Kaip bučiuojasi skirtingi zodiako ženklai

 
Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir tam tikri jo veiksmai atspindi individualias asmens bei charakterio savybes. Bučiniu skirtingi zodiako ženklai perteikia savo seksualinį elgesį, silpnumą ir pažiūras. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip bučiuojasi skirtingi zodiako ženklai ir suprasite, ką reiškia bei perteikia jo ar jos bučinys.

 

AVINAS. Žmonės, gimę po šiuo zodiako ženklu pasižymi nuodingais ir aistringais bučiniais. Jų bučiniai nėra švelnūs ir  gali turėti kandžiojimosi elementų. Avinai nemėgsta atidėti bučinių, o patys bučiniai dažniausiai būna trumpi, bet stiprūs. Šio ženklo atstovai nelinkę bučiuotis dažnai, tačiau jiems  bučinys yra labai svarbus. Bučinys juos išlaisvina, todėl jie gali pabučiuoti pirmi.

 

 

JAUTIS. Šio ženklo atstovų bučiniai būna labai stiprūs ir aistringi. Jaučiai mėgsta bučiuotis ilgai ir jaudinančiai. Šio ženklo atstovų bučiniai meilūs, jausmingi ir palieka ant lūpų meilės žymes. Jaučiai būtinai pabučiuoja mylimą žmogų pasisveikindami ar atsisveikindami. 

 

DVYNIAI. Dvyniai valdo bučinių skaičiaus rekordą, nors daugeliu atveju jie yra paviršutiniški. Jų bučiniai įkvėpti aistros ir įvairovės. Paprastai dvyniams bučinys nėra esminis meilės ženklas, jie dažniau bučiuojasi norėdami parodyti draugiškumą ar dėkingumą. 

 

 

VĖŽYS. Vėžiukai labai nori būti pabučiuoti, bet patys pirmi bučinį padovanoja retai. Jų bučiniai kupini meilės, jausmų ir  švelnumo. Jog gauti bučinį iš šio ženklo atstovo yra būtina bent draugiška meilė. Papratai vėžiai pabučiuoja savo sutuoktinį ir vaikus palinkint jiems labos nakties prieš miegą, atsisveikinant ir pasisveikinant. Jeigu vėžys yra įsižeidęs, geriau jam nebandyti įtikti bučiniu. Toks jūsų bučinys bus šaltakraujiškai nutrauktas. 

 

LIŪTAS. Vargu ar liūto bučiniai gali kam nors nepatikti, nes taip  jie patenkina pačius stipriausius kūniškus poreikius. Šio zodiako ženklai bučiuojasi karštais ir aistringai. Liūtai nesidrovi bučiuotis viešai. Priešingai, jiems tai netgi patinka! Liūtai bučiuotis pradeda ankščiau nei kiti zodiako ženklai, tad bučinių praktikos jie tikrai turi.

 

MERGELĖS. Mergelės norėdamos pabučiuoti mylimą žmogų elgiasi kukliai. Jos nemėgsta bučiuotis matant kitiems, todėl būtina sąlyga įvykti bučiniui su mergele - intymi  ir privati atmosfera. Mergelės mėgsta bučiniu palepinti mylimąjį ir dažnai pirmasis šio ženklo atstovų bučinys įvyksta iš meilės.


SVARSTYKLĖS. Šio ženklo atstovai gali pasigirti puikiai įvaldytu bučinių menu. Jie turi savus bučiavimosi metodus ir taip pat aistringai  gali pabučiuoti tiek mylimąjį, tiek pirmą sutiktą susižavėjimo objektą. Kiekvienas svarstyklių bučinys yra pripildytas erotikos, tačiau tuo pačiu jų bučiniai yra kupini švelnumo ir meilės. 

 

SKORPIONAS. Vienintelis zodiako ženklas, kuris savo bučiavimusi perduoda visą spektrą jausmų. Savo bučiniu skorpionai gali išreikšti visą savo meilę, garbinimą, šaltumą ir netgi panieką. Skorpionų bučinys gali atspindėti įdomų erotinį junginį, todėl bučinys su šiais zodiako ženklo atstovais gali maloniai išmušti iš vėžių. Mylimą žmogų skorpionai linkę bučiuoti labai dažnai ir aistringai. 

 

ŠAULYS. Šaulių bučiniai paprastai yra jų asmeninio požiūrio į bučiuojamą žmogų išraiška, o ne kūniškų malonumų atspindys. Šauliai dažniau ir daugiau bučiuojasi per šventes, esant atitinkamai nuotaikai.

 

OŽIARAGIS. Ožiaragiai pasižymi mažiausiu išdalintų bučinių skaičiumiu. Jie nemėgsta reikšti jausmų, juo labiau per bučinius, todėl ožiaragio bučiniai dažnai yra šalti ir "išsiblaškę". Ožiaragiai neturi jokios bučiavimosi technologijos ir nėra linkę bučiuotis viešai. Šio ženklo atstovai bučiuoja prieš miegą sutuoktinį visą gyvenimą, tačiau tik trumpai ir be aistros nei erotikos. 

 

VANDENIS. Vandenių bučiniai gali būti labai įvairūs. Jie niekada sau neleidžia užfiksuoti aistros akimirkos ir visada išlaiko kontrolę. Bučiuodamiesi vandeniai pabrėžia jausmingiausią bučinio dalį ir puikiai perteikia erotiškus išgyvenimus. Vandeniai mėgsta bučiuotis neįprastose situacijose ir vertina eksperimentavimo galimybę.

 

ŽUVYS. Visos žuvys nori būti pabučiuotos ir laukia ypatingo bučinio, todėl dažnai šio ženklo atstovams bučiniu tenka nusivilti. Nepaisant to, žuvų ženklo atstovai bučiuojasi puikiai, nes tai darydami jie pamiršta viską, kas yra aplinkui. Žuvims bučinys yra jausmų išraiška ir juo jos puikiai  perteikia meilę, draugiškumą ar susižavėjimą.  


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras