Ko tikėtis artėjančiais 2016 metais

ny_2016_text.jpg
 
Ateinantys 2016-ieji stulbinančių laimėjimų metai. Pasiekimai karjeroje užtikrins tvirtas pozicijas visuomenėje. Įdėtos pastangos meilės srityje leis įgyvendinti senas svajones. Tačiau bus lemta išsipildyti tik toms svajonėms, kurios nebus susijusios su savanaudiškais kėslais, neteisėtais darbais, keršto troškimu. Šiuos metus galima apibūdinti vienu prieštaringu sakiniu: "Nugalėtojai neteisiami“. Tad jei norite jais būti, būtinas pozityvus ir geranoriškas mąstymas.

2016 metai puikus metas įgyti naujų sąjungininkų siekiantiems  parodyti geranoriškumą. Trumpai tariant, gėris bus užkrečiamas. Ypač bus naudingos ir rezultatyvios trišalės sąjungos sudarytos tiek tarp verslo partnerių, tiek valstybiame lygmenyje. Tačiau nereikėtų pamiršti pagrindinio tikslo ir misijos, kokiu tikslu buvo siekiama partnerystės. Antraip gali tekti susidurti su priešiškomis jėgomis.

Vaisingiausias laikotarpis artėjančiais metais bus vasarą. Tai palies visas gyvenimo sritis. Karjeroje galima tikėtis perspektyvių projektų, kurie atneš didesnį pelną nei įprastai. Šeimoje, bus palankus metas susilaukti palikuonių. Tačiau tuo pačiu šis laikotarpis bus gana pavojingas. Didelė pilietinių neramumų  ir gaisrų tikimybė. Visi neramumai ,tiesiogine ir netiesiogine prasme, bus susiję su ugnimi.

Nepaisant galimos nesantarvės ir susirėmimo tikimybės, bus svarbu  išlikti optimistiškiems. Tai lyg likimo siųstas išbandymas mums. Sunkumai ir įvairūs netikėtumai suteiks jėgų susidoroti su išbandymais bet kokioje situacijoje. Nesvarbu ką likimas paruoš, svarbiausia  išlikti ramiems ir nenustoti šypsotis.


Ugninės Beždžionės  metai paskatins susidomėjimą mokslu. Bus palankus metas įgyti naujų įgūdžių ir žinių. Toks žinių troškimas ir noras plėsti savo akiratį, siejamas su beždžionės smalsumu. Be abejonės, įsisavintos žinios turės naudos ir piniginės, ir intymių santykių atžvilgiu.

Didžiausia sėkmę 2016  atneš tiems, kurie nebijo įsitraukti į naujus nuotaikingus projektus ar nuotykius. Sąžiningi projektai ir sandoriai bus sėkmingi valstybės tarnautojams (ypač dirbantiems saugumo departamente). Taip pat didelių laimėjimų pasieks ir sportininkai, gydytojai, renginių organizatoriai ir tie, kurių veikla  susijusi su intelektualinės nuosavybės kūrimu.

2016 metų spalva - raudona. Todėl aistrų ir chaoso tikrai nestigs. Siekiant išlaikyti harmoniją, svarbus bus kūrybiškas mąstymas ir veržlumas, tačiau nederėtų pamiršti, kad kuklumas taip pat  didelė vertybė.

Apibendrinant, 2016 metai bus sėkmingiausi tiems, kurie kolektyviai imsis darbo siekiant gerų tikslų. Šeimoje laimę atneš altruizmas ir noras rūpintis artimaisiais. Esminis beždžionės metų moto – kiekvienas esame savo likimo kalviais!

Gimusieji nuo 1 iki 18 dienos yra laikomi švariais, todėl gimusiems iki 18 mėnesio dienos prireiks mažiau pastangų į sėkmę. Į šiuos skaičius derėtų atsižvelgti ir skaitant asmeninį 2016 - ųjų metų horoskopą.


Taip pat skaitykite >> Meilės horoskopas 2016


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras