie savo artimiausius zmones, radau tik priesingybes
Kad tikrai tiesa pasake.. Bet man del to negeda! (devil)
ir horoskopas ir humoro nesuprantantys komentatoriai :DD kaip kazkas jau pakomentavo: puslapis suaugusiems, o kruva vaiku komentuoja
Įsiskaitėm ir tikrai randam ką paneigti.: D Aš pwz sawo hore wisiškai nieko teisingo neradau ir jūs tikrai nepaaiškinsit, kad nemoku kritikos priimti ar esu išsigandusi, besiblaškanti ir dar kitokia.: DDD Nepirškit sawo nuomonės kitiems.;] Manau kiekwienas sawe geriau pažįsta, nei pagal komentarus kažką sprendžiantys asmenys.;DDD Tarp kitko nėra čia ko pykt ar gėdytis.: DDDD
Good Morning World.;DD
Šiame antihoroskope kai kur spalvos sutirštintos, kai kur šmėsteli sarkazmas ar ironija, bet nepaneigsite: po juodo jumoro skraiste vis dėlto slepiasi gryniausia tiesa.

ISISKAITYKIT KAS NORS
paskaicius jusu "..." komentarus tai sitas horoskopas yra gryniausia tiesa apie jus. issigande, suzeisti, besiblaskantys ir besislepiantys uz pykcio sienos. siektiek kritikos ir visi alpstat. geda.
Zmones, ismokit priimt kritika :)
O jau piewa tai konkrečiai.;DD Niekados nesistengiu apjuodinti kitų ir tikrai nebėgu slėptis į namus.: DD Žodžiu.: D
tiesa kad megstu pasvajot ie pafantazuot...bet skolu niekada nepamirstu :)
Tiesos yra, tačiau yra ir nesamonių. Pavyzdžiui aš - visada atsimenu ir atiduodu skolas ;D
zmones ismokit priimt su humoru viska, kam cia taip piktintis, cia puslpapis suaugusiems, o suauge tokiu nesamoniu nedaro
kazkokie pezalai konkreciai nusisnekejimas!tegu pamasto ka raso nafig!!!maniau kad tik mano zenklui tokiu nesamoniu privare,bet kad ziuriu visi cia tokie brudai nupiesti!ATSIPEIKEK HOROSKOPU SUDARINETOJAU!
klaiku,nesamone,,,,grynas zmoniu pazeminimas!!!!issityciojimas,,,i sniki tam kas isgalvojo tokius vejus!!!
nesamone kazkokia!!!! tikrai taip nera kaip cia parase...
kvailyste cia kazkokia... pagal si horoskopa (avinas) as turbut pats blogiausias tapau is visu... pradzioj yra tiesos, bet toliau ka pradejo svaigt tai visiskai nerealu
ei!tai cia humoristinio tipo!...pasijuokit ir tiek:D nes toks jausmas,kad komentuoja visos;;mergeles":sunku,solidu ir nuobodu:D na,o as kadangi liutuke tai mano ysitikinimu:as niekada neklystu,tad gincytis(iskart pranesu)-neverta!:DD beje,man tai patiko,bent jau sypsena isspaude;) na,bet aisku,kas aklai tiki horoskopais ir dar kieno humoro jausmas giliai palaidotas po zeme,tai tas ir is pykcio sprogti galejo,juk cyzis as tox protingas ,o taip apsmeize,ka zmones pagalvos!!;DDD xi,xi;)
Didesnės nesąmonės apie ožiaragį ir parašyti negalėjo :D " Minimalūs protiniai ir psichiniai gebėjimai verčia jį siekti karjeros padlaižiaujant viršininkams. " <--- šitą kai perskaičiau tai šoką gavau,nes tai absurdas. bent jau man tai atvirkščiai atleido iš darbo, vien tik todėl,kad nelaižiau subinės viršylom .
Man taip pat atrodo, kad horoskopas apie žuvis truputi melagingas, nemanau jau kad daugelis žuvų taip elgiasi ; ]
O del vieno dalyko tai sutinku . Bent jau manęs priversti daryti tai, ko nenoriu neimanoma . ;D
Didesnes nesamones apie save neesu skaiciusi..[agal juos as esu pasaulio gelbetoja...gerai kad nevisatos:DDD
Na apie Avina tai tikrai labai daug tiesos! :D
Kliedesiai. :D
kas cia tokius horoskopus " is pirsto lauze"?nesamone klaiki, paskaiciau apie zuvis, taip supratau, kad meluoju, fantazuoju, giriuos ir paslaptis isdavineju..kaip 5 m vaikas..tai vadinas, zluges zmogus pagal jumis?aciu uz tokias naujas prognozes, matyt reiks gyvent pagal jas :DD nesamone!!
Naujas komentaras