Kovo mėnesio horoskopas

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Kovo mėnesį Avinai pajus saulės metų pabaigą (kovo 20d.). Apskritai, tai gan reliatyvus periodas, stengsitės susidoroti su visomis ateinančiomis pabaigomis. Kaip bebūtų, tai toli gražu ne nuobodus mėnuo, sulauksite radikalių pokyčių. Šį mėnesį Avinams teks stiprinti drąsą, pasitikėjimą savimi. Sėkmingiausia diena romantikai, draugystei – kovo 10-oji. 16-17 mėnesio dienomis Žvaigždės pataria planuoti atsakingiausius darbus: galėsite padaryti ir įtikinti bet ką, būsite kupini nuostabių ir paklausių idėjų. Iš tiesų gerėti gyvenimas pradės nuo 21-os dienos – Žvaigždės dovanos sumanumą, padėsiantį įvykdyti pokyčius, apie kuriuos svajojote. Beje, tik nesiimkite rimtų pokyčių mėnesio pradžioje – tuomet galite turėti nesusipratimų su žmonėmis ar situacijomis iš praeities.

JAUTIS
Kovo mėnesio pradžia Jaučiams bus kupina stiprios bendravimo energijos – pasinaudokite tuo, mėgaukitės laiku, kai nereikia niekam įtikti ar varžytis. Beje, darbe taip pat seksis puikiai: pagerės jūsų reputacija, tai lems didesnį pasitikėjimą savimi. Pastebėsite, kad keletas žmonių varžosi dėl jūsų dėmesio, tai leis pakelti reikalavimų kartelę. Kaip bebūtų, išlikite nuoširdžiu ir sąžiningu. 3-6 mėnesio dienomis būkite pasiruošę priimti naujoves – naują, o galbūt pasikeitusią draugystę. Praeityje įdėtos pastangos leis mėgautis pasiekimais kovo 9-10 dienomis – jausitės pakylėtai, sulauksite puikių galimybių. Netikėtiems romantiniams atradimams tinkamiausios 18-20 dienos. Pasiruoškite nuotykiams!

DVYNIAI
Dvyniams kovas – lyderystės mėnuo. Rodos, visi norės sekti jūsų pavyzdžiu, bus sunku išvengti dėmesio. Atidžiai stebėkite savo elgesį, juk šiuo metu būsite tarsi po padidinamuoju stiklu. Nors kartais tai gali sukelti mažų nepatogumų, nepergyvenkite ir pasinaudokite suteikta valdžia, kompetencija. Būkite drąsūs, ieškokite naujų karjeros krypčių, būdų patobulinti savo veiklą. Palankiausias laikas karjerai, teigiamiems pokyčiams – 3-8 mėnesio dienos. 18-19 dienomis galite sulaukti spaudimo šeimoje ar kolegų tarpe. Svarbiausia – venkite perdėto emocionalumo. Į šviesesnį tarpsnį įžengsite paskutinę kovo mėnesio savaitę – tai palankus laikas romantikai, susitikimams su draugais. Aplinkiniai bus geranoriškai nusiteikę, nenuvilkite jų.

VĖŽYS
Vėžių kovo mėnesį laukia profesiniai pokyčiai. Nors spaudimas namuose nesibaigs, rodos, atsipalaidavimą ir džiaugsmą rasite dirbdami. Teigiamas požiūris į tai, ką darote neabejotinai lems reputacijos, vertinimo pagerėjimą. Nauji iššūkiai stimuliuos jūsų širdį ir protą. Apskritai, kovo mėnesį Žvaigždės Vėžiams siunčia maištingos energijos, tačiau realizuoti ją galėsite tik peržengdami kasdienės rutinos ribas.  4-ą mėnesio dieną pajusite troškimą kažką keisti, plėsti pažinčių ratą. Dideli ar maži, bet nuotykiai laukia. Beje, kovą Vėžiai sulauks šeimos biudžeto padidėjimo – nepulkite išlaidauti, išlaikykite sėkmę.

LIŪTAS
Liūtams kovo mėnuo ypač stiprus bendravimui su partneriu, meilei. Jūsų taikus, šiltas požiūris į aplinką padeda užsitikrinti žmonių paramą, palankumą. Beje, venkite konfliktų, ypač dėl pinigų ar kitų išteklių – gali pasirodyti blogų pinigų leidimo įpročių pasekmės. Nekaltinkite kitų, stenkitės nugalėti išlaidumą, išmokite taupyti. Šį mėnesį džiaugsitės puikia energija, idealiai tinkančia blogų įpročių atsikratymui, kažko naujo ir gaivaus pradžiai. Galite pajusti netikėtą troškimą keliauti, kažko nauja išmokti – tam palankiausios 20-21 mėnesio dienos. Būsite alkani naujų patirčių – patenkinkite šiuos naujus poreikius, tai padės prisišaukti didesnę sėkmę.

MERGELĖ
Šį mėnesį Mergelės džiaugsis artima draugyste,  puikiomis galimybėmis patobulinti bendravimą, ryšius su artimais bei brangiais žmonėmis. Būkite pasiruošę priimti Žvaigždžių dovanojamas naujas galimybes, ypač 3-4 mėnesio dienomis. Būkite atviras, spinduliuokite šiluma, priminkite partneriui, koks svarbus šis jums yra. Žavėkite ir žavėkitės!Kovo mėnesį Mergeles džiugins ne tik meilė, bet ir karjera – galite sulaukti specialaus įvertinimo, pagarbos ar puikios galimybės pakilti. Jūsų pastangos prisitaikyti prie skirtingų žmonių ir situacijų bus įvertintos. Apskritai, didžiausios sėkmės šį mėnesį sulauksite tik būdami nesavanaudiški – geriausia strategija bus kito planų, vertybių iškėlimas aukščiau už savo. Darydami gera džiaugsitės grįžtančia laime.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklės kovo mėnesį gali džiaugtis puikia energija darbui ir rūpesčiui savimi.  Tai tinkamas laikas  vieną po kito braukti dalykus iš „Turiu padaryti“ sąrašo, pradėti naujus projektus, sveikatinimosi programas. Meilės gyvenimas – dėmesingas, svarbiausia – susidoroti su rutina, tinkamai planuoti laiką, ypač 9-10 mėnesio dienomis. Svarstyklėms romantikos srityje prasideda rimti pokyčiai: radikaliai keisis tipas tų, kurie jums patinka, apskritai, santykiai taps labai dinamiški. 18-21 dienomis galite sulaukti mielo siurprizo, padėsiančio įveikti susidariusius nesklandumus. Skirkite laiko apmąstymams, pripažinkite – dabar tinkamiausias laikas pokyčiams ir darykite viską, stengdamiesi prisitaikyti ir laimingai gyventi.

SKORPIONAS
Kovo mėnesį Skorpionams svarbiausia nebijoti rizikos – širdimi, aiškia ekspresija. Apskritai, mėnuo tinkamas problemų sprendimui, rutinos laužymui – stenkitės būti kūrybiški bei mėgautis savimi. Šuolio į kūrybišką požiūrį galite sulaukti 3-4 dienomis, šiuo metu tinkamiausia imtis naujo projekto, veiklos. 9-10 dienos Skorpionams dovanos mielos, aistringos energijos. Išnaudokite ją, leiskite partneriui pasimėgauti!18-19 dienomis galite sulaukti draugo pagalbos prašymo – jūs tikrai galite šį tą pakeisti, nenusigręžkite. Darbe siurprizų sulauksite 20-21 dienomis – būkite pasiruošę viskam. Mėnesio pabaigoje skirkite laiko prisitaikymui prie naujovių, kitokios rutinos.

ŠAULYS
Kovo mėnesį Šauliai bus ypač žavūs, galės džiaugtis komunikaciniais įgūdžiais. Paprasta ir malonu taps priartėti prie žmonių, užmegzti naujus ryšius. Nuo to laiko, kai jus valdantis Jupiteris įžengė į Avino ženklą, nuo sausio mėnesio, buvote labai savarankiškas, iniciatyvus. Šį mėnesį galite sulaukti mažyčio smūgio – vieno jūsų projekto, darbo nesėkmės. Priimkite tai kaip iššūkį, nenustokite dirbti, nebijokite prašyti patarimo ir pralaimėjęs mūšį sugebėsite laimėti karą. Gyvenimas namuose bus malonus, gaivus. 20-21 dienomis galite sulaukti netikėto susijaudinimo, romantinės energijos. Mėgaukitės pats bei nepamirškite mylimo žmogaus!

OŽIARAGIS
Ožiaragiams kovas – užimtas, tačiau sėkmingas mėnuo. Bendraukite, mokykitės iš kitų žmonių. Greitės jūsų gyvenimo tempas, kartkartėmis jusite spaudimą, stresą. Ypač sunku gali būti rasti balansą tarp namų, asmeninio gyvenimo bei profesijos, karjeros. Nepasiduokite, apmąstykite savo vertybes, nesutarimus stenkitės spręsti nuoširdžiais pašnekesiais. Vidinis Ožiaragių gyvenimas kovo mėnesį reikalaus pokyčių. Nors jausitės ne taip saugiai, kaip esate įpratę, tai ir paskatins jus judėti pirmyn. Norėdami priimti sėkmę, turite dar nemažai išmokti. Kaip? Bendraukite, bendraukite, bendraukite: atsitiktinis pokalbis privers jus daug suprasti.

VANDENIS
Puikus mėnuo įvertinimui!Jausite paramą, palaikymą – tai padės susidoroti su visomis kliūtimis. Taip pat kovas – periodas, tinkantis mokymuisi, kelionėms, naujiems iššūkiams. Būsite labai motyvuoti padidinti gaunamas pajamas, kad galėtumėte įsigyti trokštamą daiktą. Nenuvykite į šalį kilsiančių verslo idėjų!Socialinis Vandenių gyvenimas – klestintis, tačiau nenerkite stačia galva, gali pritrūkti laiko kasdieniams darbams, artimiems žmonėms. Skirkite laiko savęs tobulinimuisi, mokslams, naujiems projektams, stenkitės gerai atlikti jums skirtus darbus – sąžiningumas bus jūsų raktas į sėkmę.

ŽUVYS
Žuvims kovo mėnuo – veiksmo, iniciatyvumo, naujų projektų metas. Taip pat tai tinkamas laikas įgyvendinti seniai regztus asmeninius planus. Būsite drąsesni, turėsite daugiau energijos. Ypatingą asmeninę galią jausite 4-10 dienomis. Būkite pasiruošę eiti nauja kryptimi. Mėnesio vidurys – tinkamas pelningų idėjų realizavimui, pastangoms. Apskritai, tai puikus metas pinigams, dovanoms. Išnaudokite laiką ir nepergyvenkite dėl meilės – ši tikrąją sėkmę pajus balandį. Kaip bebūtų, romantiniams nuotykiams ruoškitės jau kovo 27 – meilės laikas prasideda!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
as irgi :)
būsiu business woman šį mėnesį - good :)
Naujas komentaras