Kalėdinių dovanų horoskopas

signos4.jpg
 
Jei siekiate nudžiuginti mylimą žmogų ypatinga dovana per Kalėdas, pats laikas pradėti galvoti apie tai! Pačios originaliausios, įdomiausios ir geriausios dovanos visiems zodiako ženklams.DOVA
NOS AVINAMS. Renkant dovaną avinui, svarbu nepamiršti, kad jie tikri lyderiai, visur ir visada. Avinas – nerami siela. Jo protas, interesai pilni originalių idėjų ir jo nereikia įkalbinėti, kad išbandytų kažką naujo ir intriguojančio. Avino stichija – ugnis. Gimę po šiuo zodiako ženklu žmonės iš prigimties būna linksmi, pozityvūs ir drąsūs. Todėl jie myli atitinkamas dovanas.

Moterims. Moterys gimusios po šiuo ženklu yra tikros puošeivos, turi gerą stilių ir dievina ekstravaganciją bei ryškias spalvas. Todėl prabangūs ir akį rėžiantys  stiliaus aksesuarai, kelionės, kvepalai ir nekuklūs papuošalai avinukėms bus puiki dovana. Tikrai nudžiuginsite šio ženklo atstoves feromoniniais kvepalais, gundančiais ir net įžūlokais apatiniais ar  vibratoriumi triušiuku. Avinukės kaip ir gyvenime, taip ir lovoje, mėgsta eksperimentuoti ir mėgaujasi visais gyvenimo teikiamais džiaugsmais.

Vyrams. Vyriška avino prigimtį įkūnyja lyderystė ir vadovavimas, todėl dovana turėtų būti originali ir glostanti jo savimeilę. Tikrai šio ženklo atstovui rasite geresnių dovanų nei vokelis su pinigais. Tad verčiau jų, geriau jau jam įteiktumėte  auksinį medalį su jo atvaizdu. Jei ši idėja nesužavėjo, puiki dovana avinui taps ekstremali kelionė ar aktyvios pramogos. 

Jeigu dovanos ieškote savo partneriui, tikrai jį nudžiuginsite šokoladiniais kūno dažais, kurie leis skleistis jo meniškai prigimčiai. Jis tikrai  neatsakys paragauti šios  saldžios nuodėmės nuo jūsų kūno. Juk avinai, tikri smaližiai, o lovoje dievina eksperimentus.

 DOVANOS JAUČIAMS. 
Jaučiai žavūs žmonės, kurie turi įgimtą stiliaus jausmą ir subtilų skonį. Dovana jaučiams turėtų būti prabangi, nepriekaištingos kokybės ir praktiška. Jei visiškai neturite minčių ar laiko išrinkti dovaną jautukams, jie tikrai nesupyks gavę  ją ir pinigine išraiška. Tačiau vokelis tikrai neturėtų būti plonas. 

 

Moterims. Jautukės moterys yra laikomos vienu moteriškiausiu, Veneros globojamu zodiako ženklu. Jos yra tikros gurmanės ir šeimos židinio puoselėtojos. Jautukes nudžiuginsite gurmaniška vakariene, su galimybe pačioms išmokti kulinarijos subtilybių bei paslapčių. Taip pat tinkamos dovanos mylimoms jautukėms bus moteriškos dovanos: feromoniniai kvepalai,  erotinis žaisliukas ar apatinis trikotažas. Taip pat atminkite, kad jautis – žemės ženklas, todėl venkite nenatūralių, pernelyk ryškių dovanų. Rekomenduojama rinktis baltą, žalią, geltoną ar alyvinės spalvos dovaną.

Vyrams. Kaip ir moterims, taip ir vyrams gimusiems po šiuo zodiako ženklu, puiku dovana bus metinis abonimentas į SPA ar sporto klubą, butelis išlaikyto vyno ar konjako. Taip pat džiaugsmingoms emocijoms jautukus nuteiks tokios dovanos kaip, geri kvepalai, rašiklis ar skėtis. Jaučiai įvertins ir erotiškas dovanas: aukštos kokybės stimuliuojantis kremas ar kremas, kuris prailgina lytinį aktą bei kurio sudėtyje yra jaučio sėklidžių ekstrakto. Galbūt skamba kiek makabriškai, tačiau tokia dovana tikrai nustebinsite. Svarbu jautukams nedovanoti suvenyrų ir  praktinės paskirties neturinčių daiktų.

DOVANOS DVYNIAMS. 
Dvyniai - neramūs žmonės. Tai nuostabaus proto, skirtingų interesų ir smalsumo ženklas. Jie visada siekia surasti būdų kaip įdomiai ir linksmai praleisti laisvalaikį, todėl ir dovanos, susijusios su netikėtu ir neįprastu laisvalaikio praleidimo būdu, tikrai nudžiugins tiek vyrą, tiek moterį. Kaina dvyniams nėra svarbi, svarbiausia, kad dovana būtų įteikta su mintimi ir teigiamomis emocijomis. Pagrindinė sąlyga dvynių dovanai -  netikėtumas ir staigmena.

Moterims. Dvynes moteris tikrai nudžiugins romantiškos staigmenos: sentimentalūs eilėraščiai, gėlės, kelionė į tapybos ir meno galeiją, ar surengta profesionali erotinė fotosesija.


Vyrams. Vyrai dvyniai bus dėkingi už galimybę tobulėti ir ko nors išmokti. Dalyvavimas oro šou, garso bei video įrašas su jų dalyvavimu įrašų studijoje ar sekskursija po erotinių prekių parduotuvę, tikrai maloniai nudžiugins dvynius. Atminkite, kad svarbiausias dovanos elementas – netikėtumas. Puiki staigmana jiems gali būti ir erotiškas suvenyras ir seksualios bei žaismingios vyriškos kelnaitės.


DOVANOS VĖŽIAMS
. Vėžiai yra dar sentimentalesni už dvynius. Tai jausmingi, dėmesingi ir nuotaikos žmonės. Štai kodėl yra taip sunku atspėti, ko tikėtis dovanų iš šio ženklo atstovų. Tačiau ir išrinkti vėžiams dovanas gana sudėtinga, tačiau įmanoma. Nesuklysite vėžiams  įteikę kiek melancholišką ir sentimentalumu persismelkusią dovaną.

Moterims. Po vėžio ženklu gimusios moterys bus dėkingos už romantiškus aksesuarus ir dalykus, susijusius su vandeniu. Puikios dovanos joms gali būti: rankšluosčių rinkinys, chalatas, masažinės žvakės, nėriniuoti apatiniai. Jei siekiate intymesnės dovanos, vėžiukėms tiks dovanoti vandeniui atsparius masažuoklius ar  nudžiuginkite ją vandenyno bangavimą primenčiu įkraunamu vibratoriumi.

Vyrams. Vėžiai vyrai – šeimos galva ir puikūs meilužiai savo mylimosioms. Vėžiams  tiks dovanoti rėmelius su šeimos nuotraukomis, antklodes ir patalynę, įrankių komplektus. Jei norite asmeniškesnės dovanos mylimajam, vėžiams tiks dovanoti ir erotiškas dovanas, tačiau ne per daug ekstravagantiškas, pavyzdžiui, masažinė aliejaus žvakė, įvairūs natūralių žolelių erotiniai kremai, feromoniniai kvepalai.

DOVANOS LIŪTAMS
. Kaip ir dera liūtams -  gėlės, šampanas ir gražiai supakuota dovana. Dovana nebūtinai turi būti prabangi ir brangi, šio ženklo atstovams svarbi pati ceremonija, o dovana turėtų būti didelė ir pabrėžianti liūto karališkumą. Priešingai nei dvyniams, liūtams nereikia išvykti į kokį nors renginį, kad šventė būtų linksma, todėl geriau dovanoti apčiuopiamas dovanas.

Moterims. Be šampano ir rožių, liūtės tikrai nepasikuklins priimti tokias dovanos kaip vibratorius ar dildo. Šio ženklo atstovėms drąsiai dovanokite erotiškus apatinius, feromoninius kvepalus ar prabangius papuošalus. Jei tik galite sau lesti, jos tikrai įvertins sportinį automobilį. Be abejonės, kad po tokių dovanų Kalėdos bus išties šventiškos.

 

Vyrams. Dovanos skirtos liūtams, turėtų pabrėžti jų karališkąją prigimtį ir jūsų meilę jiems. Todėl jiems puikiai tiks dovanoti kvepalus, drabužius ar  labai asmeniškas dovanas, tokias kaip kokybiškas prostatos masažuoklis, chalatas. Dovana nebūtinai turi būti brangi. Liūtai puikiai suprantą humorą ir mėgsta staigmenas, todėl jiems drąsiai galite dovanoti erotiškus suvenyrus. Svarbu, kad dovanos teikimas prilygtų ceremonijai, o pati dovana būtų tinkamai įpakuota.


 


DOVANOS MERGELĖMS
. Mergelėms tiesiog privalu pirkti dovanas! Jos dažnai linkusios sakyti, kad dovanų joms nereikia ir, kad tai tik pinigų švaistymas ir laiko leidimas veltui. Tačiau iš tiesų, gavus dovaną, mergelių džiaugsmas prilygsta penkiamečio vaiko širdelei. Mergelės kur kas labiau už materialias dovanas įvertins atvirą pokalbį, pagyrimus už jų pastangas puoselėti šeimos židinį. Tačiau jokiu būdu negražbyliaukite ir neperlenkite lazdos. Jos puikiai jaučia melą ir nenuoširdumą. 
 

Moterims. Mergelė – moteriškumo, švelnumo ir moteriškosios energijos simbolis. Todėl joms tiks išties moteriškos dovanos. Jos apsidžiaugs gavusios dovanas, pabrėžiančias jų seksualumą, grožį bei moteriškumą. Mergelėms drąsiai dovanokite seksualius apatinius, feromoninius kvepalus, papuošalus, vibratorių ar erotinių prekių rinkinuką. Žemės stichijai priklausančios mergelės įvertins ir praktiškas dovanas, skirtas  namams. Tikrai mergelių nenuliūdinsite šilkinės patalynės komplektu, pledu, taurėmis šampanui bei pačiu šampanu.

 

Vyrams. Mergelės vyrai, kaip ir moterys, nėra išrankūs dovanoms. Svarbiausia, kad dovana būtų įteikta su meile ir geriausiais linkėjimais. Juos kur kas labiau nudžiugins faktas, kad jūs žinote jo pageidavimus  ir norus, nei pati dovana. Tad ką padovanoti tikrai nesuklysite: kvepalai, erotiškas puodelis, smagūs žaidimai, piniginė, aliejinė masažo žvakė, šalikas, chatatas ar pirštinės. Kas labiausiai nudžiugintų jūsų mylimąjį?


 


DOVANOS SVARSTYKLĖS. 
Svartyklės, bene mažiausiai išrankūs dovanoms zodiako ženklai. Tačiau tai visai nereiškia, kad joms jų nereikia. Kiekvieną dovana, o ypač įteikta dovana iš visos širdies, svarstykles nudžiugins. Ir visai nesvarbu, ar tai bus smulkmenėlė, ar visai nekukli dovana.

Moterims. Nelengva, kada nežinai ką padovanoti mylimajai ar draugei, o dar sunkiau kai žinai, kad bet kuri jūsų įteikta dovana įtiks. Tada tik ir norisi padovanoti kažką neeilinio, originalaus ir nekasdieniško! Tik taip ir priklauso.  Nustebinkite jas  erotiškomis dovanomis, tokiomis kaip Ben Va kamuoliukai,  feromoniniai kvepalai, seksualūs apatiniai ar mini vibratorius. Jei galite rinktis iš kelių spalvų, rinkitės šviesios citrinos, tamsiai mėlynos, tamsiai žalios ar purpurinės spalvos dovaną.

Vyrams. Kaip ir moterims, taip ir svarstyklės vyrams – dovana nėra tokia svarbi. Tačiau tikrai nudžiuginsite jį asmeniška ar praktiška dovana. Tinkamos dovanos svarstyklėms vyrams: knyga, megstinis, apatinis trikotažas, masažo aliejus, smagūs suvenyrai, pakvietimas į renginį, sekskursija, meniniai dirbiniai.


DOVANOS SKORPIONAMS.
 Skorpionai vieni geriausius švenčių organizatorių ir jie tobulai moka išrinkti dovanas. Tačiau kaip jiems atsakyti tuo pačiu ir kaip pradžiuginti skorpioną? Atsakymas paprastas –  tiktais erotiškos, seksualios ir egzotiškos dovanos.

Moterims. Moterys skorpionės tikrai įvertins net tokias drąsias dovanas, kaip vibratorius ar erotinis masažas. Tačiau puikiai tiks ir kitos egzotiškos ir jų seksualumą pabrėžiančios staigmenos. Drąsiai skorpionėms dovanokite kailinius, feromoninius kvepalus ar nudžiuginkite egzotiška dovana, pavyzdžiui, kelione į Tailandą.

Vyrams. Kaip ir moterims, taip ir skorpionams vyras, dovana turėtų būtu seksuali ir labai asmeniška. Todėl nesuklysite skorpionų apdovanojusios  šaliku, kvepalais, erotiškomis staigmenomis. Šio ženklo atstovus globoja vandens stichija, todėl jiem puikiai tiks dovanoti  keliones į egzotiškas šalis, vonios reikmenis ar vandeniui atsparius erotiškus vyriškus žaislus.


 


DOVANOS ŠAULIAMS.
 Šauliai dievina dovanas, o pati dovana turi būti išskirtinė ir skirta tik jam. Nederėtų dovanos šauliui įsigyti tiesiog prekybos centre paskutinę akimirką. Dovana turėtų pabrėžti šaulių išskirtines savybes, tokias  kaip didis protas. Taip pat tinkamos dovanos bus tos, kurios galėtų patenkinti šaulių smalsumą.

Moterims. Damos šaulės tikrai įvertins solidžias, prabangias ir tik joms skirtas dovanas. Būtinai dovaną įpakuokite ir įteikdami ją, nepašykštėkite gražių ir prasmingų palinkėjimų. Gimusias po šiuo ženklu moteris, maloniai nudžiuginsite kokybiškais kvepalais, auskarais ar kitais juvelyriniais dirbiniais. Tačiau ne tik brangios dovanos gali nudžiuginti šaules. Jos tikrai įvertins rankų darbo dirbinius ar unikalias dovanas iš gamtos. 

Vyrams. Šauliams skirta dovana neturėtų būti standartiška. Geriausia, jei jiems padovanosite simbolinę reikšmę turinčią dovaną. Tačiau neturėtumėte pamiršti ir šaulio praktiškosios prigimties - kiekvienas daiktas turi turėti savo paskirtį. Tinkamos dovanos šauliams gali būti: teleskopas, fantastinės, grožinės  ar mokslinės literatūros kūrinys, kvepalai ar sveikatingumo dovanos, tokios kaip žuvų taukai ar prostatos masažuoklis. Nors šaulius žavi praktiškos ir dvasinę vertę turinčios dovanos, geriau dovana būtų apčiuopiama, kadangi bilietas į koncertą ar parodą,  gali jų entuziazmo ir nesužadinti. Jie patys renkasi kada ir kuo domėtis.


DOVANOS OŽIARAGIAMS.
 Su ožiaragiais sunku. Gavę dovaną, ožiaragiai visada džiaugsmingai sureaguos, tačiau ar dovana jiems išties reikalinga, galite niekada ir nesužinoti. Taip yra todėl, kad žemės stichijos valdomi  ožiaragiai labiau už betką vertina dvasinį ryšį, o dovana jiems – iškilmingas pagarbos ženklas. 

Moterims. Moterims skirtos dovanos turėtų būti žemiškos, su gilia prasme. Puikiai tiks dalykai susijusę su dvasiniu ar fiziniu tobulėjimu: sveikos gyvensenos knygos, Ben Va, sveiki maisto produktai (graikiniai riešutai, džiovintos uogos, įvairios arbatos, natūralus medus). 

Vyrams.Tiek vyrai taip pat vertina jų sveikatai naudingus, praktiškus ir prasmę turinčius dalykus, todėl puikios dovanos jam gali būti: pirštinės ir šalikas, meilės lašiukai, prostatos masažuokliai, sveiki maisto produktai, geras vynas ar viskis.

 


DOVANOS VANDENIAMS.
 Su vandeniais tikrai paprasta. Bene geriausia dovana ekstravertiškiems vandeniams – kelionė į tolimus kraštus, kvietimas į renginį , koncertą ar obonementas į SPA. Vandeniai įvertins ir neįprastas, simbolinę reikšmę turinčias dovanas. Todėl renkant dovaną mylimajam ar mylimajai, greičiausiai turėsite sumanę kažką nestandartiško ar įteikdami  dovaną,  įdomiai ją pristatysite bei turėsite unikalų palinkėjimą, susijusį su konkrečia dovana.

Moterims. Tikrai  pradžiuginsite vandenes moteris vandens pramogomis ir grožio procedūromis, kvepalais, dovanų kuponu ar kelione į tolimus kraštus.Vandenėms tiks intilektualios dovanos, tokios kaip knyga, stalo žaidimai, dviprasmiškos dovanos. Nesuklysite pasirinkę dovanoti ir erotiškas dovanas. Laisvamanės vandenės tikrai išbandys dildo ar vibratorių, vaginalinius kamuoliukus ar masažuoklį. Tinkamos spalvos vandeniams tamsiai mėlyna, pilka ir sidabrinė. Netinkama spalva - juoda.

Vyrams. Vandens ženklo atstovams vandeniams  tiks dovanoti keliones, vandens pramogas, geros kokybės vyrišką chalatą, vonios rinkinius, stimuliuojančius kremus, losjonus ar dovana, kuri leis patirti nuotykį. Vandeniai myli ir mylisi  keistai, todėl tikrai nudžiuginsite jį  sekskursija po erotinių prekių parduotuvę.
DOVANOS ŽUVIMS


Žuvims dovana turi turėti gilią prasmę. Ji turi būti tiesiog ypatinga, tačiau ją apibūdinti gali būti sunku. Šio ženklo atstovams svarbu ne tiek gautas daiktas, kiek padovanota atmosfera. Jos įvertins romantišką muziką, tinkamą apšvietimą, patį staigmenos patiekimą. Tad žuvims tiks išpuoselėtos, subtilios ir skoningos dovanos. 

Moterims. Šio ženklo atstovės tikros undinėlės, todėl teks pasistengti siekiant sukurti mistišką ir nežemišką aplinką. Tačiau džiugi žinia ta, kad Kalėdos savaime jau spindi sava magija, todėl žėrinčios lemputės ir kalėdinė muzika puikiai sukurs reikiamą atmosferą. Žuvims moterims tinkamos dovanos: geras vynas, šviesios spalvos maistas, kvepalai , šilkiniai šalikai,  papuošalai  ar dovanos, kurios sužadins vaizduotę. Tai gali būti seksualūs apatiniai, feromoniniai kvepalai, žvakės, smilkalai,  eteriniai aliejai, losjonai, kremai.

Vyrams. Kaip ir moterys, taip ir šio ženklo atstovai, vertina subtilumą bei gerą skonį . Todėl tinkamos dovanos jiems: kvepalai, stilingi, tačiau ne per daug  ekstravagantiški papuošalai, rankogalių segtukai (jei vyras mėgsta nešioti marškinius) ar parkeris, geras vynas, gražiai įpakuoti riešutai ar džiovinti vaisiai. Norinčioms intymesnės ir labiau stebinančios dovanos, savo partnerį nudžiugins feromoniniais kvepalais, jausmingo masažo žvakėmis, mėtiniu lubrikantu, geru gėrimu ar erotinėmis prekėmis, skirtomis naudoti vandenyje.


Suaugusiems.lt

Ar jau pasirūpinote kalėdinėmis dovanomis?
 
Komentarai
Naujas komentaras